Rašomieji stalai ir jų priedai

Eiti į puslapį

 
„Smart baldai“ nuosekliai siekia, kad Jūsų namus puoštų išskirtinės kokybės, ergonomiški, daugiafunkciai ir ilgaamžiai baldai. Dėl šios priežasties asortimentą sudaro tik puikia reputacija pasižymintys, išskirtinės patirties turintys gamintojai. „Smart baldų“ komanda ypatingą dėmesį skiria baldų projektavimo ir dizaino naujovėms, kurios Jūsų namuose gali būti pritaikomos itin lengvai. Vienas iš pavyzdžių – darbo stalas. Tai – būtinas kiekvieno kambario komponentas. 
 

Kodėl rašomasis stalas – būtinas?


 
Specialistų teigimu, individuali, privati erdvė reikalinga ir į mokyklą dar nepradėjusiam eiti vaikui, ir suaugusiam žmogui. Nepriklausomai nuo amžiaus, kambaryje nuolat judama, žaidžiama ar kitaip pramogaujama, leidžiama laiką. Dėl šios priežasties būtina pasirūpinti patogiu, prie skirtingų poreikių prisitaikančiu darbo stalu. 

 

Kam pritaikytas toks baldas?
 

Modernūs rašomieji stalai vaikams skirti tiek moksleiviams, tiek studentams, tiek namuose prie kompiuterio dirbantiems žmonėms. Šis baldas leidžia susikurti patogią mokymosi ar darbo vietą namuose. Tai ypač aktualu dabar, kai juose praleidžiame didžiąją savo laiko dalį.

 

Ergonomiški stalai vaikams. Kuo jie ypatingi? 


 
Inovatyvūs ergonomiški, arba kitaip – „augantys“ stalai – tai rūpestingų ir praktiškų tėvų pasirinkimas. Šis baldas puikiai pritaikytas prie kintančių vaiko poreikių, todėl būsite užtikrinti, kad Jūsų atžala sėdi patogiai, taisyklingai. „Augantys“ stalai: 

•    Padeda tausoti sveikatą. Šie baldai sukurti atsižvelgiant į vaiko fiziologijos ypatumus ir taisyklingos sėdėsenos principus. Tokie stalai yra lengvai reguliuojami, tad galite nustatyti tinkamiausią aukštį, kad jūsų vaikas sėdėtų tiesiai, nesusikūprinęs. Itin svarbu ir tai, jog taip tausojate savo vaiko regą. Šio baldo stalviršis taip pat lengvai reguliuojamas. 

•    Yra sumani investicija. „Augančių“ stalų aukštis lengvai reguliuojamas, todėl galite sutaupyti – vaikui paaugus, nereikės pirkti naujo baldo.  

Ergonomiški stalai rašomieji – racionalus pasirinkimas patogesnei ir sveikesnei vaiko aplinkai sukurti. „Smart baldų“ kataloge taip pat rasite ir standartinių, nereguliuojamo dydžio stalų. Jie taip pat puikiai pritaikyti sėdėti patogiai ir saugiai, pasižymi funkcionaliu, patraukliu dizainu. 
 

Stilingas stalas – originaliam kambariui sukurti


 
Kiekvienas nori turėti individualią, ypatingą erdvę. Pritaikius rašomuosius stalus, kambarį įrengti žaismingai, stilingai išties paprasta. „Smart baldų“ kataloge rasite skirtingų stilių stalų:

 

•    Elegantiškų. Tokie rašomieji stalai puikiai tiks tiek mergaitės, tiek moters kambariui įrengti. Pastelinių spalvų, subtiliomis ornamentikos detalėmis puošti romantiško stiliaus stalai pravers siekiantiems kambaryje jaukumo, lengvumo, svajingumo. 

•    Modernių. Vaikiški rašomieji stalai su modernistiniais elementais puikiai tiks visiems nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Tai – kryptingas pasirinkimas ir tiems, kurie siekia funkcionalios, paprastos aplinkos, lengvai pritaikomos kintantiems pomėgiams. 

•    Žaismingų. Tokie stalai tinka norint formuoti vaikui patrauklesnę erdvę, kurioje norėsis ruošti namų darbus ir leisti laisvalaikį. „Smart baldų“ komanda siūlo unikalaus dizaino rašomuosius stalus, sukurtus atsižvelgiant į mažųjų norus ir aukštus kokybės, saugumo standartus. Dinamiškas, originalaus dizaino stalas gali būti puiki dovana aktyviam, kūrybingam vaikui.

„Augantys“ ir standartiniai rašomieji stalai vaikams - tai investicija į sveikesnę, funkcionalesnę ir patrauklesnę, originalumu džiuginančią namų aplinką. Rinkitės iš plataus dizaino asortimento – visi „Smart baldų“ kataloge pristatomi stalai pasižymi tiek ilgaamžiškumu, tiek paprasta priežiūra. 

 

Rašomojo stalo pasirinkimas
 

Tam, kad išsirinkti vaikišką rašomąjį stalą būtų lengviau, patariama atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Dydį. Jis priklauso tiek nuo vaiko amžiaus, tiek nuo kambaryje esančios laisvos vietos. Dažniausiai verta investuoti į šiek tiek didesnį baldą. Taip atžalos jo pernelyg greitai neišaugs. Šiuo atveju itin praverčia reguliuojamo aukščio vaikiški rašomieji stalai. Visgi persistengti taip pat neverta. Tam, kad laisvai tilptų kėdė ir būtų patogu atsisėsti, prie stalo svarbu palikti pakankamai laisvos vietos. Todėl, jei norite būti maksimaliai patenkinti naujuoju pirkiniu, prieš įsigydami jį, išmatuokite laisvą plotą kambaryje.
     
  • Spalvą. Renkantis šį baldą, patariama įvertinti ir jo spalvą. Stalai rašomieji gali būti tiek šviesesni (pavyzdžiui, balti, rusvi, pilkšvi), tiek tamsesni (pavyzdžiui, juodi, raudoni, rudi ir panašiai). Pirmieji rekomenduojami norintiems sukurti universalų interjerą, t. y. tinkantį įvairaus amžiaus ir mergaitėms, ir berniukams. Antrieji pasižymi ryškesne išvaizda, todėl gali tapti pagrindiniu kambario akcentu ir suteikti jam daugiau originalumo. Tiesa, kad ir kokią spalvą bepasirinktumėte, įvertinkite, ar ji dera prie bendro interjero įvaizdžio.
     
  • Konstrukciją. Vaikiški stalai skiriasi ir savo konstrukcija, kuri gali būti itin paprasta arba sudėtingesnė (pilnesnė). Jeigu reikia papildomai vietos knygoms, sąsiuviniams ar kitiems daiktams susidėti, verta rinktis baldą, turintį lentynas ir daugiau stalčių. Toks stalas labai funkcionalus, tačiau svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad jis užima daugiau vietos. Jeigu kambaryje jos nėra daug, patariama apsvarstyti mažesnį ir paprastesnės konstrukcijos baldą, kuris taip pat gali būti labai patogus ir praktiškas.
     
  • Formą. Populiariausi, be abejonės, yra standartiniai rašomieji stalai vaikams. Juos pakankamai lengva pritaikyti įvairiose kambario vietose. Kitas galimas variantas – kampiniai stalai. Kaip jau išduoda pats pavadinimas, jie skirti statyti ten, kur susikerta dvi sienos. Tokie baldai padeda maksimaliai išnaudoti turimą vietą ir sukurti itin patogią mokymosi ar darbo vietą.

Įvertinus šiuos aspektus, apsispręsti, kurie klasikiniai ar modernūs rašomieji stalai vaikams geriausiai atitinka individualius poreikius, turėtų būti lengviau.

DUK
 

1. Kodėl verta apsipirkti Smartbaldai.lt?
 

Čia rasite itin platų rašomųjų stalų pasirinkimą: tiek matmenų, tiek dizaino atžvilgiu. Tikime, kad šiame kataloge rasite stalą, kuris patiks net išrankiausiam mokslinčiui ir puikiai įsikomponuos jūsų namų interjere.
 

2. Kodėl būtent vaikiški stalai internetu?
 

Tai yra puiki išeitis ieškantiems stalo, tačiau turintiems ribotus laiko išteklius. Kiekvienos prekės aprašyme rasite tikslius jo matmenis, todėl iškart žinosite, ar rašomasis stalas savo dydžiu tiks jūsų vaiko kambariui. Taip pat Smartbaldai.lt komanda pristato baldus į jūsų namus, o norintieji juos gali atsiimti ir patys. Atsiimti baldus galite šiuose mūsų salonuose-sandėliuose: 

•    Vilniaus raj., Riešėje: Beržų g. 7
•    Kaune: Islandijos pl. 217-5
•    Klaipėdoje: Baltijos pr. 10
•    Alytuje: Naujoji g. 48a

Norime, kad tobulą baldą įsigytumėte lengvai, todėl siūlome platų prekių asortimentą ir pristatymą, kuris patogus jums.
 

3. Kaip pasirinkti tinkamą rašomąjį stalą?
 

Rašomasis stalas neretai yra vienas pagrindinių baldų vaiko kambaryje. Jį renkantis svarbu atsižvelgti į:

•    vaiko ūgį;
•    kambario interjerą;
•    stalo funkcionalumą (ar yra pakankamai stalčių ir pan.);
•    tai, ar stalas patiks mažajam.

Atsakingai apsvarsčius šiuos aspektus, rašomasis stalas džiugins jus ir vaiką ilgą laiką tiek funkcionalumu, tiek išvaizda.
 

4. Ar baldams suteikiama garantija?
 

Rašomasis stalas internetu, įsigytas Smartbaldai.lt, turi bent 24 mėn. trukmės garantiją. Jiems ją teikia gamintojai. Konkretaus stalo garantijos sąlygas galite rasti prekės aprašyme arba garantiniame talone.

 

5. Iš kokių medžiagų gaminami vaikiški stalai?

 

Priklausomai nuo baldo modelio, jos gali skirtis, tačiau bene dažniausiai stalai rašomieji gaminami iš laminuotų medienos drožlių plokščių ir metalo. Papildomoms detalėms naudojama plastmasė ir dirbtinė oda. Visos medžiagos kruopščiai atrenkamos – taip užtikrinamas baldo patvarumas, funkcionalumas, patraukli išvaizda ir komfortas.
 

6. Per kiek laiko gausiu užsakytas prekes?

 

Visos smartbaldai.lt elektroninėje parduotuvėje esančios prekės pristatomos per 5 darbo dienas. Išimtis: pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgiau. Be to, baldus ir aksesuarus taip pat galite atsiimti tiesiogiai iš pasirinkto sandėlio – už tai nereikia mokėti papildomai.

 

7. Ar užnešimo paslauga įtraukta į bendrą užsakymo kainą?


Užsakius prekių pristatymą į namus, apmokamas jų atvežimas iki nurodyto adreso. Tokios paslaugos kaip baldo užnešimas ar surinkimas nėra įtrauktos į bendrą kainą, todėl jas reikėtų papildomai pasirinkti užsakymo metu.
 

8. Ką daryti, jei rašomasis stalas buvo pristatytas brokuotas?

 
Brokuotas ar pažeistas baldas gali būti grąžinamas. Pastebėję prekės defektus, nedelsdami susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@smartbaldai.lt arba skambinkite telefonu +370 656 65630. Pasirūpinsime baldo pakeitimu arba kompensacija greitai ir be rūpesčių.

 

 


 

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau