Žaismingas interjeras mažiesiems automobilių entuziastams

Žaismingas interjeras mažiesiems automobilių entuziastams

Įrenginėjant naujus namus labai svarbu atkreipti dėmesį į vaikų kambarį. Daugeliui tėvų norisi, jog šis kambarys būtų ne tik poilsio vieta, bet ir žaidimų erdvė, todėl derėtų sukurti žaismingą atmosferą su detalėmis, kurias Jūsų vaikas išties mėgsta. Tai nesunku – žavinga mašina-lova ir su ja derantys interjero elementai padės puikiai ilsėtis ir jaustis tarsi smagiausioje svajonėje.

 

Žaismingieji miegojimo baldai

Pirmiausia, pradedant įrenginėti vaikišką kambarį, reikia pradėti ieškoti miegamosios lovos. Vaikams labai dažnai sunku eiti miegoti anksčiau. Taigi, reikia pasistengti sukurti tokią aplinką miegui, kad mažieji tiesiog patys norėtų laiką leisti savo lovytėje.

Kalbant apie lenktynių entuziastų ir entuziasčių svajonę, ko gero, kiekvienas jų norėtų miegoti sportiniame automobilyje. Tad kodėl gi neįsigijus automobilio miegojimui? Viena iš didžiausių inovacijų, kuri tikrai patrauks Jūsų vaiko dėmesį – tai lova-mašina. Tai lova, kurios kojelės – tarsi ratai, o priekis primena lenktyninio automobilio priekį. Tokius baldus puikiai galima pritaikyti ne tik miegui, bet ir žaidimams.

Svarbu paminėti, jog norint sukurti spalvingą teminį kambarį, kai abu vaikai yra lenktynių fanai, galima įsigyti ir dviaukštę lovą su sportinių automobilių akcentais. Dviaukštė lova yra itin smagi avantiūra vaikams, be to, ji sutaupo nemažai vietos kambaryje.

 

Spinta tikriems greičio fanams ir fanėms

Įrengiant žaismingą teminį vaikų kambarį patartina atidžiai derinti visas interjero detales. Galima ne tik įsigyti lovą su ratais, bet ir prie spalvos, kuria pasižymi lova-mašina, derinti spintą bei rašomąjį stalą. Žaismingo kambario baldams galima naudoti klijuojamus arba tiesiog spausdintus papuošimus. Spinta ir rašomasis stalas gali būti pagražinti automobilių markių ar „Formulės 1”, pačių lenktynių simbolika.

 

Lenktynių entuziastams itin svarbios detalės

Vaikams svarbūs ne tik pagrindiniai kambario baldai, bet ir detalės. Jei norite, jog jūsų mažieji lenktynių entuziastai puikai jaustųsi savo miegamajame, galite papuošti kambarį šiais kambario aksesuarais:

  • Lenktynininko naktinis stalelis. Ideali vieta jam – šalia lovos. Puikiai tinka staliukai, kurie forma primena padangas ar ritinius. Jie gerai dera prie apvalių lovos-mašinos ratų ir yra sumani, praktiška žaismingo interjero dalis.
  • Užuolaidos. Norintiems savo vaiko svajonę išpildyti nuo A iki Ž patariame rinktis ir temines langų uždangos priemones. Svarbu, jog jos turėtų panašias, kaip lova-mašina detales, be to, būtų papuoštos automobilių logotipais, lenktynių ar net šviesoforų atvaizdais.
  • Kilimas. Nederėtų pamiršti papuošti ir grindų. Tobulas pasirinkimas – teminis kilimas.

 

Pritaikę šiuos patarimus ne tik įrengsite žaismingą kambarį, bet ir lavinsite vaiko vaizduotę. Be to, taip puikiai parodysite, kad jo nuomonė ir svajonės – be galo svarbūs.

 

Paskelbta: 2019-09-12
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau