Patalynės dėžės

Eiti į puslapį

Sumani patalynės dėžė yra kone vienas funkcionaliausių vaiko kambario baldų. Daiktų sandėliavimo talpa prireikus gali nesudėtingai virsti patogiai ištraukiama lova vaikams. Tiems, kuriems svarbūs ne tik tvarūs, bet ir daugiafunkciai daiktai – tai bus nustebti priversiantis atradimas. Išskirtinis dizainas bei plačios pritaikymo galimybės leis naudoti daiktą ne tik kaip detalę, bet ir kaip visavertį baldą. Smartbaldai.lt komanda dalinasi praversiančiomis įžvalgomis, patarimais. 

 

Kuo ypatingas Smartbaldai.lt katalogas?
 

Mūsų komanda itin vertina stiliaus ir sumanių transformacijų derinius, tad šis katalogas – ne išimtis. Atsižvelgiame į kiekvieno poreikį susikurti namus, kurie atspindi individualius lūkesčius, įpročius. Būtent todėl pagal poreikį pritaikomos ištraukiamos lovos vaikams ar daiktų sandėliavimui skirtos patalynės dėžės pasižymi skirtingomis savybėmis. „Smart baldai” virtualiame kataloge rasite:

  1. gaminius, pritaikytus kūdikių, vaikų, paauglių lovoms (vieno, kelių aukštų),
  2. įvairios stilistikos namams bei teminiams kambariams pritaikytus pasirinkimus,
  3. lengvai transformuojamus modelius,
  4. papildomas naudingas funkcijas, detales.

Čia kiekvienas ras tai, kas praturtins mažiausiems skirtas erdves unikaliomis stiliaus detalėmis ir patogiomis funkcijomis. Toliau detaliau apžvelgsime, kuo šios išskirtinės bei kokias galimybes teikia jums. 

 

Vienas baldas – kelios funkcijos
 

Galima išskirti kelis pagrindinius gaminio panaudojimo būdus. Tiesa, jų tikrai nereikia griežtai atskirti, mat neretai praverčia ir yra naudojamos abi baldo paskirtys. Kokios jos?

 

1. Dėžė patalynei 
 

Daugeliui pagrindinė, kasdien reikalinga funkcija – patogi, vietos kambaryje neužimanti talpa daiktų sandėliavimui. Čia patogiai laikomi tiek tekstilės gaminiai, tiek žaislai, avalynė, kuprinės, knygos. Atsižvelgiant į individualius poreikius, tai išties gali būti bet kas. Smartbaldai.lt kataloge rasite patogų dizainą, naudingas dėžių detales:

  • skyrius,
  • stalčius,
  • nišas,
  • lentynas. 

Daiktams skirta erdvė gali būti naudojama ir kaip papildoma miegamoji vieta. Kitaip tariant, turimas miego baldas nesunkiai transformuojamas – sukuriama vadinamoji lova su ištraukiama lova vaikams. Tai itin praverčia tiems, kurie turi kelis vaikus ar dažnai sulaukia svečių.

 

2. Papildoma miego vieta
 

Antroji, bet ne ką mažiau svarbi tokio gaminio paskirtis – papildomos laikinos ar nuolatinės miegojimo vietos sukūrimas. Laikina vieta pravers priimant svečius, o nuolatinė – turint kelias atžalas. Dažnu atveju transformuojama patalynės dėžė išsprendžia skirtingo amžiaus vaikus turinčiųjų dilemą: kaip pritaikyti kambarį greitai besikeičiantiems poreikiams. 

Daugiafunkcis gaminys yra nepakeičiamas sprendimas tuomet, kai reikia taupyti vietą, kuo sumaniau panaudoti turimą kambario plotą. Beje, išties kompaktiškas sprendimas trims atžaloms – dviaukščių lovų papildymas ištraukiama trečiąja miego vieta.

Taigi, čia kiekvienas ras variantą, pateisinantį unikalius lūkesčius, dizaino ir praktinio panaudojimo sprendimus. 

 

Patogi detalė, arba visavertis baldas
 

Ne be reikalo užsiminėme apie atskiros, nuolatinės miegojimo vietos sukūrimą. Ištraukiamos lovos vaikams gali puikiai papildyti kambarį ne tik kaip detalė, bet ir kaip visavertis baldas. Išskirtinis, modernus dizainas su papildomais stalčiais, lentynomis, nišomis leidžia rasti įdomius, šiuolaikinius sprendimus. Žemiau pateikiame kelis pavyzdžius, kai atskirai padedamas šis žemas miego baldas suteikia interjerui išskirtinį prieskonį.

 

Minimalistinis interjeras
 

Minimalistinis interjeras pasižymi lengvumu, švariomis linijomis, žemų baldų kompozicijomis. Šiuo atveju žema, sumani patalynės dėžė papildys minimalistiniu braižu įrengtą paauglio kambarį. Smartbaldai.lt kataloge rasite natūraliomis tekstūromis bei minimaliu dizainu išsiskiriančius gaminius. Pritaikius tinkamų matmenų, patogų čiužinį, net ir pastatytas vienas baldas taps universalia kambario dalimi. 

 

Šiuolaikinis, modernus braižas 
 

Vadinamoji lova su ištraukiama lova vaikams ne visuomet įsigyjama iškart. Tiesa, dažnu atveju pirmiausiai į namus atkeliauja standartinis gaminys, o tik vėliau šį papildo žema, papildomą miego vietą sukurianti detalė. Vis dėlto, kartais būna, kad ištraukiamas produktas ir vienas puikiai atstoja žemą, modernaus braižo įkvėptą lovą. Industriniam vaikų ar paauglių kambariui toks sprendimas suteikia neįprasto išskirtinumo, pašalina „triukšmo” pojūtį. 

 

Skandinaviškas lengvumas
 

Šiame kataloge esančios patalynės dėžės lengvai transformuojamos į skandinavišką, natūralumu, lengvumu alsuojantį miego baldą. Pavyzdžiui, Smartbaldai.lt virtualiame asortimente nesunkiai rasite funkcionalius, pastelinėmis spalvomis nudažytus patikimų gamintojų produktus. Šie vaiko bei paauglio kambaryje derės tiek būdami komplekte su pagrindinėmis mūsų lovomis, tiek vieni. 

 

Natūrali, organiška stilistika 
 

Natūralios, organiškos stilistikos mylėtojai siekia ramybe alsuojančią oazę sukurti ir mažųjų, paauglių kambariuose. Žemos, sumanios dėžės čia tampa populiaria, vietos neužimančia detale ar minėtuoju visaverčiu, atskirai funkcionuojančiu baldu. Šaunu tai, kad bet kada galima patogiai pakeisti interjerą, prisitaikyti prie kintančių poreikių.

Taigi, vyresniems vaikams ir paaugliams tai gali tapti ne papildančia detale, o patogia, atskira poilsio vieta. Šiuo atveju visai nesvarbu, į namus pirma atkeliaus vadinamosios pagrindinės ar ištraukiamos lovos vaikams.

 

Kas svarbu renkantis, arba 5 esminiai klausimai
 

Dalinamės ne tik plačiomis funkcijų pritaikymo galimybėmis bei idėjomis skirtingame interjere, bet ir naudingais patarimais. „Smart baldai” komanda paruošė 5-ių esminių klausimų gidą, kuris, tikėtina, padės pasirinkti individualiai tinkamiausią versiją.

 

1. Kokia pagrindinė jums reikalinga funkcija?
 

Pirmiausiai, įvertinkite, kam tiksliai jums reikalingas kataloge esantis produktas. Tai padės pasirinkti tinkamiausią dizainą. Pavyzdžiui, jei planuojate gaminį naudoti kaip daiktadėžę, dairykitės praversiančių skyrių, stalčių. Priešingai, jei planuojama nuolatinė miego vieta o ne patalynės dėžė, galbūt labiau pravers nišos, kelios lentynėlės. 

 

2. Kokių papildomų detalių tikimasi?
 

Svarbus daiktų sandėliavimas? Įvertinkite, kokiems konkretiems objektams reikalinga laikymo talpa, galbūt ši turi pasižymėti specifiniais matmenimis, skyriais. Taip pat, svarbu apžvelgti „matomų” ir „nematomų” daiktų sandėliavimo galimybes. Pavyzdžiui, galbūt produktas galėtų kurti unikalų stilių, nišose laikant knygas, o gal aktualesnė uždara talpa.

 

3. Koks stilius tinkamas?
 

Žinoma, jei ištraukiama lova vaikams pasirenkama kaip papildymas pagrindinei lovai, svarbu atsižvelgti į turimo baldo stilistiką, spalvas. Taip pat, jei žemą baldą planuojate naudoti kaip pagrindinį, reikėtų įvertinti bendrą namų, erdvės stilistiką. Beje, mūsų kataloge rasite ne tik įprastus, bet ir specifinę vaikų kambario tematiką atitinkančius sprendimus.

 

4. Detalė ar akcentas? 
 

Galiausiai, būna, jog sulaukiame klausimo, ar būtina derinti papildančios dalies dizainą, spalvas. Rekomenduojame palaikyti braižą, tačiau skatiname drąsiai eksperimentuoti. Jei matmenys atitinka, baltą, pastelinių spalvų lovą galite pagyvinti natūralaus medžio atspalvio gaminiu. Tokia idėja pravers dar tuomet, kai dėžė patalynei skirta ne mūsų, arba seniau įsigytam, kitos kolekcijos baldui. Norite sukurti harmoningą visumą? Tokiu atveju verta derinti spalvų paletę. 

 

5. Kokia medžiaga išpildys tiek vizualų paveikslą, tiek tvarumo lūkesčius?
 

Itin didelį vaidmenį, kaip ir bet kokio baldo pasirinkime, atlieka medžiagos, tekstūros. Žinoma, svarbu rinktis patrauklų dizainą, tačiau reikėtų įvertinti tai, kad baldas bus nuolat transformuojamas, judinamas. Tai reiškia – šis turi būti tiek dailus, tiek tvirtas. Dėl šios priežasties mūsų virtualiame asortimente gausu laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) pasirinkimų. Ši medžiaga pamėgta dėl modernaus apdirbimo galimybių, ilgaamžiškumo. 

Ištraukiamos lovos vaikams ir universalios daiktadėžės taps nepakeičiama, funkcionalia mažųjų bei paauglių kambario detale. Drąsiai rinkitės reikalingas paskirtis, ieškokite unikalių akcentų ar ramybę kuriančių produktų. Turite klausimų? Susisiekite su „Smart baldai” komanda – mielai patarsime, suteiksime individualią konsultaciją ir padėsime pasirinkti tinkamiausią variantą!
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau