Sofos

Eiti į puslapį

Sofa – tai svetainės kambario baldas, be kurio šią erdvę sunku įsivaizduoti. Ant jo susėda į svečius užsukę draugai, šildosi augintiniai bei vakarais filmą žiūri visa šeima. Didelė Smartbaldai.lt modelių įvairovė gali derėti prie bet kokio kambario stiliaus ir puikiai jį papildyti. Belieka išsirinkti labiausiai patinkančią spalvą, tipą bei dizainą.
 

Trys skirtingi dydžiai
 

Nesvarbu, ar sėdimo baldo ieškote nedideliam svetainės kambariui, ar jūsų erdvė didelė ir norite ją užpildyti moderniu, išskirtiniu ir visai šeimai patogiu baldu. Smartbaldai.lt galite rinktis iš trijų skirtingų dydžių sofų:

•    2-ų sėdimų vietų;
•    3-ų sėdimų vietų;
•    daugiau nei 3-ų sėdimų vietų.

Pirmojo dydžio, 2-ų sėdimų vietų svetainės sofos puikiai tiks nedidelėms šeimoms arba tiems, kurie negali džiaugtis didele svetainės erdve. Tokia nedidelė ir žema sofa taip pat gali būti naudojama kaip baldų komplektą papildanti detalė. Galbūt svetainėje turite daug laisvos vietos? Tuomet prie šio baldo gali būti statoma ir trivietė sofa.

3-ų sėdimų vietų baldas yra gerokai ilgesnis, todėl ir vietos užima atitinkamai daugiau. Taigi, tai galėtų tapti puikiu pasirinkimu šeimoms, kurioms nereikia taupyti kambario vietos ir sudarytoms iš daugiau nei dviejų asmenų. Na o ypač didelė sofa sukurta išskirtinai didelėms šeimoms, kurioms komfortas – didžiausias prioritetas namuose.

Įvairi spalvų paletė
 

Tam, kad naujoji jūsų standartinė arba modulinė sofa tobulai derėtų prie individualaus interjero, smartbaldai.lt svetainės asortimente gausu skirtingų spalvų apmušalų:

 

 • ryškiai geltonų;
 • melsvai žalių;
 • smėlio;
 • rudų;
 • pilkų;
 • pilkų ir dar daugiau kitų.
   

Šie ir kiti šviesesni bei tamsesni atspalviai lengvai priderinami prie jūsų svetainės kambario dizaino. Jeigu jame vyrauja pastelinės spalvos, tuomet pasirinkite ryškų akcentą, pavyzdžiui, geltoną ar šviesiai žalią. Na, o jeigu svetainė dekoruota ryškiais aksesuarais, tuomet pasvarstykite apie neutralios spalvos sofą: rudą ar pilką. Svarbiausia, kad erdvėje vyrautų harmonija ir jaukumas.

 

Stilius kiekvieno skoniui
 

Harmonijai sukurti nepakanka derinti tik spalvų – sofos turėtų derėti ir prie svetainėje vyraujančio, dominuojančio stiliaus. Siūlome rinktis iš:

•    modernių sofų;
•    klasikinio dizaino sofų.

Modernios sofos išsiskiria savo kampuotumu ir griežtomis, tiesiomis linijomis, todėl puikiai dera prie kitų tokio paties stiliaus baldų ir aksesuarų. Ir priešingai, klasikinio tipo sėdimi baldai yra apvalūs, minkšti ir dažnai turi daug pagalvėlių – visos šios ypatybės derės prie kitų klasika alsuojančių baldų toje pačioje erdvėje.

 

Pagrindiniai sofos pasirinkimo kriterijai

 

Renkantis individualius poreikius labiausiai atitinkantį baldą, patariama įvertinti jo:

 • Stilių. Klasikinės sofos internetu – stilingas ir praktiškas pasirinkimas. Tačiau bet kokiu atveju jos turėtų derėti prie bendro interjero įvaizdžio. Tai reiškia, jeigu jūsų svetainėje vyrauja šiuolaikiškos detalės, verta rinktis tokio paties stiliaus sofą.
   
 • Kainą. Tikriausiai kiekvienas ieško geriausio kainos ir kokybės santykio. Laiko patikrintas tiekėjas, toks kaip „Smart baldai“, užtikrina, kad visi asortimente esantys produktai atitinka nustatytus kokybės reikalavimus. Be to, jų kaina prieinama daugeliui. 
   
 • Medžiagą. Veliūrinė, o gal odinė sofa? Išsirinkite tą, kuri jums patinka ir tinka labiausiai. Itin patogu, jog el. parduotuvės smartbaldai.lt asortimente galite rasti platų apmušalų, pasižyminčių skirtingomis estetinėmis ir funkcinėmis, pasirinkimą.
   
 • Dydį. Tiek maža, tiek didelė sofa turėtų laisvai tilpti kambaryje. Todėl prieš įsigydami konkretų baldą būtinai įvertinkite, kiek laisvos vietos yra jūsų namuose.

Smartbaldai.lt komanda pristatys jums prekę tiesiai į namus ir ją užneš, be to, ji taip pat gali pasiūlyti ir prekių surinkimo paslaugą. Taigi jums nereikės vargti ir gaišti savo laiko mėginant surinkti didelius baldus, nesvarbu, ar tai sofa, lova ar spinta – palikite tai profesionalų rankose. Su mumis jūsų sofa atkeliaus greitai ir patogiai!
 

DUK
 

1. Kiek kainuoja prekių surinkimas?
 

Smartbaldai.lt partneriai siūlo prekių surinkimo paslaugą už papildomą mokestį. Įprastai šios paslaugos kaina atitinka 10 % surenkamo baldo kainos. Kviečiame susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti bei užsisakyti šią paslaugą. Kontaktai pasiteiravimui: +370 5 246 9138, +370 634 85 000. Taip pat galite susisiekti su mumis el. paštu: info@smartbaldai.lt.
 

2. Ar galiu sofą atsiimti pats?
 

Taip. Mūsų klientai gali atsiimti prekes nemokamai viename iš mūsų keturių baldų salonų-sandėlių: 

•    Vilniaus r., Riešėje: Beržų g. 7
•    Kaune: Islandijos pl. 217-5
•    Klaipėdoje: Baltijos pr. 10
•    Alytuje: Naujoji g. 48a

Į nurodytus salonus prekes pristatome nemokamai.
 

3. Ar svarbu, kokio tipo apmušalais dengiama sofa?
 

Dažnai tai yra itin svarbus aspektas, lemiantis, kurios minkštos sofos internetu įsigyjamos. Apsvarsčius kambario interjerą, kai kurie medžiagų tipai gali netikti, arba atvirkščiai, net labai tikti jūsų interjere. Norėdami išvengti nesusipratimų ir būti visiškai patenkinti savo pasirinkimu, šio aspekto nepraleiskite. Įvertinkite, kas labiau tiks namuose. Taip sofa internetu bus tobulas pirkinys. 
 

4. Ar pristatote sofas į Kuršių Neriją?
 

Taip, tačiau pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgiau. Siūlome susisiekti su mūsų specialistais ir prieš dairantis odinės ar veliūrinės sofos internetu.
 

5. Kaip prižiūrėti naująjį baldą?
 

Tai priklauso nuo jo medžiagos. Stenkitės nenaudoti šiurkščių priemonių: taip galite sugadinti audinį. Taip pat būkite atsargūs su stipriomis valymo priemonėmis, nes kai kurios gali pažeisti sofą. Visuomet svarbu šviežiai dėmei neleisti įsisenėti, todėl vos išpylę kažką ant tekstilinės ar odinės sofos, stenkitės dėmę atsargiai nuvalyti.
 

6. Kas svarbu renkantis sofą?
 

Sofos internetu – patogus sprendimas. Rinktis rekomenduojame pagal: dydį, audinį, tipą ir priežiūros paprastumą. Jei reikia papildomos konsultacijos, nedvejokite ir kreipkitės į mus. Mielai patarsime ir padėsime.
 

7. Ar baldams suteikiama garantija?
 

Žinoma. Tačiau baldams yra taikomos gamintojų garantijos. Ši informacija nurodyta baldo aprašyme, garantiniame baldo talone. Be abejonės, itin svarbu, kad sofos kampas ar kitos dalys nebūtų pažeistos eksploatacijos metu.

Smartbaldai.lt komanda pristatys jums prekę tiesiai į namus ir ją užneš, be to, ji taip pat gali pasiūlyti ir prekių surinkimo paslaugą. Taigi jums nereikės vargti ir gaišti savo laiko mėginant surinkti didelius baldus, nesvarbu, ar tai sofa, lova ar spinta – palikite tai profesionalams. Su mumis užsakytoji sofa internetu atkeliaus greitai ir patogiai!


8. Kaip priderinti sofą namuose?

 

Pirmiausia atsakykite į klausimą, kaip atrodo jūsų svetainės (arba kito kambario) interjeras? Galbūt jame vyrauja šviesios pastelinės spalvos ir minimalistinės detalės? Tuomet, norint išlaikyti vientisumą, rekomenduojama rinktis tokio paties dizaino sofą (paprastų formų, švelnių spalvų, be pernelyg puošnių dekoratyvinių elementų). Jei siekiama svetainei suteikti daugiau ryškumo ir originalumo, galima apsvarstyti ir tamsesnius tonus, prabangesbes medžiagas, detales. 

Smartbaldai.lt tekstilinės ir odinės sofos internetu pritaikytos įvairiems skoniams ir interjerams. Peržvelgę el. parduotuvės asortimentą galite lengvai išsirinkti savo favoritę. Svarbiausia prisiminkite, jog siekiant tobulo rezultato, reikia išlaikyti harmoniją – tiek spalvinę, tiek stilistinę. Todėl, jei manote, kad jūsų namuose labiausiai dera būtent žema sofa su veliūriniu apmušalu, tokią ir įsigykite.

 

9. Kokiais privalumais pasižymi modulinė sofa?

 

Visų pirma toks baldas labai universalus, nes yra sudarytas iš dalių, kurių vietą galima keisti. Tai suteikia itin plačias ekperimentavimo interjere galimybes. Pavyzdžiui, modulinės minkštos sofos dalys gali būti statomos tiek kartu (šalia viena kitos), tiek atskirai ir nuolat keičiamos. Taigi toks baldas tiesiog tobulas pasirinkimas mėgstantiems vis atnaujinti savo namų įvaizdį.

Be to, šio tipo svetainės sofos pasižymi patraukliu dizainu – jomis galima papuošti bet kokio stiliaus interjerą. Įsitikinkite tuo peržvelgami el. parduotuvės smartbaldai.lt asortimentą. Kurkite patogius ir estetiškus savo svajonių namus.

 

10. Kokie galimi sofų tipai?

 

Šie sėdimieji baldai gali būti skirstomi labai įvairiai: pagal apmušalą, dydį, funkcijas, stilių ir panašiai. Pirmuoju atveju populiariausios yra tekstilinės ir odinės sofos. Tekstiniai apmušalai gali būti tokie:

 • gobelenas;
 • veliūras;
 • flokas ir kiti.


Baldų apmušalams naudojama oda taip pat skirstoma į keletą rūšių:

 • anilino;
 • pusiau anilino (semianilino);
 • koreguotoji.


Viena iš didžiausių laikoma trivietė sofa, o mažesnė už ją – dvivietė. Pastaroji labai tinka nedideliuose kambariuose arba naudojimui komplektuose, pavyzdžiui, su foteliais. Didelė sofa dažniausiai statoma ten, kur yra daug laisvos vietos.

Šie minkštieji baldai taip pat gali būti skirstomi pagal tai, ar turi išskleidimo mechanizmą, ar ne. Ši funkcija itin naudinga taupantiems vietą namuose. Esant poreikiui, toks balas gali būti lengvai išskleidžiamas ir paverčiamas patogia lova. 

Minkšti kampai (tiek moduliniai, tiek ne) taip pat gali būti priskiriami sofoms. Šiuo atveju tai būtų baldų skirstymas pagal formą. Sofos kampai padeda maksimaliai išnaudoti laisvą kambario kampą. Be to, ant tokio baldo gali sutilpti net ir didelė šeima ar didelis draugų būrys.

Tokius minkštuosius baldus galima skirstyti ir pagal stilių. Vienos iš populiariausių yra klasikinės sofos. Jos gali būti tiek pakankamai puošnios (su įvairiais dekoratyviniais elementais), tiek paprastos (be įmantrių detalių). Modernios sofos dažniausiai pasižymi neįprastomis formomis ir stebinančiais dizaino sprendimais. Todėl jos puikiai tinka svajojantiems apie originalų namų įvaizdį.
 

 

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau