Valgomojo kėdės

Eiti į puslapį

Tai – vienas esminių kiekvieno valgomojo baldų, kurio patogumas ir stilius lemia malonią patirtį pusryčiaujant, pietaujant bei vakarieniaujant. Priderinus kėdes prie patalpos estetikos, galima visiškai pakeisti kambario įvaizdį. Mūsų asortimentas gausus, todėl tinkamus baldus atras kiekvienas – vertinant tiek pagal biudžetą, tiek pagal interjero dizainą, valgomojo erdvumą. Siūlome tvirtas, ilgaamžiškumu pasižyminčias kėdes, kurios atitiks Jūsų individualų skonį. Be to, jos gali būti pritaikytos mažoms virtuvėms ar didelėms patalpoms. Rinkitės iš Smartbaldai.lt katalogo arba apsilankykite salone ir patys įsitikinkite šių baldų patogumu.
 

Platus pasirinkimas
 

Smartbaldai.lt asortimentą sudaro įvairaus stiliaus valgomojo kėdės. Jos tinka tiek tradiciniam valgomajam, tiek atviro plano virtuvei. Todėl čia rasite daugybę dizainų, pradedant nuo klasikinių medinių iki modernistinių, netradicinių. Galite rinktis iš:

•    Kėdžių su porankiais. Šios paprastai turi tiesią atramą nugarai su žemais ranktūriais patogiam sėdėjimui ilgesnį laiką. Dažniausiai jos statomos prie stalo galo ir gali būti komplekto dalis arba išskirtinis akcentas.
•    Šoninių kėdžių. Tai valgomojo baldai be porankių, paprastai statomi išilgai stalo šonų. Jie gaminami iš medienos, metalo, plastiko, o sėdynė ir atlošas aptraukiamas minkštu apmušalu.

Abu tipai pasižymi dizainų įvairove, tad kataloge arba apsilankę salone lengvai rasite Jūsų individualius poreikius atitinkančias kėdes.
 

Skirtingos medžiagos
 

Konkretaus stiliaus valgomojo kėdės ir tokios jos dalys kaip kojos, porankiai gaminami iš įvairių medžiagų. Tai gali būti:

•    Mediena. Tai – nesenstanti klasika, kurią renkasi daugelis. Nesvarbu, ar ji derinama prie senovinio stalo, ar perdirbama bei šlifuojama šiuolaikiškam dizainui atspindėti: tokio tipo baldai tinka prie daugelio interjero sprendimų.
•    Metalas. Puikus variantas moderniam, industrinio stiliaus valgomajam. Patogumui užtikrinti neretai komplektuojamos pagalvėlės, naudojamas apmušalas.
•    Plastikas. Tai įdomi, universali medžiaga. Dėl jos savybių galima kurti įvairių dizainų kėdes, kokių neįmanoma pagaminti naudojant tokias natūralias medžiagas kaip mediena.

Smartbaldai.lt pristatomos unikalaus pavidalo valgomojo kėdės, todėl rasti „rustic“, retro, industrinio, skandinaviško ir daugelio kitų dizainų baldus – išties nesudėtinga. 
 

Apmušalai
 

Jei planuojate prie stalo praleisti daug laiko ir norite užtikrinti didesnį komfortą, rinkitės paminkštintas, audiniu aptrauktas kėdes. Apmušta gali būti ir sėdynė, ir atlošas. Populiariausios apmušalų rūšys:

•    Odiniai. Naudojama natūrali, dirbtinė arba pusiau dirbtinė oda. Ji dažnai derinama su mediniais, metaliniais rėmais, o tinkamai prižiūrima yra ilgaamžė.
•    Tekstiliniai. Tai – velvetas, mikropluoštas, gobelenas ir kita. Šiomis medžiagomis dengti baldai pasižymi raštų įvairove.

Apmušalai suteikia didesnį patogumą, o tinkamai parinktas audinys papildomai puošia namus.

Mūsų salonų, el. parduotuvės asortimente esančios valgomojo kėdės pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu bei komfortu. Jos pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ir praktiškos, ir patrauklios. Dėl dizainų, stilių, spalvų gausos lengvai ir greitai išsirinksite patinkančias, Jūsų visus poreikius atitinkančias kėdes. Jei norite įsitikinti jų patvarumu patys, drąsiai apsilankyte fizinėse parduotuvėse.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau