Pristatymo informacija

PRISTATYMO PASLAUGA

Savo klientams siūlome palankiausius pristatymo terminus rinkoje – visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome vos per 5 darbo dienas.

Perkant prekių daugiau nei už 1200 Eur pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas. Jei užsakymo suma neviršija 1200 Eur, pristatymo kaina yra 50 Eur.

Prekių pristatymo paslauga į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą nei 5 darbo dienos.

 

Pristatymo paslauga
Atsiėmimas centriniame sandėlyje

ATSIĖMIMAS CENTRINIAME SANDĖLYJE

Mūsų klientai turi galimybę atsiimti baldus nemokamai viename iš keturių sandėlių/ salonų, esančių skirtinguose miestuose:

Vilniaus r. Riešėje: Beržų g. 7
Kaune: Islandijos pl. 217-5
Klaipėdoje: Baltijos pr. 10
Alytuje: Naujoji g. 48a

Prekes į šiuos sandėlius/salonus pristatome nemokamai.

PREKIŲ SUNEŠIMAS

Įsigijus prekes ir užsakius pristatymą į namus apmokamas prekių atvežimas iki jūsų adreso. Jeigu reikalingas prekių užnešimas tai yra apmokestinama atskirai.

Prekių sunešimas
Prekių surinkimas

PREKIŲ SURINKIMAS

Įsigiję baldus, galite užsisakyti surinkimo paslaugą. Už papildomą mokestį, mūsų partneriai surinks jūsų įsigytus baldus. Baldų surinkimo kainą sudaro 10% nuo surenkamo baldo kainos. Užsisakyti baldų surinkimą galite telefonu: +370 634 85 000 arba el. paštu: pardavimai@smartbaldai.lt

 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau