Korpusiniai baldai

Eiti į puslapį

Tokie baldai – bene svarbiausi ir dažniausiai daugelio namuose sutinkami interjero akcentai. Tai paviršiai, ant kurių galima atsisėsti, pasidėti daiktus. Taip pat pastaruosius galima saugoti dideliuose stalčiuose ir lentynose. Tam puikiai tinka komodos, TV staliukai, vitrinos, stalai, pakabinamos lentynėlės, atviros lentynos bei kėdės. Toks didelis pasirinkimas gali lengvai suklaidinti, todėl Smartbaldai.lt komanda pasirengusi išskirti svarbiausius aspektus, reikšmingus renkantis korpusinius baldus.

 

Erdviam valgomojo kambariui

Šio tipo baldai išsiskiria universalumu ir funkcionalumu, tad jiems lengva atrasti vietą bet kuriame kambaryje. Jeigu pradėjote įrenginėti valgomojo kambarį, tuomet atkreipkite dėmesį į šios erdvės dydį: svarbu, jog tarpai tarp kėdžių ir stalo leistų lengvai vaikščioti. Erdviam valgomojo kambariui galite rinktis didelį, įtaigų, daug vietos užimantį valgomojo stalą, šalia kurio patogios, minkštu apmušalu padengtos kėdės leis susėsti didelei šeimai ar būriui svečių.

 

Mažesnei valgomojo zonai užpildyti

Tokie korpusiniai baldai kaip valgomojo stalai nedideliam kambariui turėtų būti pasirinkti labai atsakingai. Mažai valgomojo erdvei puikiai tiks išskleidžiami stalai arba stalai „transformeriai“. Abiejų šių baldų tipų paskirtis yra vietos taupymas: vieną akimirką valgomajame patogiai susėsite su savo nedidele, 2–4 asmenų šeima, o kitą galėsite prie stalo pakviesti net iki 8 svečių.

 

Funkcionaliam svetainės kambariui

Svetainėje dizainą kuria daug skirtingų baldų, kuriuos svarbu derinti tarpusavyje, jog būtų išlaikoma harmonija. Svetainės kambaryje svarbiausi baldai yra šie:

  • TV staliukas,

  • kavos staliukas,

  • komoda,

  • spinta,

  • vitrina.

 

Siekiantiems sukurti stilingą erdvę rekomenduojama derinti ne tik TV staliuko ir, pavyzdžiui, komodos spalvas, tačiau taip pat ir jų stilių, dizainą. Pavyzdžiui, norint sukurti pasendintą dizainą korpusiniai baldai turėtų būti pagaminti iš šviesiai rudos spalvos medienos. Harmonijai išlaikyti rinkitės iš tokios pat medienos pagamintus kitus baldus – kavos staliuką, vitriną ar spintą.

Jeigu trokštate modernaus svetainės kambario, rinkitės baltos spalvos, juodos ar kitų šaltų spalvų akcentais dekoruotus staliukus, vitrinas, spintas bei komodas.

 

Daiktų laikymui bet kurioje erdvėje

Nors tiek komodos, tiek spintos yra puikūs daiktų saugojimo ir laikymo baldai, nevertėtų pamiršti ir kitų, kurie prisideda prie stilingo ir funkcionalaus erdvės kūrimo. Pavyzdžiui, aukšta atvira lentyna gali papuošti bet kurį kambarį knygomis, statulėlėmis ir kitais dekoro elementais, tuo pat metu ji gali atskirti dvi skirtingas kambario zonas. Korpusiniai baldai, tokie kaip pakabinamos lentynos, saugos daiktus ir puoš bet kurį kambarį: jas galite kabinti tiek miegamajame, tiek svetainėje.

 

Smartbaldai.lt asortimentas nustebins funkcionalių korpusinių baldų gausa – telieka išsirinkti, o užsisakius internetu jie atkeliaus tiesiai į namus!

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau