Valgomojo stalai

Eiti į puslapį

Valgomasis – namų erdvė, kurioje talpus, patogus stalas tiesiog būtinas. Smartbaldai.lt galite užsisakyti tokį baldą, kuris padės pasirūpinti skirtingais poreikiais: nuo vietos taupymo iki šiuolaikiško dizaino. Pasakojame išsamiau, kuo pasižymi šioje kategorijoje pristatomi stalai Jūsų valgomajam. 

Baldai praktiškam naudotojui

Išskleidžiamas stalas – itin vertinga šiuolaikiškų namų detalė. Toks baldas idealiai tinka norint pasirūpinti skirtingais poreikiais. Sulaukę svečių ar norėdami sutalpinti gausią šeimyną, tokį stalą galite išskleisti – priklausomai nuo matmenų, čia patogiai gali įsitaisyti ir daugiau nei 10 žmonių. Siūlome itin praktiškus modelius, papildytus stalčiais ir nišomis, kuriose galite laikyti įvairius stalo reikmenis. 

Jei norite atlaisvinti vietos, tiesiog sumažinkite stalo aukštį ar plotį. Išnaudojant tokias galimybes šie valgomojo stalai leis ne tik pasirūpinti moderniu interjeru, komfortu, bet ir sutaupyti dažnai taip trūkstamos vietos. 

Dėmesys ilgaamžiškumui 

Smartbaldai.lt asortimentą sudarantys baldai gaminami pasitelkiant naujausius technologinius sprendimus. Tikime, kad visos namų detalės gali ir turi atitikti poreikius ne vienerius metus. Dėl to kokybei ir ilgaamžiškumui skiriamas ypatingas dėmesys. 

Modernūs stalai gaminami naudojant aukščiausios rūšies žaliavas, o funkcionalumą užtikrinantys mechanizmai testuojami skirtingais būdais tūkstančius kartų. Didžioji dalis baldų arba jų detalės yra mediniai. Tai – medžiaga, nuo seno vertinama dėl tvirtumo, galimybės prisitaikyti prie temperatūros ir kitų aplinkos pokyčių. Siekiant išskirtinio ilgaamžiškumo taip pat naudojamas metalas, grūdintas (mechaniniams pažeidimams atsparesnis) stiklas. Kai kurių modelių stalai puikiai tinka net karštiems indams laikyti.

Vertinantiems modernų dizainą

Valgomojo stalai turi būti ne tik patogūs, bet ir šiuolaikiško dizaino. Modernumą šiems stalams neabejotinai suteikia pastaruoju metu naujakurių širdis užkariavęs minimalistinis stilius. Tačiau tokie baldai puikiai tinka ir skandinaviškame, „Rustic“ stiliaus ar net klasikiniame interjere. 

Smartbaldai.lt siūlomi stalai elegantiškumu džiugina dėl pastelinių, šiltų spalvų, išgrynintų linijų ir formų. Gamyboje naudojamos lakuotos metalo kojelės, mediniai, stikliniai arba keraminiai stalviršiai suteikia baldui ne tik tvirtumo, bet ir patrauklumo, originalumo. Jei norite paversti stalą centrine valgomojo detale, galite rinktis, pavyzdžiui, ryškiau nudažytas baldo kojeles ar akcentinę stalviršio medžiagą. Taigi, valgomojo stalai gali būti lengvai pritaikomi prie įvairiausių interjero poreikių.

Užsakymas – tiek internetu, tiek tiesiogiai 

Jei taupote laiką ir vertinate patogumą, pasirinktą stalą galite užsisakyti jau dabar, tiesiog įdėdami jį į krepšelį ir sekdami sistemoje pateikiamais nurodymais. Pasirūpinsime, kad baldas Jūsų namus pasiektų per trumpiausią įmanomą terminą. „Gyvai“ baldus galite apžiūrėti artimiausiame „Smart baldų“ salone. 

Tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje konsultantams galite užduoti visus su stalo pasirinkimu, užsakymu ar naudojimu, priežiūra susijusius klausimus. Tad nedvejokite ir pasirinkite tokį baldą, kuris atitiks visus Jūsų ir šeimos narių lūkesčius.
 

DUK
 

1. Ar valgomojo stalai gali būti apžiūrimi gyvai?
 

Baldai, kuriuos matote mūsų elektroninėje parduotuvėje, gali būti apžiūrimi gyvai bet kuriame mūsų salone. Salonus rasite šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje bei Riešėje.
 

2. Ar galiu užsisakyti kitokių spalvų valgomojo stalus?
 

Kai kurie stalai turi daugiau nei vieną spalvos variantą, juos pamatysite atidarę prekės aprašymą. Jeigu pasirinkimo nėra, vadinasi, prekės spalvos pakeisti negalima.
 

4. Ar galiu užsisakyti kitokių matmenų stalą?
 

Valgomojo stalo dydį galite pasirinkti pagal individualius poreikius iš pateiktų, jeigu toks pasirinkimas nurodytas prie prekės aprašymo. Jei pasirinkimo nėra, dydis negali būti keičiamas.
 

5. Ar visiems valgomojo stalams suteikiate dvejų metų garantiją?
 

Taip, visi valgomojo stalai, esantys mūsų elektroninėje parduotuvėje, pasižymi dvejų metų trukmės garantija.
 

6. Per kiek laiko gausiu savo užsakymą?
 

Visos mūsų elektroninėje parduotuvėje esančios prekės pristatomos per 5 darbo dienas – išskyrus Kuršių neriją, kur pristatymas gali trukti ilgiau. Baldus ar aksesuarus galite atsiimti ir tiesiogiai iš pasirinkto sandėlio, už tai papildomai mokėti nereikia.
 

7. Ar užnešimo paslauga yra įtraukta į bendrą užsakymo kainą?
 

Įsigijus baldą ir užsakius pristatymą į namus, apmokamas prekių atvežimas iki jūsų nurodyto adreso. Prekių užnešimas ir surinkimas kainuoja papildomai, šias paslaugas reikėtų pasirinkti užsakymo metu.
 

8. Ką daryti, jeigu stalas pristatytas brokuotas?
 

Brokuoti, pažeisti valgomojo stalai gali būti grąžinami mums. Vos pastebėję prekės defektus, nedelsdami praneškite apie tai mums el. paštu pardavimai@smartbaldai.lt arba skambinkite telefonu +370 656 65630. Suorganizuosime baldo pakeitimą ar kompensaciją greitai ir patogiai.
 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau