Komodos

Eiti į puslapį

Tam, kad namų interjeras būtų suformuotas harmoningai, būtina sumaniai apgalvota baldų kompozicija. Šioje Smartbaldai.lt kategorijoje rasite universalių, lengvai derinamų ir funkcionalių komodų. Tai – pasirinkimas ne tik praktiškiems, bet ir taupantiems laiką. 
 

Komoda – neatsiejama namų dalis
 

Komoda – vienas pagrindinių baldų, užtikrinančių namų komfortą ir patrauklumą. Nuo svetainės iki vaikų kambario – komodos praverčia visur, kur svarbi dermė tarp tvarkos, patogumo ir erdvumo. Vis dėlto yra ir daugiau priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis šį baldą. 

•    Komoda yra puiki priemonė namų stiliui paįvairinti. Spalvinga komoda žaismingomis rankenėlėmis gali pagyvinti ir nykiausią patalpą. 
•    Šis baldas nereikalauja ypatingos priežiūros. Tam, kad komodos atrodytų tvarkingai ir džiugintų ilgaamžiškumu, užteks jas reguliariai nuvalyti drėgna šluoste. 
•    Tai – funkcionali interjero detalė. Pasirinkę įstiklintą ir apšviestą komodą, galėsite čia demonstruoti Jums svarbius daiktus. Neaukštas baldas gali atlikti ir staliuko funkciją – ant jo viršaus taip pat galite pastatyti dekoratyvių interjero elementų.
„Smart baldai“ komanda siūlo atrasti poreikius geriausiai atitinkantį baldą. Komoda – tai galimybė sumažinti ne tik išlaidas, bet ir daiktų užimamą vietą, pagyvinti namų interjerą. 
 

Komodos – priemonė skirtingiems namų stiliams kurti 
 

Kiekviena šeima pasižymi individualiais poreikiais ir dėl to formuoja skirtingą namų dizainą. Puikiai tai suprantame, todėl interneto parduotuvėje Smartbaldai.lt visuomet rasite įvairių formų, savybių baldų. Pateikiame kelias idėjas, kaip papildyti specifiniu interjero stiliumi pasižyminčius namus.

•    Modernizmas. Modernaus stiliaus komodos puikiai tiks tiems, kurie nori sukurti minimalistinę, savitą aplinką. Šio dizaino komodos išsiskiria griežta, puikiai apgalvota forma. Ypatingos ir baldo kojelės – jos plonos, platėjančios, neretai – pagamintos iš metalo. Modernią komodą įsigyti patariame tiems, kurie nori formuoti originalų namų stilių – šie baldai išskirtiniai dėl spalvų, tekstūros. 
•    Klasika. Klasikinio stiliaus baldai rekomenduojami ieškantiems laikui nepavaldžių dizaino sprendimų. Šio dizaino baldai išsiskiria dėl elegantiškumo, subtilių spalvų ir paprastumo. Klasikinės komodos – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori formuoti patogią, jaukią ir prabangią namų aplinką.  
•    Vintažas. Sendintomis komodomis lengviau formuoti vintažinį stilių. Baldas tarsi nuo laiko suskeldėjusiu paviršiumi, įmantriomis, elegantiškomis kojelėmis suteiks aplinkai Provanso įspūdį. Šios komodos puikiai tiks tiek kūdikio, tiek suaugusiųjų miegamojo erdvei papuošti. Rinktis galite ir skirtingo dydžio tokių komodų derinį. 
•    Mid-century (liet. praėjusio amžiaus vidurys). Tokio stiliaus komodos – tvirtas pasirinkimas vertinantiems kokybę ir norintiems moderniam namų įvaizdžiui suteikti praeities dizaino elementų. Šio stiliaus baldai yra išskirtiniai ir dėl to, kad juos lengva priderinti prie aplinkos – net jei po kiek laiko norėsite pakeisti interjero detales, komodą lengvai išsaugosite. 

Smartbaldai.lt kolekcijas sudaro ne tik komodos, bet ir kiti tokio paties stiliaus baldai, todėl interjerą galite kurti nuosekliai ir lengvai. Jei vis dėlto kyla abejonių, kuris baldas ar jų kompozicija Jūsų namuose tiktų geriausiai, drąsiai kreipkitės patarimo į el. parduotuvės konsultantus. Jų patirtis, nepriekaištingos žinios apie interjero tendencijas ir baldų savybes – tai, kas padės atrasti visus poreikius atitinkantį gaminį. 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau