Saugumo informacija

ĮDĖMIAI PERSKAITYKITE IR IŠSAUGOKITE

BENDROSIOS PASTABOS

ĮSPĖJIMAS! Montavimo instrukcijoje pateiktų įspėjimų nepaisymas gali būti rimtų sveikatos sužalojimų arba mirties priežastis.

Baldas nėra skirtas komerciniam naudojimui, taip pat naudojimui įstaigose, ligoninėse ir pan.

Įpakavimo medžiagų likvidavimo tikslu būtina pasinaudoti vietinių atliekų šalinimo įmonių teikiamomis paslaugomis. Likusios po montavimo priemonės turi būti utilizuojamos pagal teisės aktų reikalavimus bei užtikrinant apsaugą nuo vaikų prieigos. Likusieji po montavimo elementai nėra skirti žaidimui ar kitokiam naudojimui.

ĮSPĖJAMOSIOS PASTABOS

ĮSPĖJIMAS! Atsižvelgiant į tai, kad kartone yra smulkių elementų, iki sumontavimo baldą reikia laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

ĮSPĖJIMAS! Arti baldų negalima palikti vaikų be priežiūros. Nesant reikalui durelių, stalčių ir pan. nepalikti atidarytoje būklėje, nes tai gali kelti pavojų vaikui.

SU MONTAVIMU SUSIJUSIOS PASTABOS

Baldą gali montuoti tik suaugę asmenys pagal montavimo instrukcijos nurodymus, taikant atitinkamus įrankius (elektrinių įrankių naudojimo atveju reikia nustatyti atitinkamą sankabos sukimo momentą – tai užkirs kelią sriegių pažeidimui).

Jei išpakavus baldą, prieš montavimą ar jo metu pasirodė, kad kokia nors detalė pažeista ar jos trūksta, nepradėti ar nutraukti montavimą ir kreiptis į pardavėją, nes galima naudoti tik gamintojo patvirtintas atsargines detales.

Montavimą atlikti ant lygaus pagrindo. Elementų arba pagrindo pažeidimui išvengti, rekomenduojama montavimą atlikti pasiklojus ant pagrindo apsauginį padėklą (pvz. panaudojant išardytos pakuotės medžiagas).

Jeigu yra numatyta konstrukcinė priemonė, kuri yra skirta apsaugoti baldą nuo nuvirtimo, tai šią priemonę reikia būtinai sumontuoti, kad baldas galėtų būti saugiai naudojamas.

DĖMESIO! Tokia apsauginė konstrukcija dėl sienų įvairovės nėra aprūpinta tvirtinimo prie sienos apkaustais. Prašome patiems pasirinkti atitinkamus duotajai sienai apkaustus. Esant abejonėms kokius apkaustus panaudoti, reikia susiekti su specializuota parduotuve.

Tikslu užtikrinti tylų durelių ir stalčių uždarymą galima panaudoti lipniuosius amortizuojančius atmuštuvus. DĖMESIO! Atmuštuvai, tai smulkūs elementai, kurie gali būti vaiko atplėšti ir nuryti.

SU EKSPLOATAVIMU SUSIJUSIOS PASTABOS

ĮSPĖJIMAS! Nenaudoti baldo, jei kokia nors detalė įtrūkusi, įlūžusi, atsiskyrusi. Tokiu atveju dėl remonto ar papildymo kreipkitės į pardavėją, nes galima naudoti tik gamintojo patvirtintas atsargines detales.

DĖMESIO! Baldus reikia eksploatuoti pagal jų paskirtį, pernelyg elementų neperkraunant, kadangi tai gresia jų patvarumo pažeidimu. Nelipkite nei ant rašomojo stalo, nei ant kitų stalų, nesikarkite ant durų, nelipkite ant lentynų, neperkraukite stalčių ir pan. Sunkiausius daiktus dėkite į žemiausius stalčius. Neatidarykite daugiau kaip vieną stalčių vienu metu. Nešalinkite stalčių blokuočių. Šių ribotuvų taikymas gali baldo nuvirtimo riziką sumažinti, nors ir negali ją visiškai pašalinti.

Baldai turi būti eksploatuojami sausose patalpose ir apsaugoti nuo kenksmingų atmosferinių sąlygų.

DĖMESIO! Nestatykite baldų arti šilumos šaltinių, atviros ugnies (pvz. židinio, krosnelių, šildytuvų).

VALYMAS IR KONSERVAVIMAS

Baldus reikia valyti minkštu, drėgnu skudurėliu arba švelniomis, skirtomis baldus puoselėti priemonėmis, o po to nusausinti juos skepetėle. Nenaudoti baltinimo priemonių, nenardinti į vandenį, nenaudoti šiurkščių audinių ar abrazyvines savybes turinčių medžiagų, kurios gali sukelti paviršiaus suraižymus. Nenaudoti agresyvių detergentų bei alyvos pagrindu pagamintų valiklių.

Baldų eksploatavimo pasekmėje sudedamųjų elementų sujungimai gali atsilaisvinti. Rekomenduojama periodiškai sujungimus tikrinti ir jeigu reikia – varžtus bei kitas jungtis prisukti, tuo būdu užtikrinant taisyklingą baldų funkcionavimą ir jų patvarumą (tai ypač svarbu judamųjų baldo elementų atveju: durų, stalčių kreipiamųjų).

 

Visose komodose, spintose yra pridėtos papildomos konstrukcinės priemonės, kurios skirtos apsaugoti baldą nuo nuvirtimo. Šią priemonę būtinai reikia pritvirtinti prie komodos ir sienos, kad baldas galėtų būti saugiai naudojamas.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau