MONTES 3-jų durų spinta

Akcija
5 d.d.
MONTES 3-jų durų spinta
MONTES 3-jų durų spinta
MONTES 3-jų durų spinta
MONTES 3-jų durų spinta
MONTES 3-jų durų spinta
Baldo spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų ekrane nustatytų, apšvietimo ir kitų veiksnių

MONTES 3-jų durų spinta

Prekės kodas: 20.68.1002.00
Kaina: 359.00 € 598.00 € su PVM
Iki akcijos pabaigos liko:
Kiekis:
Pristatymas: iki 5 d.d.
Šis produktas turi minimalų užsakymo kiekį 1

Visa kolekcija sukurta Montessori ugdymo principais, kad vaikas galėtų jaustis laisvai ir savarankiškai išmokti tvarkytis savoje aplinkoje, ugdytis savidrausmę, savęs supratimą per gyvenimo praktikas bei jusles. Montes kolekcijos spinta, 3-jų durų. Spinta ypatinga tuo, kad galima reguliuoti rankenėlių aukštį pagal vaiko ugį, kad vaikas patogiai galėtų atsidaryti spintos duris ir susidėti daiktus, o kiekviena rankenėlė – su skirtingomis tekstūromis. Spintos vidus – suskirstytas į skyrius, kurie kiekvienas pažymėtas skirtingų drabužių simboliais. Ant šoninių (žalios spalvos) durų – galima piešti kreidelėmis. 

Kolekcijos pavadinimas:

Montes

Prekės sudėtis:

Laminuota medžio drožlių plokštė

Ypatybės:

Reguliuojamo aukščio rankenėlės su tekstūromis, reguliuojamo aukščio lentynos, ant žalios spalvos durelių paviršiaus galima rašyti su kreidelėmis, įrengta vėdinimo anga, lentynos su suskirstymais ir drabužių simboliais.

Pristatomas surinktas:

Ne

Spalva:

Balta, medžio, žalia

Kilmės šalis:

Turkija

Gamintojas:

CILEK

Garantija:

24 mėnesiai

 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau