Naujovė Lietuvoje – vaikų kambario baldai CILEK!

Originalūs ir kūrybiškumą skatinantys, teminiai vaikų kambario baldai

Gal būt Jūsų vaikas yra užkietėjęs lenktynių fanas ir mašinų gerbėjas, kuriam turėti tokį kambarį, kuris kasdien primintų apie išsvajotas ,,Formulė-1“ lenktynes būtų tikra palaima ir didelis džiaugsmas? O vakarinis ritualas eiti miegoti taptų ne rutina, o troškimu kuo greičiau atsigulti  į nepaprastą lovą, o į lenktyninę mašiną. O gal Jūsų mažoji dukrytė kasdien jums kartoja, kad nori būti princese ir gyventi nepaprastuose namuose rūmuose kaip tikra karalaitė?

Išsipildyti šiems vaikų norams ir  svajonėms dabar tapo  labai paprasta. Kartu su nauju prekės ženklu vaikams ,,CILEK“ padėsime šiems vaikų norams tapti realybe. Didžiuojamės turėdami progą atstovauti Lietuvoje gerai visame pasaulyje žinomą vaikų kambario baldų gamintojo prekės ženklą ,,CILEK“.  Jų gaminama produkcija išsiskiria kokybe, apgalvotomis iki smulkmenų subtiliomis detalėmis, funkcionalumu ir svarbiausia saugumu. Visas baldų asortimentas sukurtas taip, kad būtų galima sukurti harmoningą vaikų kambario interjerą pasirinkta tema: piratų, princesių, lenktynių, futbolininko ar kt. Kambarių ir baldų temos yra labai įvairios ir mėgstamos vaikų.

Kolekcijas sudaro gausus standartinių dydžių baldų asortimentas, sudarytas pagal „CILEK Room“ koncepciją, kuri padeda kurti vientisą kambario interjerą pasirinkta tema. Populiarūs baldų segmentai Išsipildyti šiems vaikų norams ir  svajonėms dabar tapo  labai paprasta. Kartu su nauju prekės ženklu vaikams ,,CILEK“ padėsime šiems vaikų norams tapti realybe. tokie kaip: lovos, spintelės, komodos, dekoracijos, spintos ir rašomieji stalai, padės susikurti vientisą kambario interjerą. Yra galimybė užsisakyti ir susidėlioti tokią baldų kompoziciją, kuri individualiai tiktų prie Jūsų vaikų kambario interjero.

Svarbu žinoti, kad baldai atitinka aukščiausius vaikų kambario baldams keliamus kokybės ir saugumo standartus.

Kviečiame visus atvykti į ,,Smart baldai“ parduotuves apžiūrėti šiuos nepaprastus baldus su savo vaikais ir įvertinti jų kokybę bei funkcionalumą iš arti. Salonuose profesionalios konsultantės suteiks visą reikiamą informaciją ir padės Jums išsirinkti.