Pasirinkite miestą

„Smart baldų“ salonai sostinėje – puiki vieta, jei norite apžiūrėti ir išmėginti sudominusius baldus. Nestandartiniai baldai Vilniuje gali būti apžiūrėti keliuose salonuose. Išsirinkite esantį arčiau Jūsų ir atvykite – mūsų komanda mielai atsakys į klausimus ir pademonstruos išskirtines baldų savybes.

Galimybė įsitikinti baldų privalumais

Atvykę į saloną, galite ne tik apžiūrėti baldus, bet ir juos išmėginti. Visuose salonuose „Smart baldai“ pristatomi rinktiniai baldai, išsiskiriantys:

 • Funkcionalumu. Transformuojamieji, moduliniai, korpusiniai baldai padeda pasirūpinti skirtingais Jūsų šeimos narių ir svečių poreikiais. Tai – vietą taupantys, daugiafunkciai gaminiai, paverčiantys namus išties patogiais.
 • Sumaniu, šiuolaikišku dizainu. Dėl plataus spalvų, medžiagų, detalių asortimento baldus galite lengvai priderinti moderniame, minimalistiniame, skandinaviškame interjere.
 • Individualių poreikių atitikimu. Priklausomai nuo kolekcijos, galite patys rinktis labiausiai tinkančias rankenėles, kojeles ir kitas detales.
 • Universalumu. Nestandartiniai baldai Vilniuje gali būti lengvai pritaikyti kintantiems vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų poreikiams.

Apžiūrėti ir išbandyti baldų privalumus sostinėje galite:

Vaikų ir jaunuolio kambario ekspozicija Vilniuje

Baldų parduotuvė „Baldų rojus“,I a., Kalvarijų g. 125, Vilnius.

Darbo laikas

I-V 10:00-20:00
VI 10:00-15:00

baldu-rojus-salonai
Firminis baldų salonas Vilniuje

Baldų parduotuvė „Baldų rojus“,I a., Kalvarijų g. 125, Vilnius.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-20:00
VI 10:00-15:00

Firminis baldų salonas Vilniuje

Baldų parduotuvė „Baldų rojus“,I a., Kalvarijų g. 125, Vilnius.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-20:00
VI 10:00-15:00

Prekybos centre BIG

„Baltic baldų centras“, Ukmergės g. 369, II aukštas.

Darbo laikas

I–V 10:00–20:00

VI–VII 10:00–18:00

Kontaktai

Tel. Nr.: +370 656 09 613

El. p.: info@magre.lt

robinson-stalas-transformeris-smartbaldai
Firminis baldų salonas Vilniaus rajone, Riešėje

Beržų g. 7, III aukštas, Riešė, Vilniaus rajonas.

Darbo laikas

I-V 8:00-19:00
VI 10:00-16:00

riese-smart-baldu-slaonas
Firminis baldų salonas Vilniaus rajone, Riešėje

Beržų g. 7, III aukštas, Riešė, Vilniaus rajonas.

Darbo laikas

I-V 8:00-19:00
VI 10:00-16:00

Nesate tikri, kuris salonas arčiau Jūsų namų? Pasinaudokite žemėlapio funkcija ir sužinokite, kurį saloną pasiekti greičiausia. Atvykite Jums patogiu metu ir drąsiai kreipkitės konsultacijos – patarsime, ką pasirinkti tiek dizaino, tiek funkcijų atžvilgiu.

Negalite atvykti? Susisiekime kitaip

Jei neturite galimybių atvykti, tačiau norite gauti konsultaciją ar susitarti dėl vizito, baldų užsakymo, parašykite arba paskambinkite mums. Tinklalapio apačioje rasite užklausos formą. Jei svarstote, kokiomis savybėmis pasižymi ar kaip turėtų būti užsakomi, komplektuojami nestandartiniai baldai Vilniuje, užpildykite formą ir su Jumis susisieks „Smart baldų“ konsultantas.

Mus galite lengvai pasiekti ir telefonu ar el. paštu. Į kiekvieną klausimą siekiame atsakyti kuo greičiau ir išsamiau.

Jei domitės produkcijos naujovėmis ir norite gauti naujausius pasiūlymus pirmieji, siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Užsiprenumeravę jį, į savo el. pašto dėžutę reguliariai gausite aktualios informacijos apie naujausią produkciją ir ypatingus pasiūlymus.

Taip pat apie prekių naujoves ir akcijas galite sužinoti sekdami mūsų „Youtube“, „Instagram“, „Facebook“ ir „Pinterest“ paskyras. Jų nuorodas taip pat galite rasti tinklalapio apačioje.

Jei stilingi, patogūs, ilgaamžiai nestandartiniai baldai Vilniuje – Jūsų tikslas, jį galite įgyvendinti su „Smart baldais“. Susikurkite jaukius ir komfortiškus namus lengvai: įvardykite lūkesčius ir atraskite tinkamiausius baldus mūsų salonuose.

 


 

„Smart Baldai“ Kaune

Nestandartiniai baldai Kaune, „Smart baldų“ salonuose – galimybė susikurti išskirtinai jaukius, patogius ir stilingus namus lengvai. Apsilankykite salonuose laikinojoje sostinėje ir įsitikinkite rinktinių gamintojų baldų privalumais patys.

Apsilankykite ten, kur patogiau

Modulinius, transformuojamuosius ir korpusinius baldus galite apžiūrėti keliuose salonuose Kaune:

Firminis baldų salonas Kaune

Baldų centras „Senukai“, ll aukštas, Draugystės g. 8C, Kaunas.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-17:00

smart-baldu-salonas-9
Firminis baldų salonas Kaune

„Nemuno baldų“ centras, Taikos pr. 125B, Kaunas.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-16:00

smart-baldu-salonas-3
Firminis baldų salonas Kaune

„Nemuno baldų“ centras, Taikos pr. 125B, Kaunas.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-16:00

Prekybos centre „290“

Savanorių pr. 290, II aukštas, Kaunas

Darbo laikas

I-V 10.00 – 19.00
VI 10.00 – 16.00

smart-salonas-290-1164x724

Kviečiame atvykti Jums patogiausiu metu, darbo dieną arba savaitgalį.

Patyrę „Smart baldų“ produkcijos konsultantai visuomet pasirengę patarti dėl baldų:

 • Pasirinkimo interjero, funkcionalumo atžvilgiu;
 • Užsakymo;
 • Pristatymo;
 • Naudojimo ir priežiūros.

Primename, kad nestandartiniai baldai Kaune gali būti užsakomi atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius. Priklausomai nuo kuriamo namų stiliaus, galite rinktis skirtingų matmenų, dizaino baldus. Be to, dalis gamintojų suteikia galimybę rinktis iš skirtingų baldų apdailos medžiagų, detalių (rankenėlių, kojelių).

Patarti galime ne tik susitikę

Jei neturite galimybės atvykti į baldų saloną, tačiau norite gauti konsultaciją ar pasisemti idėjų, susisiekite su mumis kitais patogiais būdais. Patarti galime gavę klausimus:

 • Telefonu;
 • paštu;
 • Užklausos formoje (ją rasite puslapio apačioje).

Norite gauti daugiau aktualios informacijos? Užsisakykite naujienlaiškį arba sekite naujienas socialiniuose tinkluose: „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“ ir „Youtube“. Čia galite rasti naudingų patarimų, kaip komponuoti baldus, gauti daugiau informacijos apie baldų gamintojus, asortimentą.

„Smart baldai“ – pasirinkimas vertinantiems sumanumą

Nestandartiniai baldai Kaune gali padėti patenkinti net itin skirtingus namų gyventojų ir svečių poreikius. „Smart baldų“ komanda rūpinasi, kad Jus pasiektų patikimų, nepriekaištinga reputacija pasižyminčių gamintojų produkcija. Užsakydami baldus iš salono ar el. parduotuvės, visuomet galite būti tikri dėl:

 • Išskirtinės kokybės. Vertiname kiekvieną asortimentą papildančią prekę, todėl galime užtikrinti jos saugumą, patikimumą.
 • Ilgaamžiškumo. Visiems baldams suteikiame garantiją ir rūpinamės pogarantine jų priežiūra.
 • Operatyvumo. Užsakymus įvykdome per trumpiausią įmanomą terminą. Primename, kad gamybos trukmė priklauso ir nuo asmeninio užsakymo ypatybių, gamintojo užimtumo. Įprastas terminas – 3–8 savaitės. Tačiau dalį baldų galite įsigyti iš salono ar sandėlio.

Baldų salono „Smart baldai“ siekis – stilinga kasdienybė be rūpesčių. Apsilankykite salonuose, išsirinkite daugiafunkcius, praktiškus, madingus, ilgaamžius baldus ir pasirūpinkite išskirtiniu komfortu. Nestandartiniai baldai Kaune – tai, kas leis įgyvendinti svajonių namų viziją itin lengvai.

 


 

„Smart Baldai“ Klaipėdoje

„Protingi“ nestandartiniai baldai Klaipėdoje – puikus pasirinkimas tiems, kas svajoja apie išskirtinai komfortiškus namus. Tokie baldai kinta kartu su Jūsų poreikiais, todėl pasirinkę juos galite mėgautis neprilygstamu patogumu. Ypatingus derinius kviečiame apžiūrėti „Smart baldų“ salonuose. Jūsų patogumui ekspozicija pristatoma keliose uostamiesčio vietose.

Salonuose – išskirtinės galimybės

Išskirtinių baldų ekspozicijas galite apžiūrėti ir išmėginti keliuose „Smart baldai“ salonuose Klaipėdoje:

Firminis baldų salonas Klaipėdoje

 

„Nemuno baldų“ centras, Baltijos pr. 10, Klaipėda.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-16:00

salonai-klaipeda-nemuno-baldai
Firminis baldų salonas Klaipėdoje

 

„Nemuno baldų“ centras, Baltijos pr. 10, Klaipėda.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-16:00

Firminis baldų salonas Klaipėdoje

„Deco“ interjero ir baldų centras, Dubysos g. 19, Klaipėda.

 

Darbo laikas

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-17:00

salonai-smart-baldai-deco

Apsilankę bet kuriame iš šių salonų, galite:

 • Apžiūrėti dominančius baldus, išmėginti jų funkcijas, įsitikinti patogumu ir praktiškumu.
 • Pasisemti idėjų, kaip komponuoti baldus savo namuose. Ekspozicija rūpinasi patyrę „Smart baldų“ dizaineriai, galintys suteikti naudingų patarimų.
 • Gauti papildomos informacijos apie tai, kaip užsakomi, gaminami, prižiūrimi nestandartiniai baldai Klaipėdoje.
 • Iš karto įsigyti dalį ekspozicijoje ar sandėlyje esančių baldų. Jei norite pasinaudoti galimybe užsisakyti pusiau nestandartinius, prie individualių dizaino poreikių pritaikytus baldus, užsakymas bus įvykdytas per maždaug 3–8 savaites.

Pasirinkite arčiau Jūsų esantį baldų saloną ir atvykite Jums patogiu metu – laukiame tiek darbo dienomis, tiek šeštadieniais.

Naudinga informacija – ne tik salonuose

Negalite atvykti? Susisiekite su mumis naudodamiesi socialiniais tinklais, el. paštu ar užpildę užklausos formą (ją rasite puslapio apačioje). Naudingų idėjų pateikiame ir gamintojus, jų produkciją pristatome „Youtube“, „Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“ paskyrose.

Domina aktuali informacija apie asortimento naujienas ir specialius pasiūlymus? Užsiprenumeruokite „Smart baldų“ naujienlaiškį. Jame reguliariai pristatomi išskirtiniai, nauji nestandartiniai baldai Klaipėdoje ir pateikiami naudingi patarimai. Aktualios informacijos taip pat galite rasti svetainės tinklaraščio skiltyje.

„Smart baldai“ – patikimi ir sumanūs sprendimai

Salonų ir el. parduotuvės „Smart baldai“ tikslas – užtikrinti platų šiuolaikiškų, daugiafunkcių, praktiškų baldų asortimentą. Čia galite įsigyti gaminių, puikiai atitinkančių tiek vaikų, jaunuolių, tiek suaugusiųjų poreikius. Vietą taupantys, ilgaamžiai, lengvai transformuojami baldai – tai, kas padeda pasirūpinti namų komfortu kasdien.

Visus asortimento baldus gamina kruopščiai atrinkti Italijos, Ispanijos, Danijos ir kitų šalių gamintojai. Gaminiai atidžiai testuojami, todėl dalis baldų žymima saugumo, patvarumo sertifikatais. Tokie sprendimai būtini tam, kad Jūsų šeimos ir svečių komfortas džiugintų ilgus metus.

Nestandartiniai baldai Klaipėdoje, „Smart baldų“ salonuose – patikima priemonė jaukiems, stilingiems namams sukurti. Užsukite į saloną ir užsisakykite nepriekaištingai tinkančius baldus sau ar vaikams. Išskirtinė naudojimosi jais patirtis – tai bendras mūsų tikslas.


Firminis baldų salonas Alytuje

Naujoji g. 48a, ll aukštas, Alytus.

 

Darbo laikas

I-V 09:00-18:00
VI 09:00-14:30

smart-baldu-salonas-5
Firminis baldų salonas Alytuje

Naujoji g. 48a, ll aukštas, Alytus.

 

Darbo laikas

I-V 09:00-18:00
VI 09:00-14:30


Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.