Valgomojo stalai

Valgomasis – namų erdvė, kurioje talpus, patogus stalas tiesiog būtinas. Smartbaldai.lt galite užsisakyti tokį baldą, kuris padės pasirūpinti skirtingais poreikiais: nuo vietos taupymo iki šiuolaikiško dizaino. Pasakojame išsamiau, kuo pasižymi šioje kategorijoje pristatomi stalai Jūsų valgomajam. 

 

Baldai praktiškam naudotojui

 

Išskleidžiamas stalas – itin vertinga šiuolaikiškų namų detalė. Toks baldas idealiai tinka norint pasirūpinti skirtingais poreikiais. Sulaukę svečių ar norėdami sutalpinti gausią šeimyną, tokį stalą galite išskleisti – priklausomai nuo matmenų, čia patogiai gali įsitaisyti ir daugiau nei 10 žmonių. Siūlome itin praktiškus modelius, papildytus stalčiais ir nišomis, kuriose galite laikyti įvairius stalo reikmenis. 

Jei norite atlaisvinti vietos, tiesiog sumažinkite stalo aukštį ar plotį. Išnaudojant tokias galimybes šie modernūs valgomojo stalai leis ne tik pasirūpinti moderniu interjeru, komfortu, bet ir sutaupyti dažnai taip trūkstamos vietos. 

 

Dėmesys ilgaamžiškumui 

 

Smartbaldai.lt asortimentą sudarantys baldai gaminami pasitelkiant naujausius technologinius sprendimus. Tikime, kad visos namų detalės gali ir turi atitikti poreikius ne vienerius metus. Dėl to kokybei ir ilgaamžiškumui skiriamas ypatingas dėmesys. 

Modernūs stalai gaminami naudojant aukščiausios rūšies žaliavas, o funkcionalumą užtikrinantys mechanizmai testuojami skirtingais būdais tūkstančius kartų. Didžioji dalis baldų arba jų detalės yra mediniai. Tai – medžiaga, nuo seno vertinama dėl tvirtumo, galimybės prisitaikyti prie temperatūros ir kitų aplinkos pokyčių. Siekiant išskirtinio ilgaamžiškumo taip pat naudojamas metalas, grūdintas (mechaniniams pažeidimams atsparesnis) stiklas. Kai kurių modelių stalai puikiai tinka net karštiems indams laikyti.

 

Vertinantiems modernų dizainą
 

Tiek stačiakampis, tiek apvalus valgomasis stalas turi būti ne tik patogus, bet ir šiuolaikiško dizaino. Modernumo baldui neabejotinai suteikia pastaruoju metu naujakurių širdis užkariavęs minimalistinis stilius. Tačiau tokios stiliaus stalas puikiai tinka ir skandinaviškame, „Rustic“ stiliaus ar net klasikiniame interjere. 

Smartbaldai.lt siūlomi stalai elegantiškumu džiugina dėl pastelinių, šiltų spalvų, išgrynintų linijų ir formų. Gamyboje naudojamos lakuotos metalo kojelės, mediniai, stikliniai arba keraminiai stalviršiai suteikia baldui ne tik tvirtumo, bet ir patrauklumo, originalumo. Jei norite paversti stalą centrine valgomojo detale, galite rinktis, pavyzdžiui, ryškiau nudažytas baldo kojeles ar akcentinę stalviršio medžiagą. Taigi, modernūs valgomojo stalai gali būti lengvai pritaikomi prie įvairiausių interjero poreikių.

 

Vietos stalui pasirinkimas
 

Universalumas – viena iš esminių valgomojo savybių. Nieko nuostabaus, juk tai patalpa, kurioje valgome su šeima, priimame svečius, taip pat užsiimame kitomis veiklomis, pavyzdžiui, žaidžiame stalo žaidimus. Norint sukurti tobulą kambarį, itin svarbu apgalvoti baldų išdėstymą. Suradus kiekvienam iš jų geriausią vietą, interjeras bus visiškai išbaigtas, be to, taip užtikrinama estetika ir komfortas. Stalai valgomajam, be abejonės, yra vieni iš pagrindinių baldų. Tačiau surasti jiems tobuliausią vietą kambaryje kartais gali būti pakankamai sudėtinga. Nesinori, kad valgomojo stalas būtų per didelis, tačiau tuo pačiu svarbu, kad prie jo laisvai tilptų visi šeimos nariai ar svečiai.

Tokiu atveju labai praverčia modernūs valgomojo stalai su prailginimu, kitaip dar vadinami transformuojamais. Suskleisti jie neužima daug vietos, todėl tinka įvairaus dydžio kambariuose. Esant poreikiui, tokius stalus galima lengvai išskleisti. Be to, kai kurie iš jų gali būti pakeliami, todėl puikiai tinka ir svetainėje prie sofos.

 

Patogus priėjimas
 

Renkantis stalui tinkamiausią vietą, reikėtų įvertinti, ar prie jo bus galima nesunkiai prieiti. Jeigu jūsų valgomasis yra labai didelis, jokių problemų iškilti neturėtų. Sunkiau būna tuomet, kai kambarys yra labai mažas ir jame norima panaudoti didelį valgomojo stalą. 

Jeigu vienu metu pas jus beveik niekada neapsilanko daug svečių, stačiakampį stalą galite pristumti prie sienos. Taip prie jo tilps mažau žmonių, tačiau sutaupysite vietos. Žinoma šiuo atveju tiks ir valgomojo stalai su prailginimu, kuriuos galėsite išskleisti tik esant poreikiui. Tam, kad maža patalpa neatrodytų perpildyta, baldo nepatariama apkrauti daiktais – taip lengviau išlaikysite tvarkingą, komfortišką ir patrauklią aplinką.

Jei kambarys yra didelis, stalą siūlome statyti viduryje kambario. Taip jis bus patogiai prieinamas iš visų pusių. Be to, prie svetainės ar patalpos centre esančio baldo tilps daug žmonių. Apvalus valgomojo stalas įprastai statomas arčiau kampo, o stačiakampio formos – vidury patalpos. Žinoma, kiekvienas asmeniškai gali pasirinkti sau labiausiai tinkantį variantą. 

 

Užsakymas – tiek internetu, tiek tiesiogiai 
 

Jei taupote laiką ir vertinate patogumą, pasirinktą stalą galite užsisakyti jau dabar, tiesiog įdėdami jį į krepšelį ir sekdami sistemoje pateikiamais nurodymais. Pasirūpinsime, kad baldas Jūsų namus pasiektų per trumpiausią įmanomą terminą. „Gyvai“ baldus galite apžiūrėti artimiausiame „Smart baldų“ salone. 

Tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje konsultantams galite užduoti visus su stalo pasirinkimu, užsakymu ar naudojimu, priežiūra susijusius klausimus. Tad nedvejokite ir pasirinkite tokį baldą, kuris atitiks visus Jūsų ir šeimos narių lūkesčius.
 

DUK
 

1. Ar stalai valgomajam gali būti apžiūrimi gyvai?

 

Taip, baldai, kuriuos matote mūsų elektroninėje parduotuvėje, gali būti apžiūrimi gyvai bet kuriame mūsų salone. Salonus rasite šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje bei Riešėje.
 

2. Ar galiu užsisakyti kitokių spalvų valgomojo stalus?
 

Kai kurie stalai turi daugiau nei vieną spalvos variantą, juos pamatysite atidarę prekės aprašymą. Taigi, priklausomai nuo asmeninio skonio ir kuriamo interjero įvaizdžio, galite išsirinkti individualiai tinkamiausią baldą. Jeigu interneto svetainėje pateikiama tik viena spalva, vadinasi, jos pakeisti negalima.
 

4. Ar galiu užsisakyti kitokių matmenų stalą?
 

Valgomojo stalo dydį galite pasirinkti pagal individualius poreikius iš pateiktų, jeigu toks pasirinkimas nurodytas prie prekės aprašymo. Jei pasirinkimo nėra, dydis negali būti keičiamas.
 

5. Ar visiems valgomojo stalams suteikiate dvejų metų garantiją?
 

Taip, visi valgomojo stalai, esantys mūsų elektroninėje parduotuvėje, turi dvejų metų trukmės garantija.
 

6. Per kiek laiko gausiu savo užsakymą?
 

Visos mūsų elektroninėje parduotuvėje esančios prekės pristatomos per 5 darbo dienas – išskyrus Kuršių neriją, kur pristatymas gali trukti ilgiau. Baldus ar aksesuarus galite atsiimti ir tiesiogiai iš pasirinkto sandėlio, už tai papildomai mokėti nereikia.
 

7. Ar užnešimo paslauga yra įtraukta į bendrą užsakymo kainą?
 

Įsigijus baldą ir užsakius pristatymą į namus, apmokamas prekių atvežimas iki jūsų nurodyto adreso. Prekių užnešimas ir surinkimas kainuoja papildomai, šias paslaugas reikėtų pasirinkti užsakymo metu.
 

8. Ką daryti, jeigu stalas pristatytas brokuotas?
 

Brokuotas, pažeistas valgomojo stalas gali būti grąžinamas mums. Vos pastebėję prekės defektus, nedelsdami praneškite apie tai mums el. paštu pardavimai@smartbaldai.lt arba skambinkite telefonu +370 656 65630. Suorganizuosime baldo pakeitimą ar kompensaciją greitai ir patogiai.

 

9. Kokio dydžio stalas man reikalingas?
 

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokio dydžio yra jūsų valgomasis. Stalas ten nėra vienintelis baldas, todėl svarbu įvertinti, kiek vietos galite skirti būtent jam. El. parduotuvėje smartbaldai.lt gausu skirtingų dydžių stalų, tinkančių tiek didelėms, tiek pakankamai mažoms erdvėms. Prie kiekvieno iš jų pateikiamas išsamus aprašymas, kurį įvertinę, galite lengvai išsirinkti sau tinkamiausią baldą.

 

10. Kokios medžiagos naudojamos tokių baldų gamyboje?
 

Tiek stačiakampis, tiek apvalus valgomojo stalas gali būti pagamintas iš įvairių rūšių medienos, metalo ir stiklo. Šios medžiagos padeda užtikrinti baldo ilgaamžiškumą, nes yra tvirtos ir patikimos. Be to, jos pasižymi estetiška išvaizda. Iki menkiausių detalių apgalvotas dizainas leidžia džiaugtis patogiu, funkcionaliu ir patraukliai atrodančiu stalu. 

 

11. Kokių formų valgomojo stalai populiariausi?
 

Populiariausi, be abejonės, yra keturkampiai ir apvalūs stalai. Tačiau egzistuoja ir kiti pasirinkimo variantai. Pavyzdžiui, jeigu apvalus valgomojo stalas jums atrodo šiek tiek per mažas, galite rinktis ovalų. Prie jo laisvai telpa 6–8 žmonės, o esant poreikiui netgi daugiau. 

Formos pasirinkimas ypač svarbus tuo atveju, jeigu stalas bus statomas neįprastoje vietoje. Pavyzdžiui, apvalus valgomasis stalas, kitaip nei stačiakampis, neturėtų būti statomas prie pat sienos – taip būtų prarandamas ne tik baldo funkcionalumas, bet ir patrauklus estetinis vaizdas.
 

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau