Vitrinos

Vitrinos svetainei ne tik atlieka praktišką daiktų sandėliavimo funkciją, bet ir suteikia unikalų prieskonį, kambaryje paryškina pasirinkto stiliaus charakterį. Įdomu, kaip paprasčiau pasirinkti baldą, pagal individualius poreikius bei kaip gaminį galite maksimaliai išnaudoti? Smartbaldai.lt komanda parengė trumpą mūsų katalogo gidą bei svarbiausius patarimus, įžvalgas, kurie padės pasirinkti lūkesčius atitinkantį produktą.

 

Kokias vitrinas svetainei rasite Smartbaldai.lt?
 

Kataloge stengiamės palaikyti įvairų asortimentą, kurį būtų galima pritaikyti skirtingoms stiliaus linijoms. Internetiniame kataloge kruopščiai atrinktos:

 • vieno, dviejų skyrių (durų) vitrinos baldai: siauri/platesni gaminiai,
 • didesnių komplektų detalės ir pavieniai gaminiai–akcentai,
 • kūriniai su integruotomis lentynomis, uždaromis spintelėmis, stalčiais,
 • pilnai ant grindų pastatomi ir ant kojelių stovintys baldai,
 • uždarą ir atvirą daiktų sandėliavimo zonas kombinuojantis dizainas.

Stiklinės vitrinos namams suteikia išskirtinę galimybę pasitelkti kūrybą ir dar labiau atskleisti unikalią erdvių nuotaiką, jūsų skonį. Tačiau tiems, kurie siekia didesnio privatumo išeitis tikrai yra – išmanus dizainas, kuriame pasitelkiami įvairūs stalčiai, spintelės. Taip galite kurti stilingas kompozicijas, o „nematomus” daiktus ir jų kuriamą erzinantį vizualų triukšmą „paslėpti”.

 

Kuo ypatingas Smartbaldai.lt internetinis katalogas? 
 

Itin vertiname galimybę kurti namus pagal savo individualius poreikius, todėl reguliariai leidžiamės tiek į skirtingo stiliaus, tiek į išmanaus dizaino vitrinų atsakingas paieškas. Ką tai suteikia jums:

 1. užtikrina patikimą vitrinų gamintoją bei visas būtinas kokybės garantijas,
 2. platų baldo atliekamų funkcijų asortimentą,
 3. stilistikos įvairovę ir nesudėtingą pritaikymą prie kuriamo ar pildomo braižo,
 4. dizaino įvairovę: pavyzdžiui, vitrinos indaujos,
 5. plačias pritaikymo erdvėje galimybes: vitriną rasite tiek didelėms, tiek itin mažoms patalpoms,
 6. galimybę derinti baldą prie kitų komplekto detalių ar pasirinkti svetainės akcentą,
 7. ilgaamžes, tvarias skirtingų tekstūrų ir spalvų medžiagas.

Pasirinkimas išties platus, tačiau, esant didelei įvairovei, svarbu ne tik pasirinkti patikusį dizainą, bet ir tinkamai įvertinti savo poreikius. Jei dvejojate, visuomet galite kreiptis dėl individualaus atvejo konsultacijos.

 

Įvertinti poreikiai arba vitrina, atitinkanti lūkesčius
 

Kategorijos baldai yra unikalūs, tačiau būtent dėl to, prieš įsigyjant konkretų variantą, reikia apgalvoti ir kelis papildomus dalykus. Stiklinės vitrinos svetainei suteikia daugiau vietos kūrybai, bet kartu ir daugiau atsakomybės, planuojant daiktų išdėstymą taip, kad jis sukurtų pridėtinę vertę, o ne triukšmą. Kokius klausimus verta užduoti sau:

 • Kokie daiktai bus laikomi?
 • Kokiems ir keliems daiktams reikalinga uždara erdvė, ar ji yra reikalinga būtent šio daikto atžvilgiu?
 • Kokius „perliukus” planuojama eksponuoti už stiklo?

Tokie klausimai padės ne tik įvertinti tai, kokio dydžio gaminys ar dizaino detalės reikalingos. Tai taip pat padeda išvengti neapgalvotų sunkumų. Jie atsiranda dėl neapskaičiuoto ploto daiktams, kuriuos norisi laikyti privačiai, ar kuomet pasirenkama didelė vitrina, o eksponuojamų daiktų kiekis yra per mažas. Taigi, tam, kad vitrinos baldai neatrodytų „perkrauti” ar priešingai – tušti, reikalingas kritiškas daiktų vertinimas bei atranka.

 

Šių dienų pasirinkimas arba kodėl neverta bijoti atviro dizaino
 

Visi vertiname privatumą ir funkcionalumą, tačiau permatomas stiklas tikrai nesumažina šių galių! Ko gero, viena didžiausių baimių, kylančių renkantis tokį gaminį, yra ta, kad viskas taps it padėta ant lėkštutės. Taigi, kyla klausimas, ar bus lengva išlaikyti tvarką, kai tam laiko nėra daug. Yra dvi priežastys, kodėl būtent stiklinės vitrinos indaujos išlieka populiarus pasirinkimas, net gyvenant itin greitu tempu:

 1. kūrybos ir stiliaus išraiška,
 2. paprastas baldo pritaikymas, atsiradus didesniam privatumo poreikiui ar sandėliuojamų daiktų kiekiui.

Kalbant apie kūrybinę pusę, čia galite eksponuoti jūsų skonį atspindinčias detales, unikalius indus, knygas, žurnalus, muzikos plokšteles, apdovanojimus. Tai suteikia jaukumo, labiau užpildo erdvę. Baldą itin paprasta paversti visos erdvės akcentu. Turbūt ne be reikalo dizaino rinkoje šiandien itin daug stiklo, atvirų pintų krepšių, lentynų ir, apskritai, atvirų zonų – nėra baimės atskleisti daugiau, atvirai įsileisti į tikruosius, istoriją pasakojančius namus.

Jei vis dėlto atsiras poreikis ir vitrinos svetainei turės talpinti daugiau daiktų, ar pajusite, jog sunku palaikyti pirminę tvarką, yra nuostabių būdų tai išspręsti. Tokių, kuriuos pasitelkus bus išlaikomas stilingas vaizdas, net sukuriamos įdomios kompozicijos. Pavyzdžiui, apatinę lentyną, laikui bėgant, galite užpildyti unikaliais krepšiais ar dizainerių kurtomis dėžėmis, spalvingais maišeliais – juose tilps rečiau naudojami daiktai. Ir problemos kaip nebūta!

 

Kurioje svetainės vietoje reikėtų planuoti vietą vitrinai? 
 

Šiomis dienomis, kai yra tokios dizaino galimybės bei vyrauja įdomūs sprendimai, griežtų taisyklių nėra. Dažnai toks baldas statomas prie sienos, tačiau tai nereiškia, kad jis turi būti būtent ten. Nugarėle į kitus baldus pastatomomis vitrinomis galite atskirti ir formuoti erdves, tad vitrinos indaujos ar bet koks kitas modelis svetainėje realiai gali būti įkomponuojamas pagal poreikį bei paskirtį.

Vis dėlto, jei jūsų atveju baldas ir jame sudėti eksponuojami daiktai atlieka svarbią reikšmę stiliaus, namų dizaino prasme, siūlome atkreipti dėmesį bei iš anksto apgalvoti dirbtinės ir natūralios šviesos šaltinus. Tamsiame kambario kampe verčiau tokio gaminio nestatyti. Jei yra pasirinkimas, palikite dienos apšvietimu lepinamą vietą. Taip pat nepatariame statyti gaminio tiesiai po šviestuvu, geriau aplink sukurti jaukius, švelnius, šiltos šviesos sluoksnius. 

 

Kokioje svetainėje sutinkamos stiklinės vitrinos namams?
 

Jei jau peržiūrėjote Smartbaldai.lt katalogą, ko gero, nebesiejate šios kategorijos gaminių su vienu ar keliais interjero stiliais. Įdomu tai, kad per pastaruosius kelis metus stiklu dengtas gaminys tapo dar populiaresnis, o kartu ir pritaikytas platesniam unikalios stilistikos braižui. Mūsų kataloge rasite puikius pavyzdžius:

 • moderni klasika atsispindės „Pimlico Armoire” vitrinoje,
 • natūralistinis, organiškas įvaizdis kuriamas su „Kensal” gaminiu,
 • prabanga tviskantį Art Deco papildys „Zoom” produktai,
 • skandinaviškos svetainės viziją praturtins „Simple” vitrina ar jų derinys,
 • minimalizmu alsuojančiai svetainei tiks neutralių tonų ir dizaino„4YOU” gaminys,
 • „Avon” vitrina papildys industrinio stiliaus lofto svetainę, o moderniai suteiks charizmatišką akcentą.

Taigi, lengvai atrodančios bei namams daugiau charakterio suteikiančios vitrinos internetu gali būti pritaikomos bet kuriai interjero dizaino linijai, o išskirtinėmis detalėmis džiuginti kiekvieno užsukančio akį.

 

DUK

 

1. Ar vitrina šiandien yra populiarus svetainės interjero pasirinkimas?
 

Tikrai taip. Dizaino pasaulyje atviroms erdvėms bei „skaidriam” baldų dizainui suteikiamas ypatingas dėmesys. Taip yra ne veltui, mat formuodami stilių turite daugiau laisvės, galite papasakoti namų istoriją, parodyti svarbius eksponatus. Toks baldas atrodo daug „lengvesnis”, atvirumas suteikia išskirtinio jaukumo, papildo uždaras baldų kompozicijas. Galima sakyti, tai kartu yra ir savotiškas svetainės sienų užpildymo ir dekoravimo būdas – it įprastos lentynos tik už stiklo. Tobulėjant technologijoms ir besipildant įvairios stilistikos vitrinų katalogui, populiarumas nepaneigiamas.

 

2. Kokia yra vitrinos indaujos priežiūra?
 

Kiekvieno šiame kataloge esančio gaminio kasdienė priežiūra nėra sudėtinga, dažnai pakanka tiesiog drėgnos šluostės ir mikropluošto audinio stiklo valymui. Netikėtai atsiradusias dėmes ir nešvarumus svarbu pašalinti greitai, jų nešveisti šiurkščia kempinėle, o jei atvejis sudėtingesnis, valymo priemones svarbu parinkti pagal atitinkamą produkto medžiagą ir jos subtilybes. 

 

3. Kada geriau rinktis vitriną indaują, o kada uždarą indaują? 
 

Smartbaldai.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti tiek atviras vitrinas, tiek uždaras indaujas. Ko gero, vienintelis klausimas šiuo atveju yra atitinkamo stiliaus formavimas bei unikalių daiktų sandėliavimo poreikis. Jei norite atviros stiklinės vitrinos svetainei keliems namų akcentams, tačiau turite nemažai daiktų, kuriems reikia uždarų spintelių, stalčių – siūlome derinti abiejų tipų baldus ir kurti abu poreikius pateisinančias kompozicijas. 

 

4. Kokios medžiagos vitriną rinktis, kad baldas būtų tiek ilgaamžis, tiek lengvai prižiūrimas? 
 

Mūsų kataloge dažniausiai šioje kategorijoje sutinkamos medžiagos yra šios: pagrindinės gaminio dalys iš LMDP, MDF, faneruotės, stiklo, o štai kojelės – medžio ar metalo. Pirmenybę teikiame funkcionaliems, tvariems ir kasdien paprastai prižiūrimiems baldams, tad prekės bei medžiagos, esančios informaciniame apraše, būtinai atspindi ką tik išvardintus kriterijus. Visos Smartbaldai.lt užsakomos vitrinos internetu bus tiek ilgaamžės, tiek lengvai prižiūrimos. 
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau