Foteliai

Eiti į puslapį

Fotelis – tai „namų sostu“ vadinamas ir tituluojamas baldas. Jis itin praverčia po ilgos ir sunkios darbo dienos, kuomet trokštama įkristi į šiltą ir minkštą glėbį, patogiai atremti galvą, o abi rankas padėti ant švelnių ir tvirtų porankių. Smartbaldai.lt pristatomų fotelių stilių bei modelių įvairovė padės nesunkiai išsirinkti naują geriausią svetainės draugą.
 

Baldai kiekvienam interjerui
 

Kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl ir fotelių pasirinkimas platus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti fotelių su skirtingomis kojelėmis. Jos gali būti:

•    medinės;
•    ilgos plastikinės;
•    netaisyklingos formos metalinės;
•    supamojo krėslo.

Fotelis medinėmis kojomis puikiai tiks interjere, kuriame vyrauja mediena ir jos spalvos. Plastikinės kojos gali prisitaikyti prie bet kokio interjero – nesvarbu, ar jis griežtai modernus, klasikinis ar švediškas. Foteliai su netaisyklingos formos metalinėmis kojelėmis geriausiai tiks ir papildys modernų interjero stilių, kuriame gausu iš metalo pagamintų detalių.

Na, o jeigu trokštate sėdėdami fotelyje siūbuoti pirmyn ir atgal – tai galėsite padaryti su Smartbaldai.lt krėslais. Lengvai lenktos kojelės užtikrins lėtą, nedidelės amplitudės judėjimą, kuris nuramins kiekvieną vakarą.
 

Komfortą suteikiančios detalės
 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys foteliai nėra tik foteliai – daugelis iš jų turi nedideles, tačiau dar kokybiškesnį patogumą suteikiančias detales. Jos yra:

•    dvigubo tankio galvos atlošas;
•    sėdėjimo padėties nustatymas;
•    išsiskleidžianti dalis kojoms;
•    miego funkcija.

Foteliai su dvigubo tankio galvos atlošu sukurti mėgstantiems atsipalaiduoti atremiant galvą. Norintiems pritaikyti fotelį pagal savo individualų kūno sudėjimą rekomenduojame rinktis fotelius su sėdėjimo padėties nustatymu. Tiems, kuriems didžiausią atsipalaidavimą suteikia ištiestos kojos, fotelis su išsiskleidžiančia dalimi kojoms taps neatsiejama kasdienybės detale.

Galiausiai, jeigu norite, kad jūsų fotelis atliktų ne tik sėdėjimo, tačiau ir miegojimo funkciją, rinkitės specialiai tam sukurtus Smartbaldai.lt kolekcijos fotelius. Jie ne tik išsiskleidžia, tačiau viduje turi ir daiktų laikymo dėžę.
 

Pasirinkite jums labiausiai tinkantį stilių
 

Mūsų internetinėje pardutouvėje galite rasti didelį skirtingų stilių pasirinkimą, kurį individualiai galėsite derinti prie bendro namų interjero. Pavyzdžiui, jeigu svetainės ar bet kuriame kitame kambaryje, kuriame statysite fotelį, vyrauja klasikinis stilius, tuomet foteliai su minkštais apmušalais, apvaliais kampais bei nugarą iš visų pusių apgaubiančiais atlošais jums tiks geriausiai. Priešingai, kampuoti ar metalinėmis kojelėmis dekoruoti sėdimieji baldai, kurie pasižymi išskirtinėmis formomis, turėtų būti statomi modernaus stiliaus erdvėse.

Apsipirkimas su Smartbaldai.lt – greitas, patogus ir nebrangus! Išsirinkite jums patinkantį baldą, o mes jį pristatysime saugiai ir jums patogiausiu būdu.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau