Taranko

Ieškote baldų, kuriuose būtų kruopščiai parinkta kiekviena detalė? Tuomet gamintojo „Taranko“ produkcija kaip tik Jums. Tai ypatinga estetika pasižymintys lenkiški baldai, kurie gali papuošti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus interjerą. Plačiau apie juos – dabar.

 

Dėmesys unikalumui
 

Išskirtinis dėmesys detalėms – tai, ką galima iš karto pastebėti pamačius šio gamintojo baldus. Kiekviena iš jų kruopščiai atrenkama ir naudojama, sukuriant unikalią „Taranko“ baldų išvaizdą. Tuo įsitikinti galima ir peržvelgus mūsų el. parduotuvės asortimentą. 

3D elementai suteikia baldams modernumo, tačiau kartu atrodo pakankamai subtiliai. Dėl šios priežasties tokie gaminiai puikiai tinka tiek neutralaus, tiek ryškesnio įvaizdžio mėgėjams. „Taranko“ baldai pasižymi pakankamai „švariomis“ linijomis. Tai leidžia sukurti itin elegantišką namų įvaizdį, kuriame nieko nei per daug, nei per mažai.

 

Natūralios aukštos kokybės medžiagos
 

„Taranko“ lenkiški baldai gaminami iš kruopščiai atrinktos medienos ir natūralaus jo lukšto. Tinkamai parinktas aukštos kokybės lakas padeda pilnai atsiskleisti tokių medžiagų grožiui. Nors šio gamintojo baldų pagrindą paprastai sudaro mediena, jų dizainas papildomas ir metalinėmis detalėmis (pavyzdžiu, kojelėmis). Visos jos nepriekaištingai dera prie bendro gaminio įvaizdžio.

 

Novatoriški dizaino sprendimai
 

Nuolatinis siekis klientams pristatyti aukščiausios kokybės baldus veda prie šiuolaikinių technologijų ir novatoriškų sprendimų. Tai – dar vienas ryškus šio gamintojo bruožas. Baldų durelės atidaromos paspaudimu, todėl jose nėra rankenėlių. Tai ne tik patogu, bet ir stilinga. TV staliukuose, komodose esantys stalčiai turi tylaus uždarymo mechanizmą. Todėl garsiai užsitrenkiantys stalčiai nesudrums Jūsų ramybės. 

Dar vienas novatoriškas dizaino sprendimas, kuriuo pasižymi kai kurie „Taranko“ baldai – integruotos LED lemputės. Jomis apšviestos lentynos atrodo itin prabangiai ir jaukiai. Taigi, jeigu ieškote ne tik patraukliai atrodančio, bet ir funkcionalaus akcento savo namams, jau žinote, ką pasirinkti.

 

Platus baldų pasirinkimas
 

Platų „Taranko“ gaminių spektrą sudaro tokie mediniai baldai kaip:

  • komodos;
  • barai;
  • vitrinos;
  • valgomojo stalai;
  • TV ir kavos staliukai;
  • lentynos.

Be to, šio gamintojo asortimente galima rasti ne tik stilingų baldų, bet ir aksesuarų – skirtingo dydžio veidrodžių. Taigi rinktis tikrai yra iš ko.

 

Naujos vystymosi kryptys ir individualus kūrybinis pobūdis
 

Ilgametė patirtis ir baldų gaminimo tradicijos leidžia patiems „Taranko“ nustatyti naujas vystymosi kryptis. Tikriausiai ne veltui jų asortimente tiek daug unikalaus dizaino gaminių. Juose atsispindi individualus kūrybinis pobūdis, lemiantis baldų patrauklumą vartotojui. 

Jau seniai svajojate savo namuose labiau pabrėžti asmeninį skonį ir mėgautis tobulu komfortu? Tuomet „Smart baldų“ asortimente esantys „Taranko“ gaminiai verti Jūsų dėmesio. Išsirinkite ir užsisakykite sau patinkančias prekes internetu – tai itin patogu ir greita.

 

Tobula spalvų harmonija
 

Spalvos – reikšminga kiekvieno interjero dalis. Todėl jų pasirinkimas pakankamai svarbus. „Taranko“ baldai pasižymi laikui nepavaldžiomis ir itin universaliomis spalvomis, tokiomis kaip medienos ruda ir balta. Jos puikiai dera ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais atspalviais: tiek tamsesniais, tiek šviesesniais. 

Natūralumu spinduliuojančios baldų spalvos labai tinka gamtos įkvėptame interjere su modernizmo prieskoniu, kurio suteikia prieš tai aptarti novatoriški dizaino sprendimai. Žavitės tokiu įvaizdžiu? Tuomet įsigykite reikalingus gaminius ir sukurkite jį savo namuose.

Jeigu norite sukurti unikaliai atrodantį interjerą, šie lenkiški baldai tikrai verti Jūsų dėmesio. Plačiame el. parduotuvės asortimente galite rasti pakankamai didelį jų pasirinkimą. Papuoškite savo svetainę, valgomąjį ar kitą namų erdvę novatoriško dizaino gaminiais. Tegul leisti laiką ten būna kuo maloniau ir patogiau!
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau