Patalynė

Eiti į puslapį

Tekstilės gaminių pasirinkimas mažųjų ir paauglių lovoms gali tapti iššūkiu. Norint rasti tinkamiausią variantą, tenka leistis į detalias paieškas – patalynes vaikams tėvai neretai atsirenka taikydami kur kas daugiau kriterijų nei savosioms. Vaikiškos patalynės komplektai šiandien turi būti ne tik saugūs, bet atitikti aukštus kokybės bei lengvos priežiūros standartus, o kur dar stiliaus įvairovė. 

 

Vaikiška patalynė internetu – kuo ypatingas Smartbaldai.lt katalogas? 
 

Smartbaldai.lt virtualiame kataloge kiekvienas gaminys pasižymi savybėmis, atitinkančiomis saugaus, ramaus mažiausiųjų miego kriterijus. Mums svarbu pateikti asortimentą, kuriame derėtų kokybė, saugios medžiagos, stilius ir praktiškumas. Bendram asortimentui keliame itin aukštus reikalavimus:

 1. natūralumas,
 2. kokybė,
 3. saugumas, 
 4. patogumas,
 5. sumanios funkcijos,
 6. stilių įvairovė.

Galite būti tikri, kad bet kurie jūsų pamėgti vaikiški pataliukai ar patalynės užvalkalai kūdikiams atitiks visas aukščiau išvardintas savybes. Patogi filtravimo sistema padės ieškoti gaminio patogiai ir greitai. Toliau šiek tiek plačiau apie tai, ką tiksliai čia galite rasti.

 

Asortimento įvairovė, arba ką rasite mūsų kataloge
 

„Smart baldai” internetinėje parduotuvėje rasite įvairius ramiam miegui bei stilingam lovų dengimui skirtus tekstilės gaminius skirtingo amžiaus atžaloms. Savus lūkesčius išpildys tiek ieškantys kūdikių ar vaikų patalų, tiek siekiantys patenkinti išrankesnių vyresnėlių lūkesčius. 

 

Patalynė kūdikiams
 

Virtualioje galerijoje rasite kokybiškas mažiausiems skirtų patalų nuotraukas bei visą svarbiausią informaciją – nuo sudėties iki reikalingų matmenų. Čia patogiai randami:

 • natūralios sudėties tekstilės produktai,
 • lovelės, lopšio šoninių paminkštinimų užvalkalai,
 • sumanūs gaminiai (paklodės su guma),
 • skirtingų spalvų pervystymo paklodės,
 • lopšio papuošimai ir dekoratyvių pagalvėlių užvalkalai,
 • neutralių, žaismingų spalvų deriniai.

Galite rinktis ramiai, mat patalynės komplektai kūdikiams atitinka saugaus poilsio standartus. 

 

Patalai vaikams
 

Patalų užvalkalai ir lovų dengimui bei dekoravimui skirti produktai „Smart baldai” asortimente pasižymi stilingais deriniais, saugumu, tvarumu. Čia nesunkiai atsirenkami:

 • natūralios sudėties, tvarūs produktai,
 • neutralūs, teminiai, sodrių spalvų patalai,
 • įvairios stilistikos, ilgaamžiai lovos užtiesalai (įprasti ar išpildantys unikalias temas),
 • dekoratyvių pagalvėlių užvalkalai.

Visi matomi vaikiškos patalynės komplektai kuria saugią ramybės oazę mažiesiems, o bet kurio patikusio gaminio kokybė užtikrina patogią priežiūrą, ilgaamžiškumą tėvams. 

 

Patalynė vaikams ir paaugliams
 

Kiek vyresniems vaikams bei į paauglystę žengiantiems jaunuoliams norisi modernesnio, neutralių spalvų dizaino. Vis dėlto, mūsų pagrindine užduotimi išlieka ne tik atrinkti šiuolaikinius variantus, bet ir užtikrinti, kad šie atitiktų saugaus poilsio standartus. Kataloge nesunkiai randami:

 • natūralūs, sveikatai nekenksmingi audiniai,
 • neutrali ar sodri gaminių paletė, 
 • modernūs deriniai, unikalios dekoracijos,
 • šiuolaikinis modelių stilius,
 • lovų užtiesalai, dekoratyvių pagalvėlių užvalkalai. 

Galite būti tikri, kad vaikų pasirinktas stilius puikiai derės su jūsų kokybės, ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros lūkesčiais. 

 

Kas svarbu renkantis lovos užtiesalą? 
 

Virtualioje parduotuvėje gali būti įsigyjami tiek miego baldo užtiesalai ar dekoratyvios pagalvėlės, tiek kokybiškam poilsiui skirta vaikiška patalynė internetu. Vis dėlto, jei jaučiate, kad pasirinkti sudėtinga, atranką palengvins toliau išvardintų, kone svarbiausių aspektų apžvalga.

 

1. Medžiagos
 

Priešingai nei vaikiškos patalynės komplektai vaikams bei paaugliams, užtiesalai nebūtinai turi būti šimtaprocentinės organiškos sudėties. Mūsų kataloge rasite gaminius, kur panašiu santykiu dera natūrali medvilnė ir tvarus poliesteris. Organiškas audinio privalumas – natūralumas, o sintetinė dalis užtikrina mažesnį glamžumą, lengvą priežiūrą. 

 

2. Tinkamas dydis
 

Žvalgantis tinkamo užtiesalo, labai svarbu, kad būtų pilnai dengiamas ne tik miegojimo plotas, bet ir šoninis lovos rėmas. Pagrindinė užduotis yra apsaugoti miego vietą nuo nešvarumų, kartu kuriant harmoningą bendrą vaizdą. Jei užklotas bus per mažas ar per didelis, vaizdas bus neproporcingas.

 

3. Stilius ir spalvos
 

Priešingai nei tuomet, kai renkami neutralūs pataliukai kūdikiams, ieškant lovos uždangalo nuolat dūkstantiems vaikams, reikėtų dairytis praktiško spalvų derinio. Geriausi – kuo mažiau teplūs, lengvai prižiūrimi variantai. Kalbant apie stilių, kataloge lengvai rasite kiekvienai stilistikai, teminiam kambariui tinkantį produktą.


Vis dėlto, dvejojate dėl tinkamų matmenų, tekstūros pasirinkimo? Susisiekite su „Smart baldai” komanda – mielai padėsime pasirinkti tinkamiausią. Toliau – kas svarbu, kai reikalinga patalynė berniukams ir mergaitėms.

 

Kas svarbu renkantis patalynę?
 

Patalynė vaikams turi atitikti ne vieną svarbų kriterijų: patogumo, stiliaus, saugumo, matmenų. Tėvams, kuriems sudėtinga pasirinkti, pravers trumpas Smartbaldai.lt gidas. Žemiau pateikiame kone svarbiausius aspektus, lemiančius teisingą sprendimą. 

 

1.Medžiagos
 

Mūsų asortimente vyrauja medvilnė, kuri itin gerai sugeria drėgmę, leidžia odai „kvėpuoti”, pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Vaikų miegui svarbu sukurti jaukią, patogią aplinką. Toks audinys prisitaiko prie temperatūros, o skalbiamas tampa vis minkštesnis. Patalai kūdikiams ir vaikučiams gali būti skalbiami skalbyklėje, be papildomų minkštiklių.

 

2. Dydis 
 

Visai nesvarbu, renkatės patalynes vaikams ar paaugliams, bene vienas svarbiausių kriterijų čia – tinkamas dydis. Svarbu detaliai skaityti prekių aprašymus ir nevengti pasitikrinti reikalingų matmenų skaičius keliskart. Per maži ar per dideli užvalkalai gali sukelti nepatogumų, net pavojingas situacijas. Mažųjų lovelėms patariama ieškoti paklodės su guma.

 

3. Priežiūra
 

Patalynė vaikams turėtų būti tiek kokybiška, tiek lengvai prižiūrima. Pavyzdžiui, minėtosios medvilnės audiniai yra tvarūs, lengvai prižiūrimi namų sąlygomis. Žinoma, lengvą priežiūrą lemia ir atitinkamas spalvų derinių pasirinkimas – geriau dairytis spalvoto, margo audinio. 

 

4. Stilius
 

Kaip jau minėjome, asortimentas yra itin platus, tad čia rasite stilių įvairovę. Bene tinkamiausias patalynės komplektas kūdikiams bus šviesus, pastelinių, dėmesio neblaškančių atspalvių. Mažuosius smagu įtraukti į pasirinkimo procesą, mat gausu ne tik modernių, bet ir tam tikrai tematikai pritaikytų variantų.

 

5. Saugumas 
 

Bet kokia vaikiška patalynė internetu turi būti visapusiškai saugi. Tai reiškia, jog reikėtų įvertinti tiek sudėtį, tiek dizaino subtilybes. Tai ypač aktualu mažiausiems, mat neramaus miego metu neapgalvotos detalės ar dekoracijos gali kelti riziką, pavyzdžiui, įbrėžimų. 

Galiausiai, svarbus ne tik užvalkalas, bet ir tai, kas jo viduje. Verta investuoti į kokybiškas, hipoalergines antklodes. Nepriklausomai nuo metų laiko, tai turėtų būti gana lengvas audinys. Pavyzdžiui, neretai rekomenduojamas plonas vilnos ar medvilnės gaminys. 

Turite klausimų, o galbūt tiesiog reikia patarimo? Drąsiai kreipkitės – draugiškas, profesionalus Smartbaldai.lt kolektyvas padės priimti tinkamiausią sprendimą. Beje, greitai ir lengvai užsakomi produktai bus pristatyti tiesiai į namus!

 

DUK
 

1. Kiek laiko įprastai tarnauja vienas komplektukas?
 

Kokybiški medvilniniai patalynės užvalkalai vaikams įprastai aktyviai naudojami tarnauja nuo 5 iki 7 metų. Žinoma, tai labai priklauso nuo naudojimo, skalbimo intensyvumo. Prižiūrint tinkamai bei turint kelis pakaitinius variantus, tikėtina, daiktas džiugins ilgesnį laiką.

 

2. Kaip rūpintis šia vaikiška patalyne? 
 

Prie kiekvieno gaminio yra pridedama išsami gamintojo instrukcija. Joje rasite detalius priežiūros žingsnius, nurodymus. Įprastai medvilnės audinį rekomenduojama skalbi apie 40 laipsnių temperatūroje (jei paties gamintojo nenurodyta kitaip). Užteks natūralaus skalbiklio, mat medžiaga pasižymi minkšta tekstūra, kuri dar labiau minkštėja sulig didesniu skalbimų skaičiumi. Patalynes vaikams reikėtų keisti bent du kartus per mėnesį. 

 

3. Kas įtraukta į komplektus?
 

Prie kiekvienos prekės yra aprašymas, kuriame tiksliai nurodyta, kas konkrečiu atveju įeina į komplektą. Informaciniame apraše taip pat rasite kitus naudingus aspektus: kur pagaminta vaikų patalynė mergaitėms ir berniukams, kokie šios matmenys, sudėtis, garantinis laikotarpis. 

 

4. Ar lovų užtiesalus galima skalbti namų sąlygomis?
 

Taip, gaminius galima skalbti atitinkamos talpos skalbyklėje. Laikantis gamintojo priežiūros nurodymų, kokybė bei forma nenukentės.

 

5. Kaip atskirti tvarų produktą?
 

Mūsų kataloge esantys vaikiškos patalynės komplektai vaikams bei paaugliams yra tvarūs, ilgaamžiai. Tai lemia natūrali sudėtis, lengvai prižiūrimos, tvirtos medžiagos. Pasitikėjimą gaminiu sustiprina užtikrinamas garantinis laikotarpis – Smartbaldai.lt užsakoma vaikiška patalynė internetu dažniausiai apdraudžiama kelių metų garantija.

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau