Kušetės

Miego kokybė turi didžiulę įtaką tiek fizinei, tiek psichologinei žmogaus sveikatai. Juk būtent miegant pailsima nuo dienos darbų ir įtampos. Patogus miegojimui skirtas baldas teigiamai veiks jūsų miego kokybę, nuotaiką ir emocijas, tačiau tam tikrai nereikia karališko dydžio lovos. Siekiant funkcionalaus ir efektyvaus kambario vietos išnaudojimo,  kušetės dvigulės gali tapti išmaniu sprendimu. Šie baldai taps mėgstamiausia jūsų poilsio vieta, o kambaryje liks vietos interjero dekorui ir kitiems stilingiems sprendimams. Pačių įvairiausių stilių, spalvų ir dydžių baldai – praktiška investicija į miegą ir erdvę. 

 

Kaip išsirinkti tinkamą kušetę?
 

Išsirinkti tinkantį ir patinkantį baldą – sunki misija. Didelis pasirinkimas gali apsukti galvą, todėl verta konkrečiai žinoti ko ieškote, tuomet pasirinkimas bus žymiai paprastesnis. Kušetės gali būti pasirenkamos pagal:

  • tipą;
  • spalvą;
  • gobeleną.

Jei iš anksto būsite apgalvoję šiuos faktorius, pirkimo procesas neužtruks, o savo pasirinkta kušete galėsite džiaugtis žymiai greičiau. 

 

Galimi tipai
 

Norint įsigyti kušetę, svarbu žinoti, kokio tipo lovos yra ieškoma. Galimi šie variantai:

  • Lovos kušetės – šis variantas puikiausiai tiks jaunuolio kambaryje. Ši lova užims mažai vietos ir suteiks miegamajame norimo jaukumo.
  • Kušetės tachtos – tai mažai erdvės reikalaujantis baldas, tiksiantis svetainėje ar poilsio erdvėje.
  • Kušetės su patalynės dėže – dėžė patalynei itin svarbi ir naudinga funkcija. Joje galima laikyti ne tik patalynės komplektą, tačiau ir kitus nereikalingos daiktus.
  • Dvigulės kušetės – ši lova puikiai tiks miegamajame ir neatims daug erdvės. Kušetės dvigulės gali būti itin naudingos ir sulaukus svečių, kuomet prireikia daugiau miegui skirtų vietų.

Kiekvienas variantas turi savo privalumų, tačiau atsižvelkite į savo gyvenamąjį būstą, jo dizainą bei apgalvokite, koks baldas bus naudingiausias ir tinkamiausias jums. 

 

Spalvų pasirinkimas
 

Perkant tokį svarbų interjero akcentą svarbu pagalvoti ne tik apie funkcionalumą, tačiau ir apie tai, kaip šį baldą galima priderinti. Spalva yra viena svarbiausių detalių, į kurias verta atkreipti dėmesį. Šiuo atveju spalvos yra skirstomos į tokias: 

  • Neutralios – šių spalvų lovos kušetės praktiškos derinimo atžvilgiu, jos tiks prie įvairaus interjero, tiek svetainėje, tiek vaiko kambaryje;
  • Tamsios – įvairiai tamsių atspalvių kušetės tachtos gali tapti stilingu akcentu poilsio zonoje ar svetainėje;
  • Ryškios – pasirinkus ryškiaspalvį variantą, galima pagyvinti vaiko kambarį, o jei išsirenkamos dvigulės kušetės, miegamasis taps tikra teigiamų emocijų oaze.

Svarbu atsižvelgti į tai, kokio kušetės funkcionalumo tikitės ir kuriame jūsų būsto kambaryje ji stovės. Jeigu baldas perkamas į vaikų kambarį, verta apgalvoti ne tik lovos tipą, tačiau ir spalvą. Derėtų vengti itin šviesių atspalvių, jie linkę greičiau susitepti ir nusidėvėti. Ryškios spalvos gali veikti teigiamai ir sukurti puikią nuotaiką.

Jeigu ieškote lovos miegamajame, nesirinkite tamsių atspalvių – juk norite sukurti jaukią atmosferą. Jei mėgstate neutralų interjerą, tinkamas variantas gali tapti šviesių spalvų paletė.

Svetainėje ar poilsio zonoje tinkamas kušečių pasirinkimas gali tapti svarbiu akcentu ir akį patraukiančia stiliaus detale, todėl pagalvokite apie tamsią, pavyzdžiui juodą, arba priešingai, tarkime, ryškiai geltoną kušetę.

 

Gobeleno pasirinkimo įvairovė
 

Tiek pirkinio tipas, tiek ir jo spalva – itin svarbūs faktoriai, į kuriuos svarbu atsižvelgti. Tačiau pradėjus domėtis, dažnai pastebima, kad pirkinio praktiškumo klausimas yra vertas ne mažesnio dėmesio. 

Perkate kušetę prekybos vietoje? O gal jums aktualiau kušetės internetu? Bet kuriuo atveju, gerai apmąstykite pirkinio naudojimo ir patogumo klausimus.

Jei jūsų lova stovės ant parketo, laminato ir kitų panašios rūšies grindų, pasidomėkite ar kušetė turi pakeliamą miegamąjį mechanizmą, kuris padeda saugoti grindis. 

Kušetės su patalynės dėže yra išsigelbėjimas turintiems mažai vietos patalų ar kitų daiktų laikymui. Tiesa, būkite įsitikinę, jog jūsų patalynės dėžėje yra integruotos ventiliacinės ertmės, kurios užtikrina gerą oro laidumą. Taip jūsų daiktai neįgaus blogo kvapo bei išliks gaivūs.

Jei kušetę naudosite miegojimui, įsitikinkite čiužinio kokybe. Kietas čiužinio pagrindas su spyruoklėmis užtikrins patogų poilsį, o ieškantiems papildomo minkštumo patariama naudoti antčiužinį. Žinoma, yra ir kitokių puikios sudėties variantų. Taip baldas ilgiau išliks kaip naujas.

 

Miego kokybe pasirūpinkite jau dabar
 

Rinktis ir pirkti baldus gali būti paprasta ir greita. Kušetės internetu yra prieinamas ir patogus būdas pirkti, taip sutaupysite daug brangaus laiko, kurį galėsite skirti šeimai ar draugams. Jeigu susidursite su nesklandumais ar jums tiesiog norėsis patarimo, jus mielai pakonsultuos profesionalai, o jums teliks išsirinkti ir laukti savo naujojo namų pirkinio. 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau