Dviaukštės lovos

„Smart baldų“ prekės ženklo idėja – ne tik dailūs, bet ir funkcionalūs baldai, atitinkantys skirtingų šeimų poreikius. Ypatingą dėmesį skiriame praktiškiems, prie interjero lengvai pritaikomiems vaikų kambario baldams. Dviaukštės lovos vaikams – tai itin sumanus pasirinkimas nedidelėms erdvėms. Pristatome esminius tokių baldų privalumus.

Kompaktiškumas
Dviaukštės lovos yra ypatingai kompaktiškos. Dėl kruopščiai apgalvotos baldo kompozicijos jis užima kur kas mažiau vietos nei įprastos lovos. Gali atrodyti, kad toks baldas mažoje patalpoje yra pernelyg didelis. Tačiau yra atvirkščiai – tokios lovos padeda sutaupyti taip trūkstamos vietos.

Šie baldai ne tik kompaktiški, bet ir labai talpūs. Kompoziciją gali sudaryti ir miegamoji dalis, ir specialios daiktadėžės, kuriose tikrai užteks vietos vaikiškai patalynei ar žaislams. Ši daiktų talpykla – puikus papildymas kambaryje jau naudojamoms komodoms ar lentynoms.

Išskirtinis stilius
Dėl išskirtinio dizaino dviaukštės lovos vaikams gali būti lengvai pritaikytos tiek prie mažųjų, tiek prie paauglių kambario interjero. Šioje „Smart baldų“ kategorijoje rasite žaismingo stiliaus – pavyzdžiui, piratų laivo ar lenktyninio automobilio formos lovų. Tokioms vaikiškoms lovoms taip pat galite pritaikyti ir atitinkamos tematikos patalynę.

Paaugliams skirtos lovos subtilesnio, modernaus ir minimalistinio dizaino, švelnesnių atspalvių.

Nepriklausomai nuo vaikų amžiaus, lovos gali būti aukštos, su kopėtėlėmis, arba žemos, su specialia dėže lovai – pastaroji ir atlieka dar vienos miegui skirtos vietos funkciją.

Užtikrintas saugumas
Visos čia pristatomos dviaukštės lovos pasižymi dizainu, kuris užtikrina baldo saugumą. Kiekviena lova turi apsauginius rėmus. Be to, prie aukšto baldo pritvirtintos kopetėlės suteikia galimybę saugiai užlipti ir nulipti žemyn. Svarbu paminėti ir tai, kad lovos neturi stačių kampų – jie užapvalinti.

Ilgaamžiškumas
Ilgaamžiškumas – tai viena pagrindinių savybių, dėl kurių taip vertinamos dviaukštės lovos vaikams. Kategorijoje pristatomi baldai gali būti pagaminti iš skirtingų patvarių medžiagų: plieno, laminuotos medienos plokščių, metalo, plastiko. Tvirtos gamybos medžiagos yra būtent tai, ko reikia, kad baldas būtų nepakeičiamas dar daug metų.

Kiti išmanūs baldai vaikams
Smartbaldai.lt galite išsirinkti ir kitų funkcionalių vaiko kambario baldų, tokių kaip augantys rašomieji stalai, kurių matmenis galima keisti priklausomai nuo vaiko ūgio, nedidelės talpios komodos, foteliai-lovos ar pufai su daiktadėžėmis. Visus baldus galite derinti tiek su dviaukštėmis lovomis, tiek su kitomis vaikų kambario interjero dalimis.

Daugiau apie mūsų pristatomus baldus galite sužinoti apsilankę fizinėse „Smart baldų“ parduotuvėse arba susisiekę kitais būdais. Dviaukštės lovos vaikams gali lengvai virsti viena geriausių investicijų į kambario jaukumą, žaismingumą ir patogumą. Išsirinkite geriausiai poreikius atitinkantį modelį ir mėgaukitės privalumais ilgus metus!

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau