Spintos

Eiti į puslapį

Stilingos ir praktiškos spintos
 

Tikriausiai sunkiai įsivaizduojate namus, kuriuose nebūtų specialiai daiktams susidėti skirto baldo. Mes taip pat. Todėl net neabejojame, kad Smartbaldai.lt asortimentas jus tikrai sudomins. Nesvarbu, kokio dizaino, dydžio ar kiek lentynų ieškote, viską galite rasti čia, vienoje vietoje. Platus asortimentas nenuvils, o baldai namus pasieks jums net neiškėlus iš jų kojos.
 

Skirtingi dizainai
 

Nepaisant to, jog visų spintų, nesvarbu, kokios jos bebūtų, tikslas yra vienas – saugoti daiktus, jų dizainai vis tiek gerokai skiriasi tarpusavyje. Mintyje turime ne tik dydį, formą ar spalvą. Elektroninėje parduotuvėje Smartbaldai.lt galite rinktis iš:

•    Vienerių;
•    Dvejų;
•    Trejų;
•    Ketverių durų spintų.

Vienų durų spintos jums puikiai tiks, jeigu kambaryje neturite daug vietos ir jums pakanka kelių medinių lentynų be pakabinamosios dalies. Savaime suprantama, jog dvejų durų daiktų laikymo baldai užima kur kas daugiau vietos ir juose gali tilpti daugiau reikmenų. Pastarieji turi ne tik reguliuojamo aukščio lentynas, tačiau ir stalčius, kabyklą drabužiams. 

Trejų nuo dvejų durų skiriasi tuo, jog kabykla drabužiams yra platesnė, todėl ji tinka žmonėms, kurie labiau mėgsta drabužius kabinti. Galiausiai, keturių durų spinta pasižymi papildoma erdve tiek lankstomiems drabužiams, tiek kabinamiems, be to, ji turi stalčius. Taigi, joje gali tilpti ne tik jūsų, tačiau ir kitų šeimos narių drabužiai.
 

Skirtingų tipų spintos
 

Spinta išsiskiria ne tik savo dizainu, tačiau elektroninėje baldų parduotuvėje Smartbaldai.lt rasite ir skirtingus spintų tipus. Jie yra:

•    kampinė,
•    kabinama,
•    pastatoma spinta.

Kampinė spinta puikiai tiks kambaryje, kuriame nėra pernelyg daug vietos, tačiau norima išnaudoti laivus kampus. Ji liks nuošalyje, todėl netrukdys praeiti, o durelės neklius už kitų baldų. Žinoma, perkant kampinę spintą labai svarbu atsižvelgti į matmenis ir gerai išmatuoti savo pačių kambarį.

Kabinamas baldas taip pat turi daug lentynėlių, o dėl unikalaus tvirtinimo būdo atrodo, kad jis kabo ore. Ši ypatybė gali suteikti erdvei modernumo, todėl ji puikiai tinka tokio stiliaus kambariui. Tradicinė pastatoma spinta tinka bet kur – svetainėje, miegamajame, prieškambaryje. Išsirinkus atitinkamą spintos dydį pagal išmatavimus, baldas puikiai papildys interjerą.

Elektroninėje baldų parduotuvėje Smartbaldai.lt apsipirkimas greitas, patogus ir saugus. Užsakę baldus, juos galite gauti vos per 5 darbo dienas, o jeigu neturite galimybės jų užsinešti – mūsų komanda gali tai padaryti už jus. Kviečiame apsidairyti!

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau