NUBUKO PRIEŽIŪROS RINKINYS „UNITERS NUBUCK LEATHER ECO CARE KIT“

Akcija
5 d.d.
NUBUKO PRIEŽIŪROS RINKINYS „UNITERS NUBUCK LEATHER ECO CARE KIT“
NUBUKO PRIEŽIŪROS RINKINYS „UNITERS NUBUCK LEATHER ECO CARE KIT“
Baldo spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų ekrane nustatytų, apšvietimo ir kitų veiksnių

NUBUKO PRIEŽIŪROS RINKINYS „UNITERS NUBUCK LEATHER ECO CARE KIT“

Prekės kodas: PF03942
Kaina: 37.00 € 39.00 € su PVM
Iki akcijos pabaigos liko:
Kiekis:
Pristatymas: iki 5 d.d.
Šis produktas turi minimalų užsakymo kiekį 1

 

Šiame rinkinyje esančios priemonės leidžia veiksmingai išvalyti ir apsaugoti baldus, drabužius ir batus, pagamintus iš nubuko ir zomšos. Rinkinį sudaro: valiklis " Nubuck cleaner" (225 ml) ir apsauginės priemonės

"Nubuck Eco Protector" (2x 225 ml), šluostės 2 vnt. "Nubuck Cleaning Cloths" Šios priemonės netoksiškos, pagamintos vandens pagrindu, todėl švelniai ir efektingai išvalo ir apsaugo valomą paviršių, jo nepažeisdamos.

 

"Nubuck cleaner" : giliai išvalo įsisenėjusias purvo ir vandens pagrindo dėmes, atsiradusias ant nubuko ar zomšo.

Naudojimosi instrukcija: Prieš naudojant supurtykite buteliuką ir išbandykite priemonę ant nedidelio, blogai matomo ploto. Užpilti valymo priemonę ant kempinės ir patrinti odą, kad susidarytų putos. Valomą paviršių valykite apskritiminiais judesiais, išskalaukite užterštą kempinėlę. Palikite išdžiūti. Išdžiovinkite plaukų džiovintuvu.

 

"Nubuck Eco Cream" : apsaugo nuo skysčių įsiskverbimo, todėl paviršius tampa atsparesnis purvui ir dėmėms.

Naudojimosi instrukcija: Prieš naudojant supurtykite buteliuką. Užpurškite priemonės ant valomo paviršiaus ir apskritiminiais judesiais įtrinkite į švarų ir sausą valomą paviršių. Palikite išdžiūti apie 1h. arba naudokitės plaukų džiovintuvu. Paimkite didelę kempinė ir įtrinkite visą paviršių.

 

"Nubuck cleaning cloth" : tai sausa ir paruošta naudoti dervos pagrindu šluostė, skirta šalinti nešvarumus ir blizgančius ratilus nuo paviršių.

 

Dėmesio: Saugotis, kad priemonės nepatektų į akis. Jei pateko į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Skirtas valyti:

Nubukui, zomšui

Rinkinį sudaro:

Valiklis - 225 ml

Apsauginis kremas x 2 vnt - 225 ml

Kempinėlė;

Šluostė 2 vnt

Gamintojas:

Uniterns

Kilmės šalis:

Italija

 

 

 

 

 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau