Valgomojo stalai

Valgomasis – namų erdvė, kurioje talpus, patogus stalas tiesiog būtinas. Smartbaldai.lt galite užsisakyti tokį baldą, kuris padės pasirūpinti skirtingais poreikiais: nuo vietos taupymo iki šiuolaikiško dizaino. Pasakojame išsamiau, kuo pasižymi šioje kategorijoje pristatomi išskleidžiami valgomojo stalai.

Baldai praktiškam naudotojui
Išskleidžiamas stalas – itin vertinga šiuolaikiškų namų detalė. Toks baldas idealiai tinka norint pasirūpinti skirtingais poreikiais. Sulaukę svečių ar norėdami sutalpinti gausią šeimyną, tokį stalą galite išskleisti – priklausomai nuo matmenų, čia patogiai gali įsitaisyti ir daugiau nei 10 žmonių. Siūlome itin praktiškus modelius, papildytus stalčiais ir nišomis, kuriose galite laikyti įvairius stalo reikmenis.
Jei norite atlaisvinti vietos, tiesiog sumažinkite stalo aukštį ar plotį. Išnaudojant tokias galimybes šie stalai leis ne tik pasirūpinti moderniu interjeru, komfortu, bet ir sutaupyti dažnai taip trūkstamos vietos.

Dėmesys ilgaamžiškumui
Smartbaldai.lt asortimentą sudarantys baldai gaminami pasitelkiant naujausius technologinius sprendimus. Tikime, kad visos namų detalės gali ir turi atitikti poreikius ne vienerius metus. Dėl to kokybei ir ilgaamžiškumui skiriamas ypatingas dėmesys.
Modernūs išskleidžiami valgomojo stalai gaminami naudojant aukščiausios rūšies žaliavas, o funkcionalumą užtikrinantys mechanizmai testuojami skirtingais būdais tūkstančius kartų. Didžioji dalis baldų arba jų detalės yra mediniai. Tai – medžiaga, nuo seno vertinama dėl tvirtumo, galimybės prisitaikyti prie temperatūros ir kitų aplinkos pokyčių. Siekiant išskirtinio ilgaamžiškumo taip pat naudojamas metalas, grūdintas (mechaniniams pažeidimams atsparesnis) stiklas. Kai kurių modelių stalai puikiai tinka net karštiems indams laikyti.

Vertinantiems modernų dizainą
Šiuolaikiškas dizainas – neatskiriamas išskleidžiamų valgomojo stalų bruožas. Modernumą šiems stalams neabejotinai suteikia pastaruoju metu naujakurių širdis užkariavęs minimalistinis stilius. Tačiau tokie baldai puikiai tinka ir skandinaviškame, rustic stiliaus ar net klasikiniame interjere.
Išskleidžiami valgomojo stalai elegantiškumu džiugina dėl pastelinių, šiltų spalvų, išgrynintų linijų ir formų. Gamyboje naudojamos lakuotos metalo kojelės, mediniai, stikliniai arba keraminiai stalviršiai suteikia baldui ne tik tvirtumo, bet ir patrauklumo, originalumo. Jei norite paversti stalą centrine valgomojo detale, galite rinktis, pavyzdžiui, ryškiau nudažytas baldo kojeles ar akcentinę stalviršio medžiagą. Taigi, tokie baldai – lengvai pritaikomi prie įvairiausių interjero poreikių.

Užsakymas – tiek internetu, tiek tiesiogiai
Jei taupote laiką ir vertinate patogumą, pasirinktą išskleidžiamą stalą galite užsisakyti jau dabar, tiesiog įdėdami jį į krepšelį ir sekdami sistemoje pateikiamais nurodymais. Pasirūpinsime, kad baldas Jūsų namus pasiektų per trumpiausią įmanomą terminą. „Gyvai“ baldus galite apžiūrėti artimiausiame „Smart baldų“ salone.

Tiek internetu, tiek fizinėje parduotuvėje konsultantams galite užduoti visus su stalo pasirinkimu, užsakymu ar naudojimu, priežiūra susijusius klausimus. Tad nedvejokite ir pasirinkite tokį baldą, kuris atitiks visus Jūsų ir šeimos narių lūkesčius.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau