Vaikiški čiužiniai

Vaikiški čiužiniai

Dauguma tėvų stengiasi pasirūpinti kuo patogesniu vaikų miegu. Tam didelės įtakos turi tinkamas kambario įrengimas. Jį apima daugybė aspektų, iš kurių vienas – čiužinio parinkimas. Ką verta žinoti, kad naujasis miego kompanionas nenuviltų ir leistų mėgautis pilnaverčiu poilsiu?

 

Galimybė rinktis iš skirtingų tipų

Kaip ir suaugusiems skirti čiužiniai, taip ir vaikiški gali būti skirtingų tipų: spyruokliniai arba poliuretaniniai. Tiesa, pirmieji taip pat turi putų poliuretano sluoksnį, kuris yra prisotintas natūralaus sojų aliejaus ekstrakto, leidžiančio sukurti miegui palankią aplinką. 

Kišeninės spyruoklės turi tekstilinį apvalkalą ir individualiai reaguoja į kūno judesius. Tokie vaikiški čiužiniai suteikia itin gerą atramą, todėl puikiai tinka vyresniesiems. Tarp spyruoklių esantys tarpai užtikrina oro pralaidumą, todėl nesikaupia drėgmė ir užkertamas kelias pelėsio atsiradimui. Vien iš poliuretano sudaryti čiužiniai yra žemesni ir minkštesni. Todėl juos paprasta pritaikyti mažoms lovelėms.

 

Lengvas švarios miego aplinkos palaikymas

Palaikyti švarą vaikų kambaryje dažniausiai būna pakankamai nelengva. Maisto trupiniai, purvas iš lauko, flomasterių ir dažų dėmės – nešvarumai, lydintys beveik kiekvieną dieną. Nenuostabu, kad dalis šių nešvarumų patenka ir ant lovos. Tam, kad miego aplinka būtų higieniška, reikėtų reguliariai ją tvarkyti. Maisto likučius ir dulkes galima nesudėtingai pašalinti dulkių siurbliu. Dėmes patariama valyti kempinėle, naudojant nedidelį kiekį vandens ir muilą. Po to itin svarbu priemonę gerai išdžiovinti. 

Patogu tai, kad vaikiški čiužiniai turi lengvai nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti. Rekomenduojama tai daryti neaukštoje, maždaug 40 oC temperatūroje. Tinkama čiužinio priežiūra užkerta kelią ir dulkių erkučių atsiradimui, kurios gali sukelti įvairias sveikatos problemas.

 

Ilgaamžiškumo užtikrinimas

Tam tikros šios priemonės zonos patiria didesnį kūno spaudimą, todėl ilgainiui ten gali atsirasti įdubimų. Norint, kad čiužinys būtų ne tik švarus, bet ir ilgaamžis, patariama jį kas kiek laiko apsukti. Reguliarus galvos ir kojų pusės apkeitimas leidžia išvengti didelių nelygumų atsiradimo. Šiuo atveju gali praversti ir antčiužiniai. Pastarieji sumažina trintį, todėl po apačia esanti priemonė lėčiau dėvisi. Be to, tai – papildoma apsauga nuo įvairių nešvarumų.

Norite pasirūpinti ramiu savo atžalų miegu? Vaikiški čiužiniai, kuriuos rasite Smartbaldai.lt asortimente, pritaikyti tiek patiems mažiausiems, tiek vyresniesiems. Peržvelkite mūsų katalogus ir išsirinkite labiausiai tinkančią priemonę. Tam, kad priimti geriausią sprendimą būtų lengviau, drąsiai konsultuokitės. Mielai suteiksime jums reikalingą informaciją ir padėsime apsispręsti.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau