Sofos lovos

Sofa lova – tai itin praktiškas svetainės kambario baldas. Iš tiesų tai daug daugiau negu paprastas baldas. Ant sofos jūsų šeima, ko gero, praleidžia didžiąją dalį laiko: žiūrėdama filmą, žaisdama stalo žaidimus ar tiesiog bendraudama didelėje ir jaukioje svetainės erdvėje. Sofa – pagrindinis kambario akcentas, prie kurio derinama didžioji dalis aksesuarų ir detalių. Apžvelkime jų platų asortimentą internetinėje parduotuvėje Smartbaldai.lt.
 

Skirtingi dydžiai
 

Šie patogūs ir komfortiški baldai yra dviejų skirtingų tipų. Rinkitės iš:

•    dviviečių sofų lovų;
•    standartinio dydžio sofų lovų.

Abi šios rūšys skiriasi matmenimis. Pirmoji yra skirta patogiai atsisėsti ir miegoti dviem žmonėms, todėl ji trumpesnė, pavyzdžiui, baldo ilgis gali siekti iki 850 mm. Be to, šio tipo sofos lovos dėl savo kompaktiško dydžio puikiai tinka mažesnėse patalpose, kuriose nėra daug laisvos erdvės. Standartinė sofa lova dažniausiai siekia 1020 mm, todėl ji itin komfortiška. Tokio dydžio sofos puikiai tinka erdviuose svetainės kambariuose, kuriuos norima užpildyti baldais ir taip sukurti jaukumą.
 

Du pagrindiniai tipai
 

Smartbaldai.lt asortimente esančios sofos skiriasi ne tik dydžiais, tačiau ir tipais. Jie yra:

•    su porankiais;
•    be porankių.

Sofos su porankiais itin patogios, jeigu jums patinka ne tik nugaros, tačiau ir rankų atrama. Jos taip pat puikiai tiks tiems, kurie nori miegodami turėti papildomą atramą tiek galvūgalyje, tiek šalia kojų. Sofos lovos be atlošo – puikus pasirinkimas, jeigu nenorite būti varžomi ir kuriate modernų interjero dizainą.
 

Su sofa lova taupote vietą
 

Šis sofos tipas nuo paprastų skiriasi tuo, jog jis gali atlikti net tris funkcijas, todėl puikiai sutaupo erdvę. Jį galite naudoti kaip:

•    sėdimą baldą;
•    miegojimo baldą;
•    daiktų saugojimo baldą.

Svetainėje stovinti miegama sofa puikiai tiks jūsų svečių nakvynei, todėl galėsite juos priimti net neturėdami atskiro svečių kambario. O dienos metu ji puikiai pravers gurkšnojant arbatą ar kavą. Galiausiai, sofos lovos išsiskiria erdviomis daiktų saugojimo dėžėmis, kuriose galima laikyti pagalvėles, patalynę ir bet kokią kitą tekstilę ar mažesnius daiktus. Taigi jums nereikės užimti nei vienos papildomos spintos lentynos.

Sofa lova – tai funkcionalus ir praktiškas svetainės kambario aksesuaras. Užsisakę baldus elektroninėje parduotuvėje Smartbaldai.lt, juos galėsite atsiimti nemokamai didžiuosiuose šalies miestuose esančiuose sandėliuose. Arba juos nemokamai tiesiai į jūsų namus pristatys, o už papildomą mokestį – ir užneš mūsų darbuotojai.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau