TV staliukai

Eiti į puslapį

Klausimas, kur namuose pastatyti televizorių, kad jį būtų patogu žiūrėti ir šis sklandžiai įsilietų į bendrą namų interjerą, kyla daugeliui. Jei norite būti užtikrinti, jog būtent taip ir bus, geriausias pasirinkimas jums bus specialūs televizoriaus staliukai. Kodėl? Šie dažniausiai atitinka visus svarbiausius kriterijus – praktiški, patogūs, stilingi, gerai apgalvoti, funkcionalūs, lengvai priderinami prie kitų baldų, interjero detalių.
 

Kodėl specializuoti staliukai yra geriausia vieta televizoriui?
 

Svarstantiems, ar rinktis specializuotą baldą, ar kitas alternatyvas, patariame įvertinti komforto, interjero lūkesčius bei, žinoma, laisvos vietos kiekį. Kad būtų paprasčiau, pateikiame kelias situacijas, kai staliukai televizoriui laimi prieš alternatyvas:

 • Jei taupote erdvę, verčiau rinktis staliukus – jie neužima daug vietos. Be to, šie dažnai turi nišų, lentynų, stalčių, kuriuose taip pat galite laikyti nedidelius daiktus. 
 • Jei jums svarbiausias kriterijus – patogumas, didesnė tikimybė, kad būtent specializuotas gaminys pateisins lūkesčius geriau. Kodėl? Tokie daiktai kuriami prioritetą teikiant pagrindinei – televizoriaus laikymo – funkcijai. Tad, pastačius televizorių ant tinkamo aukščio staliuko, nereikės pakreipti ar pasukti, aukštyn kelti galvos. Taip išsaugosite taisyklingą laikyseną bei apsaugosite akis nuo papildomos apkrovos.
 • Staliukai televizoriui lengvai priderinami prie kitų baldų ar kambario interjero detalių, tad išlaikyti interjero vientisumą – nesunku. 
 • Atrodytų smulkmena, tačiau televizoriaus laikikliai sienose palieka žymes. Vos nusprendus pakeisti televizoriaus vietą, teks vėl rūpintis apdaila. Galima sakyti, toks pasirinkimas apsaugo nuo papildomų rūpesčių ir suteikia daugiau laisvės kūrybai, keičiant baldų vietą ar atnaujinant įrenginius. 

Šiuo atveju, specialūs, televizoriui pritaikyti gaminiai – sumanus pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti vietos, pasirūpinti interjero patrauklumu ir galiausiai išnaudoti televizoriaus funkcijas, nesukuriant papildomų trukdžių, nepatogių ar net kenksmingų sąlygų sveikatai. Kai jau išsiaiškinome, kokiais atvejais dažniausiai televizoriaus staliukai gelbsti situaciją, belieka išsirinkti tokį, kuris pateisina visus stiliaus ir komforto lūkesčius.

 

Į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis televizorių laikysiantį gaminį? 
 

Kalbant apie lūkesčius, tiek dizaino tiek funkcionalumo prasme, yra 8 kriterijai, į kuriuos siūlome atkreipti dėmesį. 
 

1. Gamintojas ir platintojas
 

Didelę patirtį sukaupę specialistai gali pasiūlyti paslaugą nuo A iki Ž. Jau nė nekalbant apie bendravimą, pristatymą, reputaciją ir terminų laikymąsi. 

Patikimi rinkos profesionalai suburia skirtingų sričių specialistų komandą, kuri padeda užtikrinti procesus tiek kūrimo, tiek gamybos ir baldų sertifikavimo procesuose. Taip jus pasieks apgalvotas, funkcionalus ir šiuolaikines dizaino tendencijas atitinkantis gaminys.
 

2. Medžiagos
 

Sudarykite sąrašą pagrindinių ir papildomų, akcentą kuriančių medžiagų jūsų namų interjere sąrašą. Tam, kad pasirinktas daiktas harmoningai papildytų, o ne sukurtų nepageidaujamą „triukšmą”, pasirinkimas turėtų derėti. 

Žinoma, medžiagos pasirinkimas, visų pirma, turėtų būti paremtas kokybės principu ir tvarumo idėja. Šiuolaikiškų gamintojų modernūs TV staliukai turi kokybę patvirtinančius sertifikatus. Įsitikinkite, kad jūsiškis pagamintas iš kruopščiai atrinktų, žinomų ir patvirtintų žaliavų. 
 

3. Spalvos 
 

Kai namų interjero detalę patikite patyrusiems specialistams, pasirinkimų spektras bus kur kas platesnis, įvairesnis. Mūsų patarimas – nepasimeskite tarp visų naujausių tendencijų, raštų ir spalvų, geriau skirkite laiko ir ramiai sekite savo interjero gairėmis. 

Žinoma, jei siekiate, kad baldas būtų akcentas, galite paeksperimentuoti, bet jei kuriate, pavyzdžiui, skandinavišką interjerą, jums labiausiai tiks ne ryškus, o minimalaus dizaino baltas TV staliukas.
 

4. Matmenys
 

Apsispręsti padės numatyta vieta – ar statysite baldą kampe, ar prie sienos, kabinsite, ar ne, galbūt jį naudosite ir kitiems daiktams susidėti, o gal tik kaip papildomą interjero elementą. Atitinkamai, pagal poreikį ir potencialiai staliuko lentynose bei stalčiuose atsidursiančius turimus daiktus, įvertinkite matmenis: aukščio, pločio, gylio.
 

5. Stilius
 

Dar vienas dalykas, kurio nederėtų ignoruoti – bendras namų stilius. Atrodytų, paprasta užduotis, bet pamačius patikusį produktą, lengva pamiršti paieškos pradžioje iškeltus kriterijus. 

Minėtasis stilius yra ne kas kita, kaip jūsų  pasirinkta interjero linija – galbūt tai griežta ar moderni klasika, o gal kuriate, sekdami vadinamu Urban (angl. miesto) stiliumi, ypač populiariu loftuose. Pasirinkimas turi būti atitinkamas; jei vyrauja klasika, sprendimas – klasikiniai TV staliukai.  
 

6. Pritaikymo erdvėje galimybės
 

Jei jūsų namuose daug erdvės, galite rinktis bet kokį patikusį baldą, tačiau jei norite erdvę labiau užpildyti, derėtų žiūrėti į pastatomus baldus – pilnai ar ant neaukštų kojelių. Priešingai, jei namuose vietos mažai, stilistai nepataria žiūrėti į pilnai ant žemės pastatomus ar labai trumpas kojeles turinčius baldus. Tikslas – palikti kuo daugiau matomo grindų ploto, tad geriausiai tiks pakabinamas TV staliukas ar bent pastatomas, ant aukštesnių kojelių. 
 

7. Papildomos detalės ir funkcijos
 

Apgalvokite, ar staliukas, be pagrindinės televizoriaus laikymo funkcijos, turėtų jų turėti daugiau. Pavyzdžiui, jei norite, kad baldas būtų kuo labiau minimalistinis, su kuo mažiau detalių ir lentynų, greičiausiai jums nėra itin svarbios kitos funkcijos, kaip kelių papildomų daiktų sandėliavimas. 

Priešingai, jei lūkesčiai didesni ir siekiate maksimalaus funkcionalumo, tikėtina, kad baldas bus kiek sudėtingesnio dizaino – turės daugiau lentynėlių, nišų, laikiklių, stalčių. Galima sakyti, jog tuomet jums tinkamiausias ne paprastas variantas, o TV staliukas komoda. Taip išnaudosite nusipirktą daiktą ir erdvę skirtą jam maksimaliai.
 

8. Sąlygos
 

Galiausiai pereiname prie sąlygų. Tai paskutinis etapas, kai, sakykime, kuriama ir įvertinama pridėtinė vertė, kurią gali suteikti platesnės pardavėjo galimybės ir kompetencijos. Tokios kaip:

 • elektroninis prekių katalogas su išsamia informacija;
 • galimybė užsisakyti baldus internetu;
 • greitas pristatymas į namus;
 • prireikus teikiamos montavimo paslaugos;
 • palankios apmokėjimo sąlygos.

Visi šie aspektai padės jums nepasimesti, išgryninti savo būsimos interjero detalės stilių, norimas medžiagas, spalvas, funkcijas bei maksimaliai tinkamas pritaikymo erdvėje galimybes. Taip pat – atsirinkti patikimą gamintoją, kuris pasiūlys ne tik asortimento įvairovę, bet ir užtikrins, kad kataloge esantys TV staliukai internetu atitinka visus aukščiausios kokybės standartus. 

 

Kokios tendencijos vyrauja? 
 

Jūsų dėmesiui – kelios įdomios įžvalgos apie tendencijas:

 • Funkcionalumas – apgalvotas dizainas suteikia galimybę baldą išnaudoti maksimaliai. Produktas turi atlikti savo užduotį namuose kuo funkcionaliau, jei jis ne tik neišpildo lūkesčių, bet ir apsunkina kasdienybę, ilgai namuose nebus pageidaujamas. 
 • Išmanus dizainas – modernūs TV staliukai kelia kartelę ir vietoje to, kad atliktų tik vieną funkciją, siekiama sukurti dizainą, kuris būtų pritaikomas pagal poreikį.
 • Populiarėja lofto stilius – žaisti su detalėmis neretai leidžia paprastai keičiami modernūs, vadinamojo Loft bei Urban stilių baldai. Šie grąžino natūralių cemento, betono medžiagų ar kokybiškos jų imitacijos poreikį. Neretai ieškoma vintažinio dizaino, kuris atrodo it būtų sukurtas dar iki XXI a.
 • Natūralumas – kaip minėjome, grįžta natūralios medžiagos ir kokybišką vaizdą kuriančios atitinkamos imitacijos. Pavyzdžiui, medis ir jo imitacija, metalas, betonas ir kt.
 • Skandinaviškas stilius – greta minėtosios modernių interjerų bangos, auga ir skandinaviškų paklausa. Tokį namų stilių padeda kurti ir dažnu pasirinkimu tapę skandinaviški TV staliukai, ypač kai TV staliukas baltas.

Kalbant apie tendencijas, reikėtų suprasti, kad tai ne tik populiarūs pasirinkimai, šiandien tai labiau savito stiliaus išlaikymas, renkantis unikalų, kokybišką ir, labai svarbu, funkcionalų daiktą.


 

Kodėl verta pirkti Smartbaldai.lt?
 

Baldų pirkimas internetu padeda pasirūpinti gyvenamosios erdvės poreikiais itin lengvai. Smartbaldai.lt komanda nuosekliai rūpinasi, kad visuomet atrastumėte sau tinkamą variantą, o jo užsakymas džiugintų paprastumu. Be to: 
 

 1. Baldą galite įsigyti neišėję iš namų. Taip sutaupysite laiko – nereikės važiuoti į salonus ar stovėti eilėse. Mūsų komanda pasirūpins greitu ir saugiu pristatymu į namus. Prireikus, staliukas gali būti ir užneštas bei surinktas. 
 2. Visi šioje kategorijoje pristatomi baldai gaminami iš patvarių, griežtai atrinktų medžiagų, o tai garantuoja baldų kokybę bei ilgaamžiškumą.
 3. Televizoriaus staliukai, esantys Smartbaldai.lt kataloge, pasižymi plačia spalvų gama. Dėl šios priežasties pasirinkimas gali tiek papildyti jau sukurtą interjerą, tiek tapti pagrindine jo ašimi, akcentu. 
 4. Čia rasite įvairių stilių įvairovę – klasikinių, vintažinio, eklektiško, minimalistinio ar kitokį kuriamą stilių papildysiančių staliukų.
 5. Šie specializuoti gaminiai pasižymi ne tik patvarumu, stilingumu, bet ir puikia kaina, palankiomis apmokėjimo sąlygomis. Atsiskaityti galite jums patogiausiu metu – iškart užsakydami baldą ar šį pristatant. 

Smartbaldai.lt teikia platų pasirinkimą. Belieka pasirinkti tinkamiausią dizainą – klasikinį, modernų, o galbūt jus domina būtent skandinaviški TV staliukai – įsidėti baldą į prekių krepšelį ir stebėti, kaip tolimesne eiga pasirūpina profesionalai!  

 

DUK
 

1. Ar jūsų baldams suteikiama garantija?

 
Bet kuris mūsų parduotuvėje įsigytas gaminys turės mažiausiai 24 mėn. trukmės garantiją. Detali informacija apie  kiekvieną pasirinktą prekę nurodyta jos aprašyme arba garantiniame talone.

 

2. Kokių matmenų TV staliukų galima rasti Smartbaldai.lt asortimente?


Mūsų kataloge – įvairaus dydžio televizoriaus staliukai internetu. Todėl visus variantus galite patogiai peržiūrėti ir įvertinti, čia prie kiekvieno baldo pateikiama detali informacija. Stengiamės suteikti kuo didesnę įvairovę, tad gaminiai parenkami, turint omenyje labai skirtingus poreikius – tiek mažesniems, tiek didesniems televizoriams, tiems kurie nori papildomos vietos daiktams ir atvirkščiai.

 

3. Ar galimas kitokios patinkančio baldo spalvos pasirinkimas? 
 

Prie kiekvieno produkto kataloge rasite nurodytus spalvų pasirinkimus, iš šių spalvų galite užsisakyti labiau patinkančią. Tačiau, jei vis dėlto prie gaminio nematote spalvos pasirinkimo, tai reiškia, kad baldas galimas tik toks. 
 

4. Kuo išskirtiniai Smartbaldai.lt esantys gaminiai?


Smartbaldai.lt kataloge kiekvienas televizoriaus staliukas pasižymi siekiama sukurti papildoma pridėtine verte – funkcionalumu. Beveik visi jie turi papildomų lentynų ar stalčių, tai padeda sutaupyti vietos, palaikyti tvarką. 

Be to, baldai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, tokių kaip: LMDP (laminuotos medžių drožlių plokštės), natūrali mediena, MDF (vidutinio tankio medžio plaušų plokštės), stiklas ir kitų, aukščiausius kokybės kriterijus atitinkančių. Todėl gaminiai ne tik paprastai prižiūrimi ir pritaikomi prie namų interjero poreikių, bet ir ilgaamžiai.

 

5. Ar staliukas pristatomas surinktas?  


Dalis staliukų, esančių mūsų kataloge, pristatomi surinkti. Norėdami sužinoti, ar jūsų pasirinktas baldas pristatomas surinktas, užeikite į dominančios prekės aprašymą. Surinkimo instrukciją visuomet rasite baldo komplekte.

 

6. Ar teikiate montavimo, surinkimo paslaugą?
 

Taip, jei yra toks poreikis, galime pilnai surinkti baldą jūsų namuose. Tokios papildomos paslaugos kaina skaičiuojama taip – 10 procentų nuo užsakomo baldo kainos. 

 

7. Ar galima baldą atsiimti patiems, jei taip kuriuose miestuose yra atsiėmimo punktai?
 

Televizoriaus staliukas gali būti pristatytas tiek į namus, tiek atsiimamas viename iš keturių mūsų salonų-sandėlių. Juos rasite šiuose miestuose: Kaune, Klaipėdoje, Alytuje ir Vilniaus rajone, Riešėje. Prekes į šiuos sandėlius pristatysime nemokamai. 
 

8. Kaip prižiūrėti TV staliuką, kad jis kuo ilgiau išliktų nepriekaištingos išvaizdos?


Kaip ir prižiūrint kitus medinius baldus, rekomenduojame vengti stiprių cheminių valiklių ir šiurkščių kempinių. Dažnai išteptą paviršių pakanka nuvalyti vandeniu ir muilu suvilgyta kempinėle. Dulkių valymui pakaks mikropluošto šluostės. TV staliukai komodos, turinčios papildomų detalių taip pat nesudėtingai prižiūrimos, užteks reguliariai nuvalyti paprastu minėtu būdu. 
 

9. Kodėl verta užsisakyti internetu?

 
Tai patogus būdas taupantiems laiką, bet norintiems naujų baldų ar namų atnaujinimo. Be to, baldas lengvai išsirenkamas ir paprastai užsakomas. Svetainėje rasite visas specifikacijas, greitai palyginsite skirtingus baldo modelius, matmenis ir kitus svarbiausius kriterijus. 

 

10. Per kiek laiko užsakyti televizoriaus staliukai internetu pristatomi į namus? 
 

Prie kiekvieno baldo kataloge nurodomas pristatymo laikas. Šis, priklausomai nuo situacijos sandėlyje ir gamybos procesų gali būti, pavyzdžiui, vos iki 5 d. d., o kartais teks palaukti kelis mėnesius. Užsakymo būseną galite sekti internetu, tiesiog mūsų svetainėje įvedę užsakymo numerį ir savo elektroninio pašto adresą.

Kilo papildomų, DUK skiltyje neaptartų klausimų? Norite išsamios konsultacijos? Drąsiai kreipkitės į Smartbaldai.lt komandą. Mielai padėsime rasti gaminį, kuris atitiks individualius estetikos, funkcionalumo, praktiškumo bei namų stiliaus poreikius. Visai nesvarbu, ar tai klasikiniai, modernūs, vintažiniai ar dabar populiarumo viršūnėje besilaikantys skandinaviški TV staliukai internetu – mes turime ką pasiūlyti!

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau