Sofos

Sofa – tai svetainės kambario baldas, be kurio šią erdvę sunku įsivaizduoti. Ant jo susėda į svečius užsukę draugai, šildosi augintiniai bei vakarais filmą žiūri visa šeima. Didelė Smartbaldai.lt modelių įvairovė gali derėti prie bet kokio kambario stiliaus ir puikiai jį papildyti. Belieka išsirinkti labiausiai patinkančią spalvą, tipą bei dizainą.
 

Trys skirtingi dydžiai
 

Nesvarbu, ar sėdimo baldo ieškote nedideliam svetainės kambariui, ar jūsų erdvė didelė ir norite ją užpildyti moderniu, išskirtiniu ir visai šeimai patogiu baldu. Smartbaldai.lt galite rinktis iš trijų skirtingų dydžių sofų:

•    2-ų sėdimų vietų;
•    3-ų sėdimų vietų;
•    daugiau nei 3-ų sėdimų vietų.

Pirmojo dydžio, 2-ų sėdimų vietų sofos puikiai tiks nedidelėms šeimoms arba tiems, kurie negali džiaugtis didele svetainės erdve. Tokia sofa taip pat gali būti naudojama kaip baldų komplektą papildanti detalė. Pavyzdžiui, jeigu išsirinkote didelę sofą, o šalia norite pastatyti dar vieną sėdimą baldą, tačiau didesnį nei fotelis, trumpa dvivietė sofa tam puikiai tiks.

3-ų sėdimų vietų baldas yra gerokai ilgesnis, todėl ir vietos užima atitinkamai daugiau. Taigi, tai galėtų tapti puikiu pasirinkimu šeimoms, kurioms nereikia taupyti kambario vietos ir sudarytoms iš daugiau nei dviejų asmenų. Na o dar didesnės sofos sukurtos išskirtinai didelėms šeimoms, kurioms komfortas – didžiausias prioritetas namų interjere.
 

Įvairi spalvų paletė
 

Tam, kad naujoji jūsų sofa tobulai derėtų prie individualaus interjero, Smartbaldai.lt svetainės baldų asortimentas pasižymi įvairiomis spalvomis. Čia galite rasti tokių spalvų kaip:

•    ryški geltona;
•    melsvai žalia;
•    smėlio;
•    ruda;
•    pilka.

Šie ir kiti šviesesni bei tamsesni atspalviai lengvai priderinami prie jūsų svetainės kambario dizaino. Jeigu jame vyrauja pastelinės spalvos, tuomet pasirinkite ryškų akcentą, pavyzdžiui, geltoną ar šviesiai žalią. Na, o jeigu svetainė dekoruota ryškiais aksesuarais, tuomet pasvarstykite apie neutralios spalvos sofą: rudą ar pilką. Svarbiausia, kad erdvėje vyrautų harmonija ir jaukumas.

Stilius kiekvieno skoniui
 

Harmonijai sukurti nepakanka derinti tik spalvų – sofos turėtų derėti ir prie svetainėje vyraujančio, dominuojančio stiliaus. Siūlome rinktis iš:

•    modernių sofų;
•    klasikinio dizaino sofų.

Moderni sofa išsiskiria savo kampuotumu bei griežtomis, tiesiomis linijomis, todėl ji puikiai dera prie kitų tokio paties stiliaus baldų ir aksesuarų. Ir priešingai, klasikinio tipo sėdimi baldai yra apvalūs, minkšti ir dažnai turi daug pagalvėlių – visos šios ypatybės derės prie kitų klasika alsuojančių baldų toje pačioje erdvėje.

Smartbaldai.lt komanda pristatys jums prekę tiesiai į namus ir ją užneš, be to, ji taip pat gali pasiūlyti ir prekių surinkimo paslaugą. Taigi jums nereikės vargti ir gaišti savo laiko mėginant surinkti didelius baldus, nesvarbu, ar tai sofos, lovos ar spintos – palikite tai profesionalų rankose. Su mumis jūsų sofa atkeliaus greitai ir patogiai!
 

DUK
 

Kiek kainuoja prekių surinkimas?
 

Smartbaldai.lt partneriai siūlo prekių surinkimo paslaugą už papildomą mokestį. Įprastai šios paslaugos kaina atitinka 10 % surenkamo baldo kainos. Kviečiame susisiekti su mumis ir pasikonsultuoti bei užsisakyti šią paslaugą. Kontaktai pasiteiravimui: +370 5 246 9138, +370 634 85 000. Taip pat galite susisiekti su mumis el. paštu: info@smartbaldai.lt.
 

Ar galiu sofą atsiimti pats?
 

Taip. Mūsų klientai gali atsiimti prekes nemokamai viename iš mūsų keturių baldų salonų-sandėlių: 

•    Vilniaus r., Riešėje: Beržų g. 7
•    Kaune: Islandijos pl. 217-5
•    Klaipėdoje: Baltijos pr. 10
•    Alytuje: Naujoji g. 48a

Į nurodytus salonus prekes pristatome nemokamai.
 

Ar svarbu, kokio tipo apmušalais dengiama sofa?
 

Dažnai tai yra itin svarbus aspektas, lemiantis, kurios sofos internetu įsigyjamos. Apsvarsčius kambario interjerą, kai kurie medžiagų tipai gali netikti, arba atvirkščiai, net labai tikti jūsų interjere. Norėdami išvengti nesusipratimų ir būti visiškai patenkinti savo pasirinkimu, šio aspekto nepraleiskite. Įvertinkite, kas labiau tiks namuose. Taip sofa internetu bus tobulas pirkinys. 
 

Ar pristatote sofas į Kuršių Neriją?
 

Taip, tačiau pristatymas į Kuršių Neriją gali užtrukti ilgiau. Siūlome susisiekti su mūsų specialistais ir prieš dairantis sofos internetu.
 

Kaip prižiūrėti naująjį baldą?
 

Tai priklauso nuo sofos medžiagos. Stenkitės nenaudoti šiurkščių priemonių: taip galite sugadinti audinį. Taip pat būkite atsargūs su stipriomis valymo priemonėmis, nes kai kurios gali pažeisti sofą. Visuomet svarbu šviežiai dėmei neleisti įsisenėti, todėl vos išpylę kažką ant sofos, stenkitės dėmę atsargiai nuvalyti.
 

Kas svarbu renkantis sofą?
 

Sofa internetu – patogus sprendimas. Rinktis rekomenduojame pagal: dydį, audinį, tipą ir priežiūros paprastumą. Jei reikia papildomos konsultacijos, nedvejokite ir kreipkitės į mus. Mielai patarsime ir padėsime.
 

Ar baldams suteikiama garantija?
 

Žinoma. Tačiau baldams yra taikomos gamintojų garantijos. Ši informacija nurodyta baldo aprašyme, garantiniame baldo talone. Be abejonės, itin svarbu, kad sofos nebūtų pažeistos eksploatacijos metu.

Smartbaldai.lt komanda pristatys jums prekę tiesiai į namus ir ją užneš, be to, ji taip pat gali pasiūlyti ir prekių surinkimo paslaugą. Taigi jums nereikės vargti ir gaišti savo laiko mėginant surinkti didelius baldus, nesvarbu, ar tai sofos, lovos ar spintos – palikite tai profesionalams. Su mumis užsakytoji sofa internetu atkeliaus greitai ir patogiai!

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau