UNIQUE

Eiti į puslapį

„Unique“ – Danijoje įsikūrusi tarptautinė baldų įmonė, turinti filialus Kinijoje, Indijoje, Malaizijoje ir Vietname, taip pat atstovybes Didžiojoje Britanijoje bei Vokietijoje. Ji projektuoja, gamina ir platina baldus įvairiausiems tarptautiniams mažmenininkams visoje Europoje. Platų šio prekių ženklo gaminių pasirinkimą galite rasti ir mūsų asortimente.

 

Aukštos kokybės gaminiai
 

„Unique“ užtikrina puikios kokybės baldus už prieinamą kainą. Įmonė didžiuojasi savo galimybėmis vartotojams pasiūlyti geriausią patirtį. Ji kruopščiai atrenka tiekėjus pagal nustatytus kokybės, etikos ir logistikos kriterijus. Su kai kuriais iš jų bendradarbiavimas vyksta ne vienerius metus.

 

Kėdės mažam ir namų biurui
 

„Smart baldų“ asortimente galite rasti didelį „Unique“ kėdžių, skirtų mažam ir namų biurui, pasirinkimą. Jos leidžia susikurti ypač patogią darbo erdvę. Patrauklaus dizaino baldai suteikia biurui išskirtinio patrauklumo. Taigi galite net neabejoti, kad šio prekių ženklo kėdė papuoš Jūsų darbo vietą.

 

Laiko patikrintos medžiagos
 

„Unique“ kėdės gaminamos iš tvirtų medžiagų, tokių kaip metalas, natūrali oda, mediena, plastikas ir audinys. Jos padeda užtikrinti šių baldų ilgaamžiškumą. Todėl, jeigu norite investuoti į biuro kėdę, kuri išliktų funkcionali ir patraukliai atrodytų ne vienerius metus – šio gamintojo baldai gali būti puikus pasirinkimas. Peržvelkite mūsų el. parduotuvės asortimentą ir išsirinkite tai, ko reikia Jūsų darbo erdvei.

 

Daug įvairių privalumų
 

Priežasčių, kodėl verta pasirinkti būtent šio prekių ženklo baldus, yra pakankamai daug. Modernios biuro kėdės gali turėti tokius privalumus kaip:

 • dujinis pakėlimo mechanizmas;
 • orui pralaidi medžiaga;
 • bet kurioje pozicijoje užfiksuojamas atlošas;
 • supimosi funkcija.

Visos gaminių ypatybės išsamiai pateikiamos svetainėje esančiuose prekių aprašymuose.

 

Didelis spalvų pasirinkimas
 

Populiariausia ir dažniausiai pasirenka biuro kėdžių spalvą, be abejonės, yra juoda. Tai universalus sprendimas, tinkantis įvairaus stiliaus erdvėse. Visgi, jeigu Jums norisi sukurti originaliai atrodančią darbo erdvę, tai padaryti pakankamai lengva. „Unique“ suteikia galimybę pasirinkti kai kurių modelių kėdžių audinio spalvą, pavyzdžiui:

 • žalią;
 • mėlyną;
 • pilką;
 • raudoną;
 • oranžinę;
 • geltoną;
 • baltą.

Be to, kad neįprastos spalvos kėdės atrodo išties puikiai, jos netgi gali paskatinti pozityvias emocijas. Todėl dirbti tiek biure, tiek namuose tokiu atveju tampa žymiai smagiau.

Ieškote aukštos kokybės baldų mažam arba namų biurui? Tuomet prekių ženklo „Unique“ kėdės vertos Jūsų dėmesio. Jų pasirinkimas „Smart baldų“ asortimente didžiulis. Todėl tikime, kad kiekvienas, norintis sukurti patogią darbo erdvę, gali čia rasti sau tinkamiausią baldą.

 

DUK
 

1. Kokia yra maksimali leistina kėdžių apkrova?
 

Daugelio šio gamintojo kėdžių maksimali leistina apkrova yra 130 kg.

 

2. Ar visos biuro kėdės yra reguliuojamo aukščio?
 

Tokią funkciją turi ne visų modelių baldai. Tiksli informacija apie tai, ar kėdės aukštį galima reguliuoti, ar ne, pateikiama prekių aprašymuose.

 

3. Ar internetu įsigytos kėdės pristatomos surinktos?
 

Paprastai kėdės į namus pristatomos nesurinktos.

 

4. Kokia kėdė patogesnė: su porankiais ar be jų?
 

Tiek vieni, tiek kiti baldai yra patogūs, todėl pasirinkimas priklauso nuo Jūsų asmeninių sėdėjimo įpročių. Tiesa, šiuo atveju reikėtų įvertinti ir stalo, prie kurio bus statoma kėdė aukštį. Ji ten turėtų laisvai tilpti.

 

5. Kokių dar baldo dalių padėtį galima reguliuoti?
 

Be to, kad kai kurios kėdės yra reguliuojamo aukščio, taip pat, priklausomai nuo baldo modelio, galima keisti atlošo ir porankių aukštį. Todėl susikurti patogią darbo vietą tampa itin paprasta.

 

6. Ar šiems baldams suteikiama garantija?
 

Taip, „Unique“ kėdėms suteikiama 24 mėnesių garantija.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau