Foteliai

Eiti į puslapį

Fotelis – tai „namų sostu“ vadinamas ir tituluojamas baldas. Jis itin praverčia po ilgos ir sunkios darbo dienos, kuomet trokštama įkristi į šiltą ir minkštą glėbį, patogiai atremti galvą, o abi rankas padėti ant švelnių ir tvirtų porankių. Smartbaldai.lt pristatomų fotelių stilių bei modelių įvairovė padės nesunkiai išsirinkti naują geriausią svetainės draugą.
 

Baldai kiekvienam interjerui
 

Kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl ir fotelių pasirinkimas platus. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti fotelių su skirtingomis kojelėmis. Jos gali būti:

•    medinės;
•    ilgos plastikinės;
•    netaisyklingos formos metalinės;
•    supamojo krėslo.

Fotelis medinėmis kojomis puikiai tiks interjere, kuriame vyrauja mediena ir jos spalvos. Plastikinės kojos gali prisitaikyti prie bet kokio interjero – nesvarbu, ar jis griežtai modernus, klasikinis ar švediškas. Foteliai su netaisyklingos formos metalinėmis kojelėmis geriausiai tiks ir papildys modernų interjero stilių, kuriame gausu iš metalo pagamintų detalių.

Na, o jeigu trokštate sėdėdami fotelyje siūbuoti pirmyn ir atgal – tai galėsite padaryti su Smartbaldai.lt krėslais. Lengvai lenktos kojelės užtikrins lėtą, nedidelės amplitudės judėjimą, kuris nuramins kiekvieną vakarą.
 

Komfortą suteikiančios detalės
 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys foteliai nėra tik foteliai – daugelis iš jų turi nedideles, tačiau dar kokybiškesnį patogumą suteikiančias detales. Jos yra:

•    dvigubo tankio galvos atlošas;
•    sėdėjimo padėties nustatymas;
•    išsiskleidžianti dalis kojoms;
•    miego funkcija.

Foteliai su dvigubo tankio galvos atlošu sukurti mėgstantiems atsipalaiduoti atremiant galvą. Norintiems pritaikyti fotelį pagal savo individualų kūno sudėjimą rekomenduojame rinktis fotelius su sėdėjimo padėties nustatymu. Tiems, kuriems didžiausią atsipalaidavimą suteikia ištiestos kojos, fotelis su išsiskleidžiančia dalimi kojoms taps neatsiejama kasdienybės detale.

Galiausiai, jeigu norite, kad jūsų fotelis atliktų ne tik sėdėjimo, tačiau ir miegojimo funkciją, rinkitės specialiai tam sukurtus Smartbaldai.lt kolekcijos fotelius. Jie ne tik išsiskleidžia, tačiau viduje turi ir daiktų laikymo dėžę.
 

Pasirinkite jums labiausiai tinkantį stilių
 

Mūsų internetinėje pardutouvėje galite rasti didelį skirtingų stilių pasirinkimą, kurį individualiai galėsite derinti prie bendro namų interjero. Pavyzdžiui, jeigu svetainės ar bet kuriame kitame kambaryje, kuriame statysite fotelį, vyrauja klasikinis stilius, tuomet foteliai su minkštais apmušalais, apvaliais kampais bei nugarą iš visų pusių apgaubiančiais atlošais jums tiks geriausiai. Priešingai, kampuoti ar metalinėmis kojelėmis dekoruoti sėdimieji baldai, kurie pasižymi išskirtinėmis formomis, turėtų būti statomi modernaus stiliaus erdvėse.

Apsipirkimas su Smartbaldai.lt – greitas, patogus ir nebrangus! Išsirinkite jums patinkantį baldą, o mes jį pristatysime saugiai ir jums patogiausiu būdu.

 

DUK
 

1. Kokiose namų erdvėse foteliai tinka labiausiai?
 

Šie baldai yra pakankamai universalūs, todėl juos galima pritaikyti įvairiose erdvėse: svetainėje, miegamajame, darbo ar vaikų kambaryje. Asortimente gausu skirtingo stiliaus fotelių, tinkančių tiek prabangiame, tiek minimalistiniame, tiek žaismingame interjere. 
 

2. Ar galima pasirinkti norimą patinkančio modelio fotelio apmušalą?
 

Taip, jūs galite rinktis iš plačios baldinių apmušalų paletės. Ji nuolat atnaujinama ir plečiama. Tai leidžia įgyvendinti originalias interjero idėjas ir sukurti išskirtinį namų įvaizdį.
 

3. Kokius aspektus įvertinti renkantis fotelį?
 

Kuriant namų erdvę svarbi tiek estetika, tiek funkcionalumas. Todėl, prieš įsigyjant naują fotelį, rekomenduojama gerai apgalvoti norimą sukurti interjero stilių, kambaryje vyraujančias spalvas ir detales, asmeniškai jums reikalingas baldo funkcijas. Jei norisi patarimo, visuomet galite keiptis į mūsų konsultantus. 
 

4. Prie kokių sėdimųjų baldų dera foteliai? 
 

Įprastai šie baldai naudojami kartu su sofomis ir minkštais kampais, taip sukuriant dar daugiau vietos sėdėjimui. Fotelis gali būti derinamas ir su pufu, ant kurio patogu užsikelti kojas. Siekiant darnos, svarbu įvertinti baldų stilistinį ir spalvinį panašumą.
 

5. Kaip užtikrinamos geriausios fotelių savybės?
 

Visų pirma, jų gamyboje naudojamos tvirtos ir patikimo medžiagos, kurios leidžia užtikrinti baldo patvarumą. Siekiant maksimalaus komforto, kai kurių modelių foteliuose integruojamas mechaninis arba automatinis poilsio mechanizmas.
 

6. Kokio dydžio fotelį geriau rinktis?
 

Atsakymas į šį klausimą – labai individualus. Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, svarbu įvertinti tiek kambario, kuriame planuojate statyti fotelį, plotą, tiek savo poreikius. Jei ieškote baldo, ant kurio būtų galima ne tik patogiai prisėsti, bet ir prigulti, rekomenduojama išbandyti prailgintą fotelį – šezlongą. 
 

7. Kaip tinkamai prižiūrėti fotelius?
 

Jų priežiūra lygiai tokia pati kaip ir kitų minkštų baldų. Priklausomai nuo apmušalo tipo, odinis ar tekstilinis, foteliai turi būti impregnuojami ir valomi atitinkamomis priemonėmis. Ant baldų susikaupusius nešvarumus patogiausia nusiurbti dulkių siurbliu. Esant poreikiui, galima panaudoti lengvai sudrėkintą šluostę, tačiau svarbu vengti per didelio vandens kiekio.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau