Programėlė VOXBOX

Vizualizacijos 3D formatu

Domina korpusiniai VOX baldai, tačiau sunku įsivaizduoti, kaip jie atrodys Jūsų namuose? Išbandykite virtualią interjero kūrimo programėlę VOXBOX. Naudojant ją, svajonių svetainės interjeras gali būti sukurtas ypač lengvai ir greitai. Programėlėje galite patogiai dėlioti pasirinktus baldus ir derinti skirtingas jų formas. Čia taip pat rasite interjero pavyzdžių. Šias idėjas savo namams galite pritaikyti iš karto arba pakeisti Jums svarbias detales. Susikurkite savo svajonių namų virtualų planą ir būkite tikri, kad įsigyti baldai patalpoje derės idealiai.

Naudoti programėlę
Žvilgsnius prikaustantis namų stilius

Rinkitės pagal šiuolaikiškas tendencijas sukurtus baldus, su malonumu derinkite jų kompozicijas, spalvinę paletę ir lengvai pritaikykite tai savo būste. Sunku apsispręsti dėl naujojo interjero dizaino, nes trūksta įkvėpimo? Stiliaus sprendimus priimti greičiau ir paprasčiau galite naudodamiesi dizainerių parengtais pavyzdžiais. VOXBOX rasite jau įkomponuotas „Smart baldai“ baldų kolekcijas – tereikia jas pritaikyti.

Programėlė FAMA

Virtualus baldų simuliatorius

Svetainės interjeras su moduliniais baldais FAMA visada atrodo išskirtinai. Be to, šie baldai padeda užtikrinti ypatingą namų komfortą. Sunku išsirinkti iš itin plačios spalvų paletės? Negalite apsispręsti dėl tinkamiausio audinio? Išbandykite virtualų, trimatį (3D) atvaizdą kuriantį FAMA baldų simuliatorių. Tai – patogu, paprasta ir veiksminga.

Naudodami šį simuliatorių, galite lengvai modeliuoti įvairius minkštųjų baldų modelius, pasirinkti ir derinti jų apmušalų spalvas. Tokiu būdu greitai atrasite, kas dera tarpusavyje ir kas labiausiai Jums patinka. Komponuokite skirtingas formas, raštus ir kurkite trimatę namų vizualizaciją drąsiai – čia derinių skaičius yra neribotas.

Naudoti programėlę
Savo namų stilių kurkite išmaniai

Tam, kad susikurtumėte jaukius ir patogius namus, nereikia turėti daug interjero kūrimo ir komponavimo žinių. Su išmania baldų modeliavimo programėle FAMA naujo namų interjero kūrimo procesas tampa dar malonesnis. Nepriklausomai nuo to, ar formuojamas valgomojo, miegamojo, ar svetainės interjeras, labai svarbu suvokti erdvę vizualiai. Tuomet lengva nuspręsti, kaip komponuojami baldai atrodys geriausiai.

Interjero kūrimo programėlė – tai išmanus sprendimas, veiksmingai padedantis išvengti didelių, brangiai kainuoti galinčių dizaino klaidų. Programėlės VOXBOX ir FAMA skirtos realizuoti Jūsų svajonėms lengviau ir greičiau. Išmanieji baldai ir programėlės – derinys, leisiantis mėgautis unikalia, patogia ir funkcionalia namų erdve be jokių rūpesčių.

Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.