Montes komoda

Akcija
165 d.
Montes komoda
Montes komoda
Montes komoda
Montes komoda
Baldo spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų ekrane nustatytų, apšvietimo ir kitų veiksnių

Montes komoda

Prekės kodas: 20.68.1201.00
Kaina: 264.00 € 311.00 € su PVM
Iki akcijos pabaigos liko:
Kiekis:
Pristatymas: iki 165 d.
Šis produktas turi minimalų užsakymo kiekį 1

Visa kolekcija sukurta Montessori ugdymo principais, kad vaikas galėtų jaustis laisvai ir savarankiškai išmokti tvarkytis savoje aplinkoje, ugdytis savidrausmę, savęs supratimą per gyvenimo praktikas bei jusles. Montes kolekcijos komoda su 4 stalčiais. Komodos stalčiai suskirstyti į kelias dalis, kad vaikas pats galėtų išmokti tvarkingai susidėti daiktus. Rankenėlės sukurtos taip, kad vaikas pats galėtų stalčius atsidaryti: jos didesnė bei kiekviena turi skirtingą tekstūrą. Papildomai prie komodos galite užsisakyti vystymo stalą, kurį prireikus galima bus nuimti ir panaudoti, kaip nuotraukų rėmelį. 

Kolekcijos pavadinimas:

Montes

Prekės sudėtis:

Laminuota medžio drožlių plokštė

Ypatybės:

Apsaugoti kampai, stalčiai su skyriais, saugios užapvalintos rankenėlės, aukštesnės baldo kojelės palengvina grindų valymą.

Pristatomas surinktas:

Ne

Spalva:

Medžio, balta

Kilmės šalis:

Turkija

Gamintojas:

CILEK

Garantija:

24 mėnesiai

 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau