Pastatomos lentynos

Eiti į puslapį

Pastatomos lentynos
 

Lentynos – tai dailūs aksesuarai, tinkantys bet kokiam kambariui. Jos gali atskirti dvi kambario zonas, praversti kaip knygų lentynos. Čia galite laikyti statulėles, kitas smulkias dekoro detales. Lentynų universalumas nulemia, jog jas galima rasti bet kuriuose stilinguose namuose. Elektroninė baldų parduotuvė Smartbaldai.lt kviečia apsidairyti, nes čia rasite itin didelį asortimentą.
 

Daugiau nei vienas dydis
 

Dėl to, kad lentynas galima būtų pritaikyti prie skirtingų erdvių dydžių ir formų, jos yra nevienodų matmenų. Visgi išskiriami du pagrindiniai lentynų dydį nusakantys matai – baldai gali būti platūs arba siauri. 

Plačios pastatomos lentynos dažniausiai turi ne vieną lentynėlių sekciją, o dvi. Todėl vienoje pusėje galima sudėti knygas, o kitoje – suvenyrus ar augalus. Žinoma, geriausiai kompozicija atrodo, kuomet aksesuarai derinami tarpusavyje ir abejose pusėse galima rasti tiek vieno, tiek kito.

Siauros lentynos turi vieną daiktams susidėti skirtą lentynėlių sekciją, todėl jos užima kur kas mažiau vietos nei plačios. Dėl šios priežasties jas galite pastatyti kambariuose, kuriuose nėra daug vietos. Jas taip pat galima derinti prie kitų baldų komplektų ir taip kurti unikalias interjero kompozicijas.
 

Skirtingų tipų pastatomos lentynos
 

Smartbaldai.lt asortimente galite rasti ir skirtingų tipų lentynų. Rinkitės iš:

•    perregimų;
•    aklinų;
•    mišrių lentynų.

Perregimos lentynos nuo aklinų skiriasi tuo, jog jų nugarinės dalys nėra padengtos medžio plokšte, todėl už tokių baldų matoma siena ar bet kas, kas už jų stovi. Perregimosios puikiai tinka siekiant atskirti dvi zonas, esančias tame pačiame kambaryje, kadangi jos neužstoja šviesos ir nesukuria neperregimos sienos iliuzijos.

Aklinas derėtų statyti prie sienų, bet jas taip pat galima naudoti norint atskirti dvi erdves neperregima sienos imitacija. Galiausiai, jeigu jums patinka tiek perregimos pastatomos lentynos, tiek aklinos, galite rinktis mišrias, kurios apjungia ir vieną, ir kitą dizainą.
 

Atkreipkite dėmesį į matmenis
 

Nesvarbu, kokio dydžio ar tipo baldai patrauks jūsų dėmesį ir nuspręsite juos įsigyti, visų pirma derėtų gerai išmatuoti gyvenamąją patalpą, kurioje ketinate juos statyti. Netikslūs duomenys gali nulemti, jog baldas netilps arba bus per mažas, o tai neigiamai paveiks visą erdvės interjerą. 

Jeigu turite bet kokių klausimų apie Smartbaldai.lt kataloge esančius baldus, jų dydžius, spalvas ar kitas ypatybes, nedvejokite ir skambinkite – konsultantų komanda visuomet pasiruošusi jums padėti.
 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau