Miegamasis

Eiti į puslapį

Miegamojo baldai

 

Modernūs miegamojo baldai kambaryje padeda kurti norimą interjero stilių, suteikia poilsiui skirtai erdvei harmonijos, jaukumo. Svarbu suprasti, kad šioje ramybės oazėje esantys daiktai – ypač svarbūs ramiam ir saldžiam miegui, o nekokybiški pasirinkimai gali turėti nepageidaujamą poveikį: išbalansuoti, drumsti minčių ramybę. Tam, kad to išvengtumėte, pateikiame keletą naudingų įžvalgų, kaip efektyviai ieškoti ir išsirinkti tinkamus miegamuosius bei korpusinius baldus.

 

Kuo ypatingas Smartbaldai.lt katalogas?
 

Mūsų virtualus asortimentas yra paremtas šiuolaikinio miegamojo idėja – čia dera inovatyvios funkcijos ir išskirtinis dizainas. Visai nesvarbu, miegamąjį įrengiate vadovaudamiesi skandinaviško interjero principais ar klasikine patalpos įrengimo vizija, kiekviena detalė yra apgalvota iki menkiausių smulkmenų.

Jūsų patogumui visi baldai miegamojo erdvei yra suskirstyti kategorijomis, o rasti svajonių kambario įsivaizdavimą atitinkančius variantus padės efektyvi filtravimo sistema. Pasinaudoję šia ieškokite:

 • miegamojo lovų;
 • įvairaus dydžio čiužinių bei antčiužinių;
 • patogių miego pagalvių;
 • talpių spintų;
 • stilingų komodų;
 • kosmetinių staliukų bei spintelių.

Čia rasite viską, ko prireiks stilingai ir patogiomis funkcijomis praturtintai poilsio oazei. Pirmenybę teikiame kelias paskirtis turintiems, lengvai prižiūrimiems, tvariems miegamojo gaminiams. Toliau – keli naudingi patarimai, į ką svarbu atkreipti dėmesį šiuos renkantis. 

 

Miegamasis kokybiškam poilsiui: 5 svarbios įžvalgos
 

Interjero dizaineriai, kasdien dirbantys su erdvių įrengimu, teigia, kad šiandien dizaino subtilybės ir kokybiškas poilsis – stipriai susiję. Sumanūs sprendimai padeda išvengti sunkiai įvardijamo, netinkamų daiktų keliamo streso, susikurti komfortišką, harmoningą aplinką. „Smart baldai“ komanda išskiria 5 įžvalgas, kurias būtina įvertinti prieš leidžiantis į konkrečios prekės paieškas.

 

1. Tinkami miegamieji baldai atspindi erdvės subtilybes
 

Prieš statant bet kokį baldą miegamajame, svarbu įvertinti erdvės dydį – reikėtų numatyti, kiek konkrečiai galite skirti kiekvienam elementui. Pradėkite nuo būtiniausių: pasirinkite pakankamų matmenų dvigulę, sumanaus dizaino lovą, leiskitės į daiktų sandėliavimui skirtų baldų paieškas. Tuomet bus daug paprasčiau tikslingai numatyti kitas detales.

Svarbu pažymėti, jog geram miegui ar stilingam interjerui nebūtinas didžiausias miegamasis baldas. Todėl, jeigu jūsų kambarys nedidelis, o poreikius atitinka mažesnių matmenų dizaino kūrinys, drąsiai rinkitės standartinio dydžio lovą su nedideliu atlošu. Neretai sulaukiame klausimo, ar nedidelio kambario „neapkraus“ dideli gaminiai, tad skubame priminti – svarbus balansas ir bendras reikalingų kambario elementų kiekis.

Naudingas patarimas: šiandien mažas kambarys vis dar apipintas mažų erdvių dekoravimo mitais – nedidelė patalpa nereiškia, kad turite šią apstatyti mažais gaminiais. Kartais tai suveikia priešingai ir aplinka tampa perkrauta. Ypač jei pirmenybę teikiate minimalistiniam stiliui, įvertinkite maksimalias pagrindinių objektų matmenų ribas. Apžvelkite realius savo poreikius – ar tikrai reikia kiekvieno miegamojo zonai priskiriamo baldo, o gal geriau keli, bet funkcionalūs.

 

2. Sumanūs miegamojo baldai internetu pateisina patogių funkcijų poreikį
 

Jei erdvė maža, bet svajojate apie didelę lovą dviem, tokią ir įsigykite. Esant poreikiui, drabužių laikymui skirti baldai, tokie kaip spinta, galėtų būti pakeisti talpiomis komodomis – šios užima mažiau vietos, o viršų galima panaudoti dekoracijoms ir kitiems aksesuarams. Jeigu reikia daugiau vietos daiktų saugojimui, tiesiog pasirinkite „Smart baldai“ komodą su daugiau lentynėlių bei stalčių. 

Mūsų kataloge rasite daugiafunkcių baldų, kurie taip pat taupo vietą, suteikia jums dar daugiau komforto. Pavyzdžiui, vertinantiems naujausias technologijas siūlome žvalgytis lovų, kuriose yra integruotas apšvietimas. Minimalistiniai šviestuvai įmontuoti atloše, tad neteks ieškoti papildomų sprendimų ir vietos pastatomiems šviestuvams. 

 

3. Baldų dizaino ypatumai padeda kurti patogų miegamojo planą
 

Kai kurie baldai miegamojo zonoje kuria unikalias funkcijas, į kasdienę rutiną padeda integruoti naujausių technologijų naudas. Vis dėlto, pravartu apsvarstyti elementarų dizainą, veikimo principus. Pavyzdžiui, ar jūsų erdvėje labiau tiks spinta atidaromomis, o gal slankiosiomis durimis, kiek vietos reikės durelių varstymui. Lygiai tokia pati situacija su komodomis, spintelėmis, patalynės dėžėmis – reikia „pasverti“, kiek vietos užims pilnai atvertas, išskleistas daiktas. 

Naudingas patarimas: Smartbaldai.lt parduotuvėje prie kiekvienos prekės rasite detalius matmenų aprašus – įsivaizduokite gaminio dizainą ne tik „ramybės“ būsenoje, bet ir visaverčio funkcijų panaudojimo metu. Įvertinkite, ar atviros durelės nekliudys kitų baldų, šviestuvų lubose. 

 

4. Harmoningas miegamasis atspindi harmoningus namus
 

Kambarys netrikdys poilsio, jei supanti aplinka bus ne tik patogi, sumaniai apstatyta, bet ir harmoninga stiliaus atžvilgiu. Nebūtina griežtai derinti spalvų, tačiau braižą išlaikyti reikėtų. Pasirūpinkite, jog baldai miegamajam būtų pagaminti iš visuose namuose vyraujančių tekstūrų, medžiagų. Pavyzdžiui, natūralistiniame interjere medžio dirbinių kompozicijas gali papildyti medžio raštą atkartojanti, laminuota medžio drožlių plokštė. 

Atsižvelkite į spalvas, ypač jei jums svarbus tiek stilius, tiek ramybe alsuojanti patalpa. Namų įrengimo ekspertai pataria miegamajame išlaikyti neutralų foną ir įvesti kelis akcentus. Akcentu gali tapti ryškesniu apmušalu pasižymintis miegui skirtas dizainerių kūrinys. Jei puoselėjate minimalistinio stiliaus viziją, tikėtina, įsivaizduojate švelnų paveikslą. Smartbaldai.lt kataloge rasite šviesaus medžio spalvos komodų, naktinių staliukų, natūralių atspalvių spintų pasirinkimą. 

 

5. Tinkamas baldų išdėstymas kuria daugiafunkcę erdvę
 

Šiandien patogiai užsakomi modernūs miegamojo baldai internetu bei pirkėjų klausimai mums parodo, kad poilsiui skirta oazė įgyja vis daugiau paskirčių, o kartu ir reikalavimų. Neretai miegamasis tampa ir darbui skirta erdve, todėl itin svarbu dėmesį sutelkti į sumanų daiktų sandėliavimą, skirtingų zonų atskyrimą.

Jei kambaryje planuojate įrengti darbo kampą, susikaupti padės mūsų kataloge kone dominuojantys šviesių spalvų gaminiai. Tokiu atveju erdves būtina skirstyti zonomis – taip padidinamas produktyvumo, kūrybiškumo lygis darbo metu, o poilsio metu paprasčiau „atitrūkti“ nuo susikurtos rutinos. Kaip tai padaryti?

Interjero dizaineriai pataria atskirti darbo ir miego ribas sumaniais korpusiniais elementais bei dekoracijomis:

 • lentynomis;
 • aukštomis komodomis;
 • augalų salelėmis;
 • skirtingų spalvų tonų perėjimais;
 • kilimais.

Beje, virtualiame Smartbaldai.lt kataloge pateikiami ne tik šiai namų zonai skirti korpusiniai ar miegamieji baldai, bet ir skirtingų dydžių, spalvų modernūs kilimai. Juos itin verta peržiūrėti tiems, kurie dairosi kone paprasčiausio būdo efektyviai atskirti zonas mažoje patalpoje. 

 

6. Apgalvoti baldų dizaino sprendimai kuria gerus įpročius
 

Rekomenduojame įvertinti tiek būtiniausius poreikius, tiek malonius ryto ar vakaro ritualus – galbūt apgalvoti sprendimai gali suteikti daugiau patogumo? Pavyzdžiui, dažnai pakankamai neįvertinamas, tačiau taip pat reikalingas baldas yra naktinis staliukas arba naktinė spintelė. Jų pasirinkimas priklauso nuo individualių ritualų: jeigu mėgstate paskaityti knygą, išgerti stiklinę vandens, pavartyti žurnalą, pasitepti rankas kremu, tuomet neužtenka tik staliuko paviršiaus.

Puiki išeitis tokiu atveju būtų naktiniai staliukai bei spintelės su stalčiais. Šie padės palaikyti gerus įpročius – sumanūs dizaino sprendimai talpins viską, ko gali prireikti rytais arba vakarais ruošiantis ramiam miegui. Nereikia baimintis dėl „apkrautos“ erdvės, mat tokio tipo gaminiai neužima daug vietos, todėl harmoningai susilieja su miegamojo interjeru. 

Mums svarbu, kad katalogas atspindėtų kiekvienam prieinamus sumanių namų sprendimus, todėl stilingi ir funkcionalūs miegamojo baldai akcijos metu ar be nuolaidų išlaiko tokį patį gerą kokybės ir kainos santykį.


 
Užsakymai internetu – rinkitės nepalikdami namų


Žinote, ko tiksliai norite ir siekiate sutaupyti laiko? Patogus miegamasis gali būti greitai įrengtas tiesiog užsisakant internetu! Mūsų katalogas pilnai pritaikytas taip, kad apsipirkimas būtų sklandus, o paieškos sparčios ir tikslingos. Virtualiame asortimente rasite:

 

 1. aukštos kokybės nuotraukas;
 2. iki smulkmenų apgalvotą filtravimo sistemą;
 3. išsamų baldų aprašymą ir būtiniausią informaciją;
 4. visus galimus dydžių ir spalvų pasirinkimus, jų pavyzdžius.

Geriausia tai, kad viskas – vienoje vietoje, tad galite viename ekrane sumaniai derinti spalvas, palyginti tekstūras, įvertinti individualiai atitinkamai patalpai reikalingus matmenis. 

Siekiate sukurti atpalaiduojantį, harmoningą miego kambarį? Klasikiniai, minimalistiniai ar modernūs miegamojo baldai internetu – patogiai pasirenkami ir greitai užsakomi. Pradėkite jaudinančią namų kūrimo kelionę virtualiame Smartbaldai.lt kataloge ir pasirūpinkite kokybišku miegu bei patogiomis funkcijomis dar šiandien! 

Turite klausimų? Pasikalbėkime jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu, socialinių tinklų paskyrose.

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau