Lova-mašina

Lova-mašina

Kaip sukurti žaismingą, originalų ir ryškų vaikų kambarį? – klausimas, aktualus nemažai daliai tėvų. Šiais laikais, kai baldų pasiūla milžiniška, apsispręsti gali būti pakankamai sudėtinga. Svarbu, kad naujasis pirkinys būtų ne tik gražus, bet ir funkcionalus. Tokiu atveju stilizuota lova-automobilis – tai, kas gali tikti puikiai.

 

Patogumas ir funkcionalumas

Čiužinys – viena iš pagrindinių gero miego sudedamųjų dalių. Tam, kad mažųjų poilsis būtų patogus, prieš renkantis lovą rekomenduojama išsirinkti ir jį. Nors išskirtinio dizaino baldas ir atrodo neįprastai, jame tinka standartinio dydžio čiužiniai. Todėl tinkamą priemonę išsirinkti nėra sudėtinga.

 

Saugumas ir ekologiškumas

Lova-mašina pagaminta iš ekologiško plastiko ir antibakterinių plokščių. Tai padeda užtikrinti sveiką aplinką. Įrengiant vaikų miegamąjį ne mažiau svarbus ir saugumas. Stilizuoti baldai kuriami taip, kad susižeidimų tikimybė būtų kuo mažesnė: kampai užapvalinami, o smulkios detalės pritvirtinamos.

 

Platus spalvų pasirinkimas

„Smart baldų“ asortimente galite rasti įvairių modelių ir spalvų lovų-automobilių. Jau kurį laiką vienas iš populiariausių pasirinkimų – raudoni baldai. Tai ryškus vaikų kambario akcentas, kuris iš karto patraukia žvilgsnį. Tiems, kurie nori sukurti šiek tiek neutralesnę erdvę, gali patikti baltos arba juodos spalvos lova-mašina. Ją paprasta priderinti net ir minimalistinio stiliaus interjere. Pilkame arba melsvame kambaryje patraukliai atrodo ir mėlynas baldas.

 

Skirtingi dizainai – kiekvieno poreikiams

Priklausomai nuo norų ir galimybių, galima pasirinkti paprastesnio arba sudėtingesnio dizaino lovą. Pastarosios atrodo itin tikroviškai ir turi papildomų detalių (pvz. ratus, sėdynes). Minimalistinio stiliaus baldai taip pat gali turėti papildomus ratus. Be to, kai kuriuose jų įrengta išskleidžiama dalis, kurią paprasta panaudoti kaip papildomą lovą.

 

Modernūs sprendimai

Lova-mašina – tai ne tik žaismingas, bet ir išmanus pasirinkimas. Ji gali turėti tiek LED apšvietimą, tiek USB jungtį. Pirmasis padeda sukurti itin jaukią kambario erdvę, be to, puikiai tinka vaikams, kurie užmiega tik prie įjungtos šviesos. Elektroniniai skydeliai su USB jungtimis leidžia patogiai įkrauti telefoną ar kitą išmanųjį įrenginį. 

Nudžiuginkite savo vaikus išskirtinio dizaino baldais ir sukurkite žaismingą jų kambario erdvę. Plačiame Smartbaldai.lt asortimente galite rasti skirtingų spalvų ir modelių lovų. Pastarosios ne tik patraukliai atrodo, bet ir pasižymi funkcionalumu. Jei domina konkreti lova-mašina ir norite apie ją sužinoti daugiau, parašykite mums. Suteiksime visą reikalingą informaciją ir padėsime išsirinkti.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau