Transformuojami stalai

Eiti į puslapį

Stalai transformeriai
 

Stalas transformeris – tai puikus valgomojo baldas, kuris sutaupys taip brangios vietos. Modernaus, išskirtinio dizaino stalai sukurs stilingą erdvės pojūtį, kuris prisidės prie sąmoningo interjero kūrimo ir prisitaikys prie skirtingo namiškių ar svečių kiekio. Pavyzdžiui, vieną vakarą į svečius galėsite priimti keturis draugus, o bet kurį kitą prie bendro vakarienės stalo galėsite pakviesti net aštuonis! Rinkitės baldus, kurie gali lengvai ir greitai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių jūsų šeimos poreikių.

Stilių kuria išskirtinės medžiagos

Smartbaldai.lt transformuojami stalai gaminami iš skirtingų medžiagų tam, kad prisitaikytų prie kiekvieno interjero stiliaus. Siūlome rinktis stalus, pagamintus iš:

•    stiklo;
•    medienos;
•    keramikos.

Visos aukščiau išvardintos medžiagos gali būti derinamos tarpusavyje ir su kitomis. Stalai transformeriai, pagaminti iš stiklo, atrodo itin elegantiškai bei prabangiai, todėl gali puikiai papildyti būtent tokį interjero stilių. Mediena padengtas stalas transformeris tiktų klasikos mėgėjams ir tiems, kurių interjere vyrauja mediniai aksesuarai bei detalės. Iš tikrųjų, atitinkamos spalvos medinis stalas yra universalus, nes gali prisitaikyti prie daugelio stilių. Keraminiai valgomojo stalai suteikia patalpai šilumos, jaukumo ir puikiai tinka modernistiniame interjere.
 

Skirtingi veikimo mechanizmai
 

Stalą transformerį galite rinktis ne tik pagal tai, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Daugelis jų skiriasi mechanizmu. Rekomenduojame rinktis tokį, koks patogiausias jums. Smartbaldai.lt stalai transformeriai gali būti:

•    išskleidžiami;
•    išskleidžiami ir paaukštinami;
•    sulankstomi;
•    „Spider“ tipo ir išskleidžiami.

Išskleidžiamas stalas transformeris veikia labai paprastai – jis turi papildomą stalo dalį viduryje arba kraštuose, kuri išsiskleidžia naudojant specialų mechanizmą. Išskleidžiamas ir paaukštinamas stalas veikia panašiai kaip pirmasis. Tačiau jis tuo pat metu ir paaukštėja, todėl gali būti naudojamas kaip kavos staliukas, o išskleidus – kaip valgomasis stalas.

Nenaudojami sulankstomi transformuojami stalai gali puikiai tilpti bet kuriame namų kamputyje ir stovėti ten niekieno nepastebimi. Prireikus pakaks juos išlankstyti ir jie taps puikiais valgomojo stalais. „Spider“ tipo išskleidžiami stalai transformeriai yra su besikeičiančio aukščio kojelėmis, todėl dienos metu jie puikiai tiks kaip kavos staliukai šalia sofos, o ištiesę stalo kojeles ir išskleidę viršų galėsite vakarienei pasikviesti draugus ir artimuosius.
 

Patogus apsipirkimas
 

Jums patinkantis stalas transformeris Smartbaldai.lt gali būti surastas labai greitai ir patogiai. Kategorijoje esantys filtrai leidžia pasirinkti gamintoją, spalvą, medžiagą bei matmenis. Teliks išsirinkti gražiausią!

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau