Miego pagalvės

Kokybiškos pagalvės tapo neatsiejama visaverčio poilsio dalimi – vis labiau gilinamasi į tai, kaip miego pagalvė veikia laikyseną, sveiką odos ar net kvėpavimo takų būklę. Dėl šios priežasties Smartbaldai.lt kataloge rasite tik ortopedines pagalves, atitinkančias aukščiausius kokybiško poilsio standartus, dermatologų vertinimo kriterijus. Toliau pateikiame kelias naudingas įžvalgas bei žingsnius, kurie padės pasirinkti individualiai tinkamiausią gaminį. 

 

Kuo išskirtinis Smartbaldai.lt pagalvių katalogas? 
 

Aišku viena: prastas pagalvės pasirinkimas gali neigiamai paveikti tiek poilsį, tiek sveikatą. Kaip ir visuose produktuose, miegui skirtose pagalvėse ieškome ne tik sveikatai nekenksmingos, kokybiškos sudėties, bet ir funkcionalumo. Virtualiame asortimente patogiai rinkitės:

 • ergonominėmis savybėmis praturtintus gaminius,
 • dermatologų sertifikatus turinčias patalynės dalis,
 • ortopedų patikrintas poliuretanines, viskoelastines pagalves.

Visos prekės patogiai įsigyjamos nepalikus namų – patikusios ortopedinės pagalvės internetu užsakomos vos keliais pelės klavišų paspaudimais. Norime atkreipti dėmesį, kad svarbu pažvelgti į bendrą paveikslą: maksimalus poveikis įmanomas tik miegant lovoje su patogiu čiužiniu.

Bet kuria ergonomine pagalve džiaugsis tiek tėvai, tiek mažiausieji šeimos nariai – viskoelastinis audinys tinkamas net įrengiant stilingą kambarį kūdikiams ir vaikams. Produkto pritaikymas vaikams garantuoja aukščiausią kokybę ir ypatingą dėmesį detalėms. Toliau apžvelgiame dar kelis jūsų pasitikėjimo vertus kriterijus.

 

Kas rodo, kad miegojimo pagalvė – kokybiška? 
 

Be to, kad patogiam miegui skirtas produktas tinka visiems šeimos nariams, šio kokybę įrodo ir dar keli aspektai. „Smart baldai“ komanda siūlo dairytis šių 5 ypatybių:

 1. pateikiamas savybes įrodantis sertifikatas;
 2. dermatologų, ortopedų rekomenduojami kriterijai;
 3. antialerginė, orui pralaidi medžiaga;
 4. namų sąlygomis užtikrinama, visavertė priežiūra;
 5. suteikiamas garantinis laikotarpis.

Smartbaldai.lt kataloge esančios patogiai užsakomos lietuviškos pagalvės internetu pasižymi visomis aukščiau išvardintomis savybėmis – gaminiai sertifikuoti, su dviejų metų garantija. Dėmesys detalėms padės išvengti lūkesčių neatitinkančio, galimai ilgalaikes pasekmes sveikatai turinčio daikto įsigijimo.

 

Ergonominės pagalvių savybės – ką jos reiškia jums?
 

Esant galimybei, specialistai rekomenduoja rinktis tik ergonomines miego pagalves. Tokių produktų savybės aktualios kiekvienam kokybišką poilsį vertinančiam žmogui, o ypač tiems, kurie skundžiasi dažnais kaklo, nugaros, pečių skausmais. Tai taip pat puikus sprendimas, jei dairotės patogių detalių svečių kambario interjerui.

Renkantis miegui skirtą baldą sau arba minkštą lovą vaikams, kriterijai daugiau ar mažiau, bet yra aiškūs. Vis dėlto, ne visuomet žinome, kokius reikalavimus kelti pagalvėms. Vienas svarbiausių kriterijų – ergonominis pritaikymas. Kokios savybės lemia, kad ergonominis gaminys šiai dienai – geriausia pagalvė miegui?

 • Specialus dizainas bei specifinės medžiagos leidžia atkartoti ir palaikyti natūralią miegančiojo pozą.
 • Miego metu palaikoma taisyklinga galvos padėtis, švelniai amortizuojami judesiai.
 • Apgalvoti linkiai, specifinis minkštumas padeda kūnui atsipalaiduoti, sumažina raumenų įtampą.
 • Užtikrinama patogiai keičiama padėtis, o tiksliau – storis bei sumanūs linkiai yra pritaikyti skirtingoms miegančiojo pozoms.
 • Griovelių dizainas ir antialerginio pluošto kombinacija užtikrina efektyvią oro cirkuliaciją, leidžia pagerinti miego kokybę net tiems, kurie gausiau prakaituoja. 

Tai nekvestionuojama detalė prasčiau vėdinamo ar mažo miegamojo interjere. Smartbaldai.lt virtualiame kataloge visi atsakingai atrinkti produktai pasižymi sveikatai naudingomis, aukščiau išvardintomis savybėmis. 

 

Kokybiška ortopedinės pagalvės priežiūra namuose – misija įmanoma!
 

Siekiame užtikrinti, kad palaikyti pirminę, gamintojų suteikiamą kokybę bei prižiūrėti pamėgtas pagalves miegui būtų paprasta. Visomis mūsų asortimente esančiomis pagalvėmis nesudėtingai pasirūpinsite namų sąlygomis. Tai padaryti leidžia kelios savybės:

 • nuimami užvalkalai;
 • orui pralaidi, lengvai išvėdinama medžiaga.

Pati viskoelastinė pagalvė yra gaminama iš porėtos medžiagos, užtikrinančios oro cirkuliaciją bei greitą drėgmės pasišalinimą. Kol skalbyklėje skalbsite užvalkalą, pakaks patį čiužinį išvėdinti balkone ar kieme. Skalbimo temperatūra nurodyta informaciniame lapelyje, tačiau dažniausiai ji siekia iki 60 laipsnių.

Sprendimas idealus tiek savam, tiek svečių kambariui, kur patalynė keičiama kur kas dažniau. Svečiai įvertins ne tik patogią miegamąją sofą lovą, bet ir ergonomiškam miegui skirtus patalus, pagalvę.

 

Geriausios pagalvės miegui ir tinkamos medžiagos pasirinkimas
 

Poliuretanine bei viskoelastine pagalve pasirūpinsite be didelių pastangų, mat pačių medžiagų savybės atitinka antialerginio produkto reikalavimus. „Smart baldai“ pagalvių kataloge vyrauja dvi pagrindinės medžiagos:

 1. aukšto tankio poliuretaninė medžiaga,
 2. naujos kartos viskoelastinis audinys.

Mūsų atrinktas ortopedines pagalves palaikyti higieniškas ir malonias – paprasta. Žinoma, specifiniai audiniai padeda palaikyti ne tik gaivą, bet ir teikia kitus privalumus, kurių negali užtikrinti prastesnės kokybės gaminiai. Toliau – kiek plačiau apie abiejų tipų pagalvių medžiagas.

 

1) Poliuretano audinys
 

Smartbaldai.lt asortimente ieškokite aukšto tankio poliuretaninės medžiagos pagalvių. Jos užtikrina ergonomines savybes bei aukštus higienos standartus. Tokio tipo ergonominė pagalvė prisitaiko prie kiekvieno judesio ir švelniai jį amortizuoja. Palaikoma natūrali kūno padėtis padeda kovoti tiek su po nakties miego atsirandančiais skausmais, tiek dienos įtampa, kūno nuovargiu. 

Taisyklinga galvos ir pečių padėtis bus palaikoma specialaus „griovelio“ pagalba. Net intensyviai judėdami, keisdami miego pozas išlaikysite taisyklingą laikyseną. Orui pralaidus gaminys leis pilnai atsipalaiduoti, nekaups drėgmės pertekliaus. Jei gausiai prakaituojate, nederėtų rinktis tam nepritaikytos ar dar blogiau – prakaito išsiskyrimą skatinančios medžiagos. Tokios pagalvės kaina – miego trūkumas ir nemalonūs kūno pojūčiai. 

 

2) Viskoelastinė medžiaga
 

Mūsų virtualioje galerijoje galite apžiūrėti ir išsirinkti naujausiomis technologijomis paremtus putų poliuretano, viskoelastinio audinio dizaino kūrinius. Viskoelastiniai gaminiai yra tie, kuriuos turėtų rinktis jautriai miegantys, į alergines kūno reakcijas linkę žmonės. Beje, pirkinys kaipmat atsipirks planuojantiems miegamojo zoną palėpėje, kur kaupiasi kiek daugiau dulkių.

Visų pirma, viskoelastinė pagalvė yra prisotinta natūraliu sojų aliejaus ekstraktu. Ypatingos ekstrakto naudos – jis neleidžia veistis dulkių erkutėms, suteikia gaminiui tvarumo, ilgaamžiškumo. Porėtas audinys sustiprina oro cirkuliacijos efektą, neleidžia kauptis drėgmės pertekliui. Viskoelastinę versiją galima drąsiai pirkti kūdikiams ar tiems, kurie skundžiasi alergijomis, serga astma. 

Dar viena naudinga savybė – jautri reakcija į kūno skleidžiamą šilumą. Specialios naujausios technologijos užtikrina kraujotaką gerinančias savybes, palaiko optimalią kūno temperatūrą. Sukaupta šiluma yra palaipsniui išskiriama tik tuomet, kai to reikia. Tai itin svarbu norint užtikrinti komfortišką poilsį tiek vasaros karščių metu, tiek miegant vėsesnėmis oro sąlygomis

Galiausiai, šiandien kone geriausia pagalve miegui galite naudotis tiek įprastai, tiek ją apversti – iš abiejų pusių. Jos abi palaiko taisyklingą galvos bei pečių juostos padėtį, malšina susikaupusį stresą, įtampą. Esminis padėties skirtumas yra minkštumo lygis. Mėgstant miegoti kiečiau, ergonominė pagalvė turėtų būti dedama „grioveliu“ į apačią.

Susipažinti su specifinėmis medžiagos savybėmis – būtina. Dar keli žingsniai ir būsite pasiruošę pereiti prie sertifikuotos poliuretano ar viskoelastinės pagalvės paieškos Smartbaldai.lt kataloge. 

 

Kokybiškos pagalvės internetu – kaip pasirinkti tinkamiausią sau?
 

Nesvarbu, perkate „gyvai“ ar internetu, be minėtosios tekstūros pravartu apsvarstyti dar kelis punktus. Mūsų komanda ieškantiems individualiai tinkamiausio sprendimo pataria įvertinti šiuos aspektus:

 • kūno sudėjimas;
 • dažniausios miego pozos;
 • mėgstamas čiužinio minkštumas;
 • sveiktos būklė: alergijos, kvėpavimo takų ligos, prakaitavimas ir kt.;
 • miego įpročiai: ramus ar lengvai nutraukiamas miegas.

Nors kataloge visi gaminiai yra ergonomiški, vis dėlto, kiekvienas gali įvertinti patinkančius linkius, griovelius, dizainą. Nuo minėtojo kūno sudėjimo gali priklausyti daikto forma, užpildas, tankis – apkrova skirsis priklausomai nuo to, ar miego pagalvė perkama kūdikiui, vaikui, o gal suaugusiam žmogui.

Miego pozos apžvalga leidžia apsispręsti dėl dizaino. Pavyzdžiui, gilus „griovelis“ puikiai išpildys mėgstančių miegoti ant šono ar nugaros lūkesčius. Kamuojamiems alergijų ar lengvai išblaškomiems žmonėms rekomenduojame mūsų atrinktas viskoelastines pagalves. 

Jei dvejojate dėl čiužinio minkštumo, patariame žvalgytis daugiafunkcio produkto, kurį galima naudoti iš abiejų pusių. Tuomet, įvertinę savo realų poreikį, po kelių naktų nuspręsite, kuri pusė patogesnė jums.

Prie kiekvienos patogiai užsakomos lietuviškos pagalvės internetu pateikiamas detalus aprašas bei kokybiškos nuotraukos. Išsami informacija padės kuo tiksliai įvertinti minėtuosius aspektus.

Pasiruošę pereiti prie savojo svajonių pirkinio paieškos? Investicija į nepertraukiamą miegą – viena geriausių. Bet kuri Smartbaldai.lt miegojimo pagalvė garantuotai atsipirks žvalesniais rytais ir didesniu energijos kiekiu. Jei kyla klausimų, susisiekite su mūsų komanda – padėsime susikurti individualiai tinkamiausią poilsio oazę!
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau