Minkšti kampai

Eiti į puslapį

Planuojate svetainės kampą, tačiau vargina ilgas vaikščiojimas po baldų parduotuves, bandant išsirinkti patogiausią, stilingiausią ir kokybiškiausią variantą? Minkšti baldai internetu – puikus pasirinkimas norintiems susikurti svajonių interjerą neišeinant iš namų. Pasinaudokite sumania galimybe – rinkitės baldus dailiam, harmoningam interjerui iš katalogo Smartbaldai.lt.

Baldai šiuolaikiniam žmogui
Pasiūlą sudarome atrinkę patikimiausius, žinomiausius gamintojus, todėl visi gaminiai yra aukštos kokybės, stilingi ir atitinkantys skirtingus poreikius. Suprantame, kad svarbus ne tik estetiškumas, bet ir funkcionalumas, todėl siūlome minkštuosius kampus ir kitus baldus, kurie lengvai prisitaikytų prie gyventojų ir jų namų pokyčių. Įsigijus svetainės kampą nebeteks rūpintis, kur paguldyti staiga užklupusius svečius ar kaip sujungti miegamojo bei svetainės erdvę.
Toks funkcionalumas kasdien darosi vis svarbesnis. Todėl Smartbaldai.lt asortimentą sudaro šiuolaikiški, modernūs minkšti baldai. Internetu galite išsirinkti ir SMART baldus – novatoriškus, atitinkančius netgi reikliausių namų savininkų norus. Siūlome minkštuosius kampus, pasižyminčius:

Universalumu. Dalį tokių baldų galite statyti bet kuria, jums labiau tinkančia puse.
Lengvu pritaikymu kintantiems poreikiams. Minkšti kampai gali būti pritaikyti miegui. Be to, dalis modelių papildyta erdvia patalynės dėže.
Nepriekaištingu dizainu. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis minimalistinį, griežtų linijų ar modernų, skandinaviško stiliaus baldą.
Ilgaamžiškumu. Baldų gamintojai kruopščiai apgalvoja ir atrenka kiekvieną gamybinę detalę, todėl minkštieji kampai – ypatingai patvarūs, lengvai prižiūrimi.

Siekiame, kad jūsų namus ar komercines erdves papildytų tik investicijos verti minkšti baldai. Internetu galite užsisakyti bet kurios modifikacijos gaminį – tiesiog įvertinkite galimybes, pateikiamas kiekvieno baldo apraše.

Į ką atkreipti dėmesį dairantis minkštojo kampo?
Šiame kataloge pristatomi minkštieji baldai skiriasi keliais aspektais. Priklausomai nuo poreikių, patariame apgalvoti:

Apmušalo tipą ir spalvą. Minkštieji kampai gali būti aptraukti natūralia oda arba tekstiliniu apmušalu. Jų spalvą patariame derinti prie kitų kambaryje esančių baldų, interjero elementų.
Baldo matmenis. Apgalvokite, kur statysite minkštąjį kampą ir kruopščiai išmatuokite laisvą erdvę.
Kampo pusę. Dalis baldų gali būti statomi bet kuria puse, dalis lygiuojami į dešinę ar kairę.
Detales. Baldai gali būti papildyti nuimamais atlošais, ranktūriais, pagalvėlėmis. Dėmesio verta skirti ir kojelėms – jos gali būti medinės ar metalinės. Primename, kad dalies modelių kojeles, kitas detales galite modifikuoti.
Pritaikymą miegui. Įvertinkite, ar minkštas kampas bus naudojamas miegui. Jei taip, rinkitės didesnį, grindų nebraižantį, išskleidžiamą baldą su erdvia, gerai vėdinama patalynės dėže.

Minkšti baldai internetu – pasirinkimas, leidžiantis visus kriterijus įvertinti greitai, patogiai. Žinodami poreikius ir naudodamiesi papildoma paieškos funkcija, filtru idealiai tinkantį baldą atrasite lengvai.

Kuriant pilnavertį namų interjerą svarbūs ne tik baldai, bet ir įvairios kitos interjero detalės. Todėl šioje elektroninėje parduotuvėje taip pat siūlome ir platų įvairių būsto aksesuarų pasirinkimą – nuo kilimų iki laikrodžių, kuriuos galėsite lengvai priderinti prie įsigytų baldų.

Sunku apsispręsti, kuris minkštas kampas atitiks poreikius geriau? Kyla klausimų dėl užsakymo ar pristatymo galimybių? Drąsiai kreipkitės patarimo į mūsų konsultantus. Įsirenkite jaukius, patogius ir estetiškus namus lengvai – rinkitės Smartbaldai.lt.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau