Transformuojami stalai

 

Stalas transformeris – tai puikus valgomojo baldas, padedantis sutaupyti vietos namuose. Modernaus, išskirtinio dizaino stalai sukurs stilingą erdvės pojūtį, kuris prisidės prie sąmoningo interjero kūrimo ir prisitaikys prie skirtingo šeimos narių ar svečių skaičiaus. Pavyzdžiui, vieną vakarą į svečius galėsite priimti keturis draugus, o bet kurį kitą prie bendro vakarienės stalo galėsite pakviesti net aštuonis! Rinkitės baldus, kurie gali lengvai ir greitai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių jūsų šeimos poreikių.

 

Stilių kuria išskirtinės medžiagos
 

Smartbaldai.lt transformeriai stalai gaminami iš skirtingų medžiagų tam, kad būtų lengvai pritaikomi prie kiekvieno interjero stiliaus. Siūlome rinktis baldus, pagamintus iš:

•    stiklo;
•    medienos;
•    keramikos.

Visos aukščiau išvardintos medžiagos gali būti derinamos tarpusavyje ir su kitomis. Valgomojo stalai transformeriai, pagaminti iš stiklo, atrodo itin elegantiškai ir prabangiai, todėl gali puikiai papildyti būtent tokį interjero stilių. Mediena padengtas stalas transformeris tiktų klasikos mėgėjams ir tiems, kurių interjere vyrauja mediniai aksesuarai bei detalės. Iš tikrųjų, atitinkamos spalvos medinis stalas yra universalus, nes tinka prie daugelio stilių. Keraminiai valgomojo stalai transformeriai suteikia patalpai šilumos, jaukumo ir puikiai tinka modernistiniame interjere.
 

Skirtingi veikimo mechanizmai
 

Stalą transformerį galite rinktis ne tik pagal tai, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Daugelis jų skiriasi mechanizmu. Rekomenduojame rinktis tokį, koks patogiausias ir reikalingiausias asmeniškai jums. Smartbaldai.lt stalai transformeriai internetu gali būti:

•    išskleidžiami;
•    išskleidžiami ir paaukštinami;
•    sulankstomi;
•    „Spider“ tipo ir išskleidžiami.

Išskleidžiamas stalas transformeris baltas ar bet kurios kitos spalvos veikia labai paprastai – jis turi papildomą stalviršio dalį viduryje arba kraštuose, kuri išsiskleidžia naudojant specialų mechanizmą. Išskleidžiamas ir paaukštinamas stalas veikia panašiai kaip pirmasis. Tačiau tuo pat metu reguliuojamas ir baldo aukštis, todėl jis gali būti naudojamas kaip kavos staliukas transformeris, o išskleidus – kaip valgomasis stalas.

Nenaudojami sulankstomi transformeriai stalai gali puikiai tilpti bet kuriame namų kamputyje ir stovėti ten niekieno nepastebimi. Prireikus juos labai lengva išskleisti, pakelti. „Spider“ tipo išskleidžiami stalai yra su besikeičiančio aukščio kojelėmis, todėl dienos metu jie puikiai tiks kaip kavos staliukai transformeriai šalia sofos, o ištiesę jų kojeles ir išskleidę viršų galėsite vakarienei pasikviesti draugus ir artimuosius.

 

Privalumų gausa
 

Transformuojami stalai turi pakankamai daug privalumų. Štai pagrindiniai iš jų:

  • Lengvai naudojamas, greitas ir tvirtas mechanizmas. Todėl kompaktiškas kavos staliukas transformeris vos per keletą akimirkų gali tapti tinkamas vakarienei su šeima ar draugais. Modernus mechanizmas pasižymi tyliu veikimu, todėl išskleidžiant ar suskleidžiant baldą jūsų neerzins keisti garsai. Tvirtos medžiagos (nerūdijantis plienas, grūdintas stiklas ir kitos) užtikrina konstrukcijos ilgaamžiškumą, todėl galite būti tikri šios investicijos atsiperkamumu. 
     
  • Talpumas ir universalumas. Valgomojo stalas transformeris – tiesiog tobulas pasirinkimas didelėms šeimoms ir tiems, kurie savo namuose dažnai sulaukia svečių. Kai nėra poreikio, baldas gali būti suskleistas – tuomet neužima daug vietos. Dėl šios priežasties jis kuo puikiausiai telpa net ir mažuose kambariuose. Stalą išskleidus, prie jo gali laisvai susėsti 6–8 žmonės ar netgi daugiau.
     
  • Dizainų gausa. Valgomojo, kavos ir žurnaliniai staliukai transformeriai pasižymi ne tik funkcionaliu, bet ir estetišku dizainu. Juose derinamos skirtingų tekstūrų, spalvų ir raštų medžiagos. Tai suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes kiekvienam. Pavyzdžiui, stalas transformeris baltas puikiai tiks švaraus minimalistinio interjero gerbėjams. Svajojantiems apie prabangų valgomojo įvaizdį rekomenduojama rinktis stalus, pagamintus iš grūdinto stiklo ir nerūdijančio plieno. Be to, kad atrodo itin puošniai, stiklinis baldo paviršius pasižymi lengva priežiūra. 

Tai tik keletas priežasčių, kodėl stalai transformeriai internetu yra dėmesio verta investicija. Jeigu jau kurį laiką svarstote įsigyti tokį baldą, drąsiai priimkite sprendimą – suteikite savo namams daugiau funkcionalumo ir patrauklumo.

 

Patogus apsipirkimas
 

Jums patinkantis žurnalinis staliukas tranformeris smartbaldai.lt svetainėje gali būti surastas labai greitai ir patogiai. Kategorijoje esantys filtrai leidžia pasirinkti gamintoją, spalvą, medžiagą ir matmenis. Teliks išsirinkti gražiausią! Internetu užsakytos prekės bus saugiai pristatomos tiesiai jums į namus. 
 

DUK
 

1. Kiek daug gali būti išskleidžiamas stalas transformeris?
 

Tai priklauso nuo baldo modelio. Dažniausiai stalviršiai gali būti pailginami 1800, 2000, 2100, 2200 mm. Platesnė informacija pateikiama prekių aprašymuose.
 

2. Iš kokių medžiagų gaminami jūsų pardavinėjami svetainės staliukai transformeriai?
 

Tam gali būti naudojamos įvairios medžiagos: MDF (medienos drožlių plokštės), LMDF (laminuotos medienos drožlių plokštės), keramika, stiklas, miltelinių būdu dengtas plienas, medienos masyvas arba faneruotė.

Mediniai kavos staliukai transformeriai yra tradicinis pasirinkimas. Taip pat jie puikiai vertinami dėl savo praktiškumo, paprastos priežiūros ir patvarumo. Marmuriniai ar keramikiniai stalai pasižymi ne tik lengva priežiūra, bet ir prabangia išvaizda. Jeigu norite industriniam interjerui būdingo šaltumo, apsvarstykite baldus, pagamintus iš betoną vizualiai primenančių medžiagų.

 

3. Kokia garantija suteikiama šiems baldams?
 

Mūsų pardavinėjamiems stalams transformeriams suteikiama 24 mėn. garantija.
 

4. Kokiais atvejais ir kur tinka transformuojami stalai?
 

Jie tinkami visais atvejais ir ypač tuomet, kai norima sutaupyti vietos, nes gali būti išskleidžiami pagal poreikius. Tokį stalą galima naudoti svetainėje, valgomajame, virtuvėje.
 

5. Kokiais privalumais gali pasižymėti transformeris stalas?
 

Priklausomai nuo modelio, gali būti reguliuojamas ne tik stalviršio ilgis, bet ir paties baldo aukštis. Kai kurie stalviršiai pagaminti korio principu, tai leidžia padidinti jų atsparumą.
 

6. Kokio stiliaus interjere dera stalai transformeriai staliukai?
 

Priklausomai nuo modelio, šie baldai gali būti naudojami įvairaus stiliaus interjeruose. Šiuolaikiškose erdvėse puikiai tinka originalių formų stalai, kuriuose derinamos skirtingos medžiagos (pvz., mediena, metalas, keramika).

Transformuojamas baldas su grūdinto stiklo stalviršiu turėtų sužavėti prabangos mėgėjus. Jis patraukliai atrodo tiek modernioje, tiek klasikinėje svetainėje ar valgomajame. 

Kuriantiems minimalistinį įvaizdį rekomenduojama rinktis natūralios medienos spalvos stalus, pasižyminčius nesudėtingu ir „švariu“ dizainu.

 

7. Kokios formos stalą pasirinkti?
 

Visų pirma įvertinkite valgomojo, svetainės ar kito kambario, kuriame statysite įsigytą baldą, planą. Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis iš skirtingų formų stalų ir staliukų: kvadratinių, stačiakampių, apvalių ar ovalių. Dabar ypač populiarūs apvalios formos valgomojo ir žurnaliniai staliukai transformeriai. Be to, jie suteikia daugiau laisvės judėjimui. Tiek stačiakampius, tiek apvalius stalus rekomenduojama statyti maždaug keliasdešimties centimetrų atstumu nuo kitų baldų.

 

8. Kokio dydžio transformeris stalas geriausias?
 

Nuo stalo matmenų priklauso kambario erdvumas ir komfortiškumas. Svarbu nepamiršti, kad kavos staliukas transformeris turėtų būti žemesnis nei sėdimoji sofos, fotelio ar kėdės dalis. Valgomojo stalai yra aukštesni, todėl prie jų laisvai telpa kėdės. Perkant internetu, baldo aukštį ir kitus matmenis įvertinti labai paprasta, nes prie kiekvieno modelio pateikiami tikslūs duomenis.

 

9. Kaip išsirinkti individualius poreikius geriausiai atitinkantį stalą?
 

Pirmiausia patariama atidžiai įvertinti kambario plotą. Valgomojo ar žurnalinis staliukas transformeris turėtų laisvai tilpti patalpoje tiek suskleistas, tiek išskleistas. 

Antras pasirinkimo kriterijus – interjero stilius. Norint sukurti estetišką įvaizdį, stalas turėtų derėti su kitais kambaryje esančiais baldais ir aksesuarais. Pavyzdžiui, jeigu svetainėje vyrauja paprastumas ir jus vilioja klasikinis stilius, pagalvokite apie medinį stalą. Moderniame interjere tobulai tiks minimalistinio stiliaus baldas su grūdinto stiklo stalviršiu. Prabangaus stiliaus kambaryje nepriekaištingai dera tarsi marmuriniai stalai. 

Svetainės staliukai transformeriai gali būti įvairių dydžių ir formų, todėl ieškant sau tinkamiausio varianto, svarbu įvertinti asmeninius poreikius. Dažniausiai juos lemia šeimos narių skaičius, baldo naudojimo dažnumas (pvz., kasdien ar tik tam tikromis progomis) ir panašiai.

Dar vienas kriterijus, kurį reikėtų apgalvoti renkantis stalą, yra biudžetas. Numačius jį iš anksto bus lengviau apsispręsti, kuris baldas yra priimtiniausias. Visgi kartais nutinka taip, jog turint mažą biudžetą tenka ieškoti alternatyvų. Tačiau nenusiminkite – el. parduotuvėje gausu aukštos kokybės funkcionalių ir patikimų baldų už prieinamą kainą. Be to, smartbaldai.lt taip pat skelbiamos įvairios akcijos. Pasinaudoję jomis sau patinkantį stalą transformerį galite įsigyti dar pigiau.

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau