Sėdmaišiai

Sėdmaišis – gerai pagalvojus, tai viena universaliausių interjero detalių, sutinkamų ne tik įvairaus stiliaus, bet ir paskirties erdvėse. Namai, mokyklos, renginiai, kavinės? Tai ne tik stilingas kūrinys, bet ir praktiškos, daugelyje sričių pritaikomos funkcijos. Kokios jos? Įdomu apie unikalias sėdmaišio panaudojimo versijas, vietas, naudas ir pasirinkimo subtilybes sužinoti daugiau? Būtent tai ir apžvelgsime.

 

Kodėl sėdmaišiai – toks patrauklus pasirinkimas? 
 

Galima sakyti, kad tokią baldo paklausą lemia tam tikros unikalios savybės. Ko gero, tiksliau būtų sakyti – tam tikrų patrauklių savybių gausa viename nedideliame gaminyje. Taigi, kas lemia, kad sėdmaišiai internetu tampa vis populiaresniu pasirinkimu?

 1. Prieinama kaina. Ne paslaptis, jog norint erdvę apstatyti daugiau nei keliais stilingais sėdimaisiais baldais, tai gali brangiai kainuoti. Gera kaina ir plačiomis pasirinkimo galimybėmis pasižyminčios šios kategorijos prekės – praktiškas sprendimas.
 2. Patogumas. Minkštas, prisitaikantis prie sėdėsenos, lengvai formuojamas – tai tik kelios savybės, kurios sukuria mūsų kūnui komfortą, poilsio nuotaiką. 
 3. Mobilumas ir lengvumas. Kad ir kokio dydžio ar užpildo produktas būtų, šis vis tiek daug lengviau perkeliamas baldas nei galimos alternatyvos (foteliai, sofos). Taigi, ši interjero detalė sudaro sąlygas lengvai pakeisti interjero akcento ar, prireikus, sėdėjimo vietas.
 4. Paprasta priežiūra. Visai nesvarbu, ar tai sėdmaišis vaikams ar suaugusiems, dažnas pasižymi itin paprasta priežiūra. Žinoma, tai priklauso ir nuo tinkamos medžiagos bei užpildo pasirinkimo. Galiausiai, baldas neretai turi ir vidinį apvalkalą, o tai reiškia, kad išorinis gali būti be vargo nuimamas ir išplaunamas namuose ar valykloje. 
 5. Lankstumas ir minkštumas. Prisitaikymas prie kūno formų ar norimos pozos nėra vienintelis privalumas. Tokiam baldui kur kas paprasčiau rasti vietą, esant poreikiui sėdmaišius galima sudėti vieną ant kito ar ant kitų baldų. Tai patogu ir praktiška, ypač vis populiarėjant robotams-siurbliams ir kitiems namų buitį palengvinantiems elektroniniams prietaisams. 
 6. Stilių įvairovė. Šis baldas tapo toks populiarus, jog gamintojai apgalvoja net menkiausias smulkmenas. Kas geriausiai tiks jums – žaismingi sėdmaišiai vaikams, drėgmei atsparūs baldai prie baseino, o gal modernūs odiniai akcentai namų svetainei?

Aptarę visas naudas, patrauklias šiandien, ko gero, nesunkiai įtikinome, kad tikrai verta įsigyti tokią patogių namų detalę. Bet yra daug daugiau aspektų, kuriuos verta žinoti. Pavyzdžiui – kokias funkcijas įvairiose erdvėse atlieka sėdmaišis? 


Sėdmaišio funkcijos
 

Kaip jau minėjome, erdvių, kuriose naudojamas šis baldas, įvairovė gali nustebinti. Tad kokias funkcijas ši detalė dažniausiai atlieka mūsų klientų namuose, viešose erdvėse bei renginiuose?

 • Interjero detalė – medžiagos, formos, raštai ir kitos įvairios detalės kuria mūsų interjero stilių. Tie, kuriems bent kartą teko susidurti su gausia sėdmaišių pasiūla ir stilių įvairove, patvirtins, kad tai tikrų tikriausia interjero detalė. Tokia, kuri gali lengvai įsilieti ir harmoningai papildyti bendrą paveikslą, o kartais tapti ryškiu, ekscentrišku, moderniu akcentu. 
 • Papildoma ar nuolatinė sėdėjimo vieta – geriausi sėdmaišiai ne tik stilingi, bet ir praktiškai pritaikomi kasdien. Tai gali būti ne tik papildomas baldas, kuris pravers, kai susirinks šeima ar draugai, bet ir pilnai funkcionuoti kaip nuolatinė sėdėjimo vieta. Pavyzdžiui, vietoje fotelio. Vienas kokybiškas didesnis ir greta, prie kojų pastatomas mažesnis produktas – puikiausias derinys ir vieta patogiai įsitaisyti ir užkelti pavargusias kojas. 
 • Poilsio zonos dalis – kalbant apie šią, sėdmaišis gali būti naudojamas, kaip viena pagrindinių detalių poilsio erdvės suformavimui ir priemonė aiškiam darbo bei poilsio zonų atskyrimui. 
 • Žaidimų zonos dalis – spalvoti, minkšti, apvalūs ar kvadratiniai, šie gaminiai turi žaismingo žavesio. Vaikų žaidimų kambaryje tai gali būti išradingai panaudojamas traukos centras. Tokie baldai sukuria neoficialią aplinką, padeda atsipalaiduoti, tad ypač tinka žaidžiant ramesnius žodinius žaidimus, skaitant, ilsintis. Vaikiški sėdmaišiai sulaukia nemažai susidomėjimo tiek namuose, tiek žaidimų kambariuose, gali būti naudojami net ir darželiuose. 

Taigi, namuose produktas gali būti interjero detale ir poilsio vieta, o renginiuose ir darbo erdvėse šis tampa išmaniu įrankiu nuotaikos formavimui, tam tikrų zonų atskyrimui. 

 

Sėdmaišis – universalus baldas kone visoms erdvėms?
 

Sakome, kad sėdmaišius sutinkame kone visur, įvairiausiose erdvėse jie atlieka naudingas, o kartais net išradingas funkcijas. Tačiau kokios tiksliai tos erdvės ir kur užsakomi sėdmaišiai internetu keliauja dažniausiai?

 

Namai 
 

Ši erdvė ideali mūsų jaukumo, patogumo kūrimui ir estetinio suvokimo išraiškai. Todėl nenuostabu, kad detalė, kuri geba išpildyti visus minėtuosius kriterijus, atsiduria mūsų namuose. Gerai pagalvojus, ji gali būti bet kur: miegamajame, prieškambaryje, vaikų kambaryje, svetainėje, svečių kambaryje, lauko terasoje, balkone, prie baseino. Belieka pasitelkti fantaziją, ir baldas ras savo idealią vietą ar, kaip dažnai nutinka tokio baldo mėgėjų namuose – net ne vieną vietą, o vietas!

 

Mokymosi įstaigos 
 

Jei reikėtų įsivaizduoti tobulą kampelį mažųjų, galbūt darželio ar pradinių klasių auklėtinių žaidimams, ten tikrai būtų ne vienas žaismingas sėdmaišis vaikams. Žinoma, galbūt ši detalė vis dar dažniau sutinkama modernių mokyklų, kolegijų ir universitetų poilsio erdvėse, bibliotekose. Ten, kur reikia sutelkti ypatingą dėmesį į mokslus, išties reikia šiuolaikiškų sprendimų produktyvioms pertraukoms. 
 

Biurai, darbo erdvės
 

Lygiai taip pat, kaip ir mokymosi įstaigose, darbo erdvėse ir moderniuose biuruose sėdmaišiai jau tampa kone neatskiriama detale. Tai gali būti tiek puikus būdas pakeisti darbo aplinką, jei užduotims nereikia didelio susikaupimo, o galbūt tiesiog vieta trumpam sustoti ir pailsėti. Toks baldas leidžia patogiai „įkristi” ir atpalaiduoti įsitempusius nugaros raumenis. O jei tokioje erdvėje galima smagiai praleisti laiką su komanda, pasidaryti neoficialų susitikimą ar surengti kino vakarą – svajonių biuras!

 

Kavinės ir barai
 

Žinoma, restoranuose sėdmaišis gal ir retas daiktas, tačiau barai ir modernios kavinės jau spėjo pajusti šio baldo naudą! Gaminys gali būti panaudotas tiek patraukliam vaikų žaidimų kambario sukūrimui, tiek jaukios, neįpareigojančios aplinkos ar tam tikros tokios zonos atskyrimui ir formavimui. Sėdmaišius lengva perkelti, pernešti, juos drąsiai galima sukelti ant kitų paviršių ar sudėti vieną ant kito, tad, galima sakyti, tai vienas paprasčiausiai sandėliuojamų maitinimo įstaigų baldų.

 

Renginiai ir konferencijos 
 

Smartbaldai.lt kataloge galite rasti įvairių sėdmaišių, kurie, beje, gali būti puikiai pritaikomi ir renginiuose. Įsivaizduokite, kad reikia greitai sukurti patogią erdvę, kurioje laisvai susėstų daug žmonių ir galėtų nevaržomai judėti, keisdami savo sėdėjimo vietas. Vienas praktiškiausių ir smagiausių sprendimų tokiu atveju – sėdmaišiai. Ne be reikalo juos matome didžiausiose konferencijose, kai kuriuose koncertuose, mugėse, festivaliuose. 
 

Baseinai ir vandens telkiniai
 

Taip, net prie vandens! Atsparus drėgmei ir vandeniui sėdmaišis yra nuostabi vieta poilsiui prie baseino ar gaivaus gėrimo pertraukėlei prie jūros. Tiesa, teko matyti, kad tokia tendencija pamažu populiarėja ne tik prie jūros ar baseino, bet ir didesnių ežerų. Čia jie taip pat naudojami tiek maitinimo įstaigų, tiek norinčių patogiai paskaityti knygą ir pasimėgauti saulės voniomis. 

Be abejonės – geriausi sėdmaišiai internetu atveria neribotas galimybes kurti patogią, funkcionalią ir stilingą erdvę. Panašu, jog tam šį baldą galima pritaikyti įvairiausios paskirties pastatuose ir gryname ore. Funkcijų įvairovė ir unikalios savybės padeda šiam baldui rasti kelią į klientų širdis, nepriklausomai nuo stiliaus suvokimo, pomėgių ar amžiaus! Norite rasti tinkamiausią savo namams? Smartbaldai.lt komanda pasiruošusi padėti! 

 

DUK 
 

1. Kaip pasirinkti tinkamą sėdmaišį namams? 
 

Vieno varianto, tinkamo visiems, nėra. Tačiau mūsų komanda pataria atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus, kurie padės nuspręsti, kokie geriausi sėdmaišiai individualiai jums. Taigi, keli žingsniai:

 1. Atkreipkite dėmesį į turimą laisvą plotą bei vietą, kurioje numatoma padėti sėdmaišius. Nuo to priklausys, kokia turėtų būti daikto forma bei dydis. Žinoma, nuo kambario priklausys ir kuriama nuotaika, įvaizdis.
 2. Paanalizuokite savo interjerą ir nuspręskite, ar baldas papildys vaizdą, ar taps akcentu. Taip įvertinsite norimą stilių.
 3. Atidžiai pasirinkite tinkamas medžiagas. Atkreipkite dėmesį, kur ir kaip dažnai naudosite gaminį, tai padės išvengti per greito susidėvėjimo. 
 4. Išsiaiškinkite, ar gaminys turi vidinį apvalkalą, kuo yra užpildytas – tai labai svarbūs praktiško baldo bei lengvos priežiūros aspektai.  

Mūsų kataloge rasite ne tik skirtingų matmenų, stilių sėdmaišių, bet ir patarimų, kaip juos prižiūrėti, išsamios informacijos apie gaminių sudėtį.

 

2. Ar sėdmaišis gali būti naudojamas vietoje fotelio, krėslo?
 

Gali. Tai priklauso tik nuo jūsų individualių poreikių, namų interjero ir kuriamos nuotaikos. Kalbant apie pastaruosius du, gaminių stiliaus įvairovė užtikrins, kad kone visi, norintys tokio baldo, ras tinkamą variantą savo namams. Belieka nuspręsti, kaip jums patinka ilsėtis ir ar lankstus, minkštas baldas atitinka Jūsų lūkesčius ir poreikį. 

 

3. Ar galimi kitokie, Smartbaldai.lt kataloge nenurodytų sėdmaišių variantai? 
 

Prie kiekvieno iš baldų pateikiama galima spalvų paletė. Jei prie sėdmaišio nepateikiami papildomi spalvos pasirinkimai, vadinasi, prekė gali būti tik tokia, kokia matoma nuotraukoje. Nerandate patinkančios spalvos? Susisiekite pardavimai@smartbaldai.lt.

 

4. Ar sėdmaišiai internetu turi būti specialiai pritaikyti lauko zonai? 
 

Lauko baldai kiek skiriasi nuo įprastų – drėgmei atsparia medžiaga, tvirtomis siūlėmis ir medžiagomis, dydžiu. Tačiau, jei kalbame apie šiltąjį sezoną ir galimybę baldus nakčiai ar prastu oru įnešti į vidų, namų sėdmaišis puikiai gali būti naudojamas gryname ore. Kai kurie vasaros metu iš patalpos į lauko terasą ar kiemą tokius sėdimus baldus išsineša tam, kad patogiai pasimėgautų saulės voniomis, knyga ir kavos puodeliu, vakaru su šeima. 

5. Ar sėdmaišiams taikoma garantija?

Taip, visi šios kategorijos baldai, tiek vaikiški sėdmaišiai, tiek skirti suaugusiems, yra apsaugoti 2 metų garantija. Pasitikrinti informaciją apie baldą, gamintoją ir suteikiamą garantinį laikotarpį galite prie kiekvieno daikto aprašymo.

6. Ar sėdmaišis pristatomas jau paruoštas naudojimui?

Dažniausiai šios kategorijos gaminiai atkeliauja paruošti naudoti. Tokia informacija pateikiama prie prekės aprašymo, jei pasigedote ir kyla klausimų, susisiekite ir mielai patikslinsime. 

7. Kiek kainuoja sėdmaišiai?

Kaina priklauso nuo to, kokie yra jūsų lūkesčiai, kokios medžiagos naudojamos gamyboje, koks gamintojas, paskirtis. Smartbaldai.lt kataloge kokybišką sėdmaišį galite įsigyti įvairiomis kainomis – atsižvelgiame į skirtingus biudžeto poreikius.  
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau