Dviaukštės lovos

Dviaukštės lovos vaikams

Dviejų aukštų lovos – vienas iš praktiškiausių pasirinkimų vaikų kambaryje. Jos padeda sutaupyti vietos ir efektyviau išnaudoti turimą erdvę. „Smart baldų“ asortimente gausu skirtingų tokio tipo lovų. Galbūt kaip tik ieškote tokios? Pasinaudojus keletu patarimų, išsirinkti labiausiai tinkančią bus dar paprasčiau.

 

Įvertinkite, kas naudosi šiuo baldu

Prieš įsigyjant naująjį pirkinį, vertėtų atidžiai įvertinti, kas juo naudosis. Skirtingo amžiaus ir lyties vaikai dažniausiai turi savitą skonį, todėl tai, ką mėgsta vienas, nebūtinai patiks kitam. Pavyzdžiui, jaunesnieji labiau mėgsta žaismingas formas ir spalvas (rožinę, mėlyną ir pan.). Vyresnieji gali teikti pirmenybę minimalistinio dizaino, neutralesnių atspalvių baldams. Šiuo atveju ypač tinka baltos, pilkos ir rusvos dviaukštės lovos vaikams. Pastarąsias verta apsvarstyti ir tuomet, kai viename kambaryje gyvena mergaitė ir berniukas. Universalių spalvų ir paprastų formų baldą lengva dekoruoti taip, kad jis patenkintų skirtingus vaikų norus.

 

Atkreipkite dėmesį į kambario interjerą

Ne mažiau įtakos pasirinkimui turi ir kambario interjeras. Patalpoje, kurioje vyrauja klasikinės detalės, tinka vintažinio stiliaus lovos. Dažniausiai jų galvūgaliai bei kojūgaliai būna išlenktos formos ir papuošti elegantiškais raižiniais. Pastarieji padeda sukurti pasakišką erdvę ir puikiai tinka mergaičių kambaryje. Moderniame interjere puikiai dera industrinio stiliaus baldai su juodomis metalinėmis detalėmis. Tokios dviaukštės lovos vaikams suteikia daug laisvės, todėl galima drąsiai eksperimentuoti jas derinant tiek pastelinių, tiek ryškesnių spalvų kambaryje.

 

Apgalvokite papildomų baldų poreikį

Dviaukščių lovų universalumas atsiskleidžia ir per papildomas jų funkcijas. Pastarosios nebūtinai turi būti skirtos dviem vaikams. Išskirtinė konstrukcija leidžia po lova įrengti rašomąjį stalą, stalčius ar lentynas. Taip kur kas efektyviau išnaudojama kambario erdvė. Be to, nereikia rūpintis papildomomis priemonėmis. Šoninėse lentynose patogu laikyti mokymosi priemones, žaislus ar kitus reikmenis. 

Priklausomai nuo poreikių, baldą galima keisti. Pavyzdžiui, prireikus perkelti kopėčias į kitą pusę, perstumti stalčius ir pan. Be to, kai kurios dviaukštės lovos vaikams turi papildomą stalčių apačioje, kurį galima paversti dar viena miegojimo vieta arba tiesiog naudoti patalynei susidėti.

Išpildykite savo vaikų svajones ir sukurkite magišką jų kambario erdvę. Plačiame Smartbaldai.lt asortimente rasite skirtingo dizaino lovų – tiek dviaukščių, tiek vieno aukšto. Jas paprastai priderinsite įvairiuose interjeruose. Taigi, nepraleiskite progos ir išsirinkite norimo modelio baldą. Turite klausimų, o gal tiesiog norite naudingo patarimo? Drąsiai kreipkitės – patyrę specialistai visuomet padės apsispręsti.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau