Smart baldai

„Smart baldai“ – tai išmanūs baldai, sukurti taip, kad patenkintų visus šiuolaikiškų šeimų poreikius. Išskleidžiami stalai, foteliai, funkcionalios, ypatingo dizaino vaikiškos lovos – vos keli pavyzdžiai baldų, praverčiančių kuriant ypatingai patogius, jaukius ir stilingus namus. Pristatome plačiau, kokiais privalumais pasižymi E-Smartbaldai.lt pristatomi nestandartiniai baldai.

 

Itin komfortiški miegami foteliai

Tai – ypatingai praktiški daugiafunkciai foteliai, pritaikyti tiek komfortiškam sėdėjimui, tiek saldžiam popietės miegui. Tokias galimybes užtikrina ir specifinės kompozicinės dalys (atlošai, ranktūriai), ir modernūs valdymo mechanizmai. Šie foteliai puikiai tinka taupantiems erdvę. Galite rinktis iš skirtingų modelių – baldą lengvai pritaikysite ir klasikiniame, ir moderniame, minimalistiniame interjere.

 

Augantys vaikiški stalai

Ergonomiški augantys stalai – itin praktiškas pasirinkimas vaikų kambariui. Šie baldai pasižymi reguliuojamu aukščiu, keičiamu stalviršio pasvirimo kampu. Be to, tokie rašomieji stalai papildyti praktiškomis detalėmis: ratukais, leidžiančiais lengvai pakeisti baldo vietą, stalčiais ir lentynomis, pritaikytomis skirtingoms darbo priemonėms laikyti. Tokie nestandartiniai baldai – sprendimas, padėsiantis lengvai pasirūpinti kintančiais, nuo amžiaus priklausančiais vaiko poreikiais.

 

Žaismingos ir funkcionalios vaikiškos lovos

Ar Jūsų vaikas svajoja tapti lenktynininku ir žavisi „Formulės 1“ čempionais? Tuomet papuoškite jo kambarį lova, atkartojančią didžiulį greitį išvystantį lenktyninį automobilį. Jos priekyje įrengtos lemputės veikia kaip automobilio žibintai ir dar labiau sustiprina tikrovišką įspūdį. Vaiko vaizduotę visuomet įaudrina pasakojimai apie piratų nuotykius? Rinkitės specialią kolekcijos „Pirate“ lovą, nejučiomis nukelsiančią į iššūkių kupinas jūras. Nepažinti kraštai, užburtos pilys ar įspūdingi mokslo atradimai – priklausomai nuo vaiko pomėgių, rinktis galite ir kitų kolekcijų baldus. Šie nestandartiniai baldai neabejotinai sužadins vaizduotę ir lavins kūrybiškumą. Be to, visos lovos pasižymi ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir patvarumu, ergonomiškumu – poilsis jose ir ypatingai komfortiškas, ir saugus.

 

Transformuojamieji valgomojo stalai

Nelengva įsivaizduoti svetainę ar valgomąjį be talpaus stalo. Kaip bebūtų, ne visuomet norimam baldui pakanka vietos. Transformuojami stalai – šiuolaikiški, pasižymintys skirtingomis formomis, gamybos medžiagomis ir spalvomis, tačiau esminiai tokių stalų privalumai slypi giliau. Juos galima paversti į nedidelę kambario konsolę, staliuką arba atvirkščiai – išskleisti, sumažinti ilgį ar aukštį. Juos panaudosite įvairiose situacijose: netikėtai užklupus svečiams ar tiesiog siekiant atlaisvinti vietos kambaryje.

 

Jeigu sudomino šie ir kiti originalūs nestandartiniai baldai ir norėtumėte gauti daugiau informacijos, susisiekite su mūsų konsultantais telefonu arba atsiųskite užklausą. Jei turite galimybių, kviečiame baldus pamatyti „gyvai“ ir apsilankyti viename iš „Smart baldų“ salonų, esančių didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pasirūpinkite namų komfortu lengvai: pasirinkite reikiamą baldo dydį, modelį, spalvą ir detales, o mes užtikrinsime greitą pristatymą ir pateiksime informaciją, padėsiančią išnaudoti visus gaminio privalumus.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau