Sofos lovos

Eiti į puslapį

Šiame Smartbaldai.lt kataloge pateikiamas gausus sofų asortimentas: nuo paprastų sofų iki sofų-lovų, nuo didelių iki itin kompaktiškų, nuo spalvingų, raštuotų iki pastelinių atspalvių, nuo pasižyminčių išskirtiniu dizainu iki minimalistinių. Jei dairotės ilgaamžės, funkcionalios, stilingos sofos internetu, siūlome suderinti visus poreikius su „Smart baldais“.

„Smart baldų“ sofos – vertinantiems funkcionalumą ir praktiškumą
Tiek sofos, tiek sofos-lovos internetu gali būti ir apžiūrėtos, ir užsakytos. Tam, kad iš katalogo išsirinktumėte tinkamiausią baldą, vertėtų atkreipti dėmesį į jo ypatybes ir individualius poreikius. Pateikiame kelis patarimus:

Įvertinkite pritaikymo miegui poreikį. Sofos-lovos papildytos sklandžiai veikiančiu mechanizmu, dėl kurio jos lengvai transformuojamos į lovą. Mechanizmas nebraižo grindų, tad nesugadinsite grindų dangos. Taip pat šiose sofose įrengta daiktadėžė, pasižyminti puikia oro cirkuliacija. Dėl to čia laikomi reikmenys, tokie kaip patalynė, lieka gaivūs. Be to, taip sukuriamos nepalankios sąlygos pelėsiui, dulkių erkutėms veistis. Jei miego funkcijos nepageidaujate, rinktis galite keliavietę sėdimąją sofą.
Vietą baldui parinkite iš anksto. Turėkite tikslius laisvos vietos matmenis – taip išvengsite papildomų laiko ir finansinių sąnaudų.
Apgalvokite komforto lūkesčius. Kai kurios sofos papildytos reguliuojamu atlošu, ranktūriais, pagalvėlėmis. Jų užvalkalus lengva nuimti ir išskalbti įprastu būdu.
Įvertinkite interjero ypatumus. Sofos internetu – pasirinkimas, leidžiantis greitai įvertinti pasiūlą ir išsirinkti baldą, labiausiai derantį prie kuriamo ar jau suformuoto interjero. Šiame kataloge rasite plačią spalvų ir audinių tipų paletę, tad harmoningą, stilingą aplinką sukursite lengvai. Vis dėlto prieš rinkdamiesi baldą apgalvokite, ar sofa turėtų tapti kambario akcentu, ar darniai įsilieti į visą kompoziciją.
Investuokite į patvarumą. Sofos ir sofos-lovos internetu dažnai vilioja dėl patrauklios kainos. Vis dėlto atkreipkite dėmesį ne tik į finansinius lūkesčius, bet ir kokybines baldų savybes. „Smart baldai“ bendradarbiauja su kruopščiai atrinktais, nepriekaištinga reputacija pasižyminčiais gamintojais, tad baldai yra ne tik stilingi, bet ir ergonomiški, ilgaamžiai.

Atidi atranka – tai, kas leis mėgautis svetainės, miegamojo ar prieškambario jaukumu, komfortu, paprasta baldo priežiūra ilgus metus. Todėl skirkite paieškai pakankamai laiko. Prireikus nedvejodami kreipkitės patarimo į konsultantus – jie padės įvertinti ir dizaino tinkamumą, ir papildomus privalumus.

Baldų užsakymas – lengvas ir greitas
Lūkesčius atitinkančią sofą galite užsisakyti taupydami laiką. Jei norite palyginti kelis variantus, juos galite pridėti į „Norų sąrašą“. Jei galutinai apsisprendėte, kurios sofos internetu tinka nepriekaištingai, tiesiog spauskite mygtuką „Užsakyti“. Užsakymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, įgyvendinamas vos per kelias darbo dienas. Taip pat baldus nemokamai galite atsiimti viename iš didžiųjų „Smart baldų“ sandėlių.

Atsiskaityti už pirkinį galite jums patogiu būdu: bankiniu pavedimu, grynaisiais, per „PaySera“ ar išsimokėtinai. Priklausomai nuo poreikių, taip pat galite užsakyti ir baldų sunešimą į namus, surinkimą. Taigi, sofos ar sofos-lovos internetu – sprendimas, padedantis pasirūpinti visais poreikiais. Įsikurkite ne tik jaukius, bet ir komfortiškus namus – išsirinkite šiuolaikiškus baldus iš Smartbaldai.lt.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau