Vaikų kambarys

Eiti į puslapį

Vaikų kambario baldai

Vaikai – itin aktyvūs namų gyventojai, kurie bėgioja, laipioja, žaidžia ir dienos pabaigoje, sukaupę paskutines jėgas, krenta į lovą. Dėl šių priežasčių funkcionalūs vaikiški baldai tampa nepakeičiamais mažųjų partneriais, užtikrinančiais komfortą ir aukščiausio lygio saugumą. Lovos, miegamos sofos, spintos ir komodos – didelis Smartbaldai.lt funkcionalių vaikiškų baldų pasirinkimas patenkins vaikų bei jų tėvų lūkesčius.

 

Skirtingų tipų lovos – saldžiam miegui

Internetinėje parduotuvėje Smartbaldai.lt rasite trijų skirtingų tipų vaikiškų lovų. Tai:

  • dviaukštės lovos,

  • miegamos sofos,

  • viengulės lovos.

 

Dviaukštės lovos yra puikus variantas, kai viename nedideliame kambaryje gyvena du ar daugiau vaikų – jos taupo vietą, todėl tame pačiame kambaryje, šalia lovos, dar galėsite pastatyti rašomąjį stalą ar vaikišką spintą. Tokio tipo baldai yra saugūs ir patogūs: antras lovos aukštas turi rėmus, kurie apsaugos vaiką nuo iškritimo. Be to, jų gamybai naudojamos ekologiškos medžiagos.

Miegamos sofos – funkcionalūs vaikų kambario baldai, itin tinkantys šiek tiek ūgtelėjusiai atžalai. Dienos metu sofa puikiai tinka atsisėsti tiek vaikui, tiek į svečius užsukusiems jo ar jos draugams, o vakare ji transformuojasi į miegamą ir patogią lovą. Viengules lovas patartina rinktis tuo atveju, jeigu vaikų kambarys erdvus ir didelis, arba jei kambaryje gyvena viena atžala.

 

Baldai vaikiškų daiktų laikymui

Kita svarbi baldų funkcija vaikų kambaryje yra daiktų saugojimas. Šiai funkcijai atlikti galite rinktis:

  • komodas,

  • spintas,

  • pastatomas lentynas,

  • rašomuosius stalus.

 

Tiek spinta, tiek komoda yra funkcionalūs vaikų kambario baldai, dėl kurių tvarką ir švarą palaikyti bus kur kas lengviau. Jeigu mažųjų kambarys pakankamai erdvus, tuomet nedvejodami statykite spintą, kurioje tilps tiek drabužiai, tiek ir žaislai.

Komoda puikus variantas, jei kambaryje pritrūksta vietos daiktams laikyti arba kambarys yra nedidelis. Pastatomose lentynose galima išrikiuoti net didžiausias žaislų kolekcijas. Galiausiai, rašomasis stalas atlieka dvi funkcijas: jame galima laikyti daiktus, ruošti pamokas ar užsiimti kita paviršiaus reikalaujančia vaikiška veikla.

 

Lovytės kūdikiams

Smartbaldai.lt rasite ir išskirtinį lovyčių kūdikiams pasirinkimą – tai transformuojamos lovytės ir lopšiai. Pirmosios išsiskiria savo funkcionalumu: vaikui ūgtelėjus, jos gali tapti viengulėmis lovomis. Lopšiai turi siūbavimo funkciją, tinklelius nuo uodų ir yra lengvai transportuojami.

 

Vaikų kambario baldai – tai svarbus ir atsakingas pasirinkimas, kuris gali nulemti gerą vaikų savijautą, jų nuotaiką ir malonias, linksmas vaikiškas patirtis. Kurkime saugią, džiugią ir tobulėti skatinančią aplinką vaikams kartu!

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau