Viengulės lovos

Lova – bene svarbiausias baldas visuose namuose, užtikrinantis saldų nakties miegą ir energingą ryto pradžią, kuri gali nulemti tos dienos sprendimus ir nuotaiką. Viengulė lova – itin kompaktiška, ergonomiška, be to, ji gali sutaupyti nemažai vietos kambaryje. Patogumu ji nei kiek nenusileidžia dvigulėms lovoms. Smartbaldai.lt asortimentas užtikrins, kad rasite sau tinkamą baldą pagalbininką saldiems nakties sapnams.
 

Skirtingi lovos tipai
 

Jūsų patogumui siūlome du skirtingus šios rūšies lovos tipus, kurie padės pasirūpinti asmeniniais poreikiais. Smartbaldai.lt galite rinktis:

•    viengules lovas su aukštais atlošais (galvūgaliais);
•    viengules lovas be atlošų;
•    lovas su rėmais.

Aukšti galvūgaliai puikiai pateisins lūkesčius tų, kurie mėgsta vėlyvais vakarais atsiremti į atlošą ir žiūrėti televizorių ar skaityti knygas. Jie taip pat ypatingai tiks vaikams, kuriems vakarais mėgstate skaityti pasakas ar kartu lovoje žaidžiate su žaislais. Viengulės lovos be atlošų rekomenduojamos jau dideliems vaikams arba suaugusiems, kurie lovą naudoja tik miegui.

Lovos su rėmais rekomenduojamos mažiems vaikams, kurie lovoje mėgsta vartytis ir dažnai net iš jos iškrenta. Tai gali apsaugoti neramius vaikus nuo didelių sužeidimų.
 

Papildomos lovos funkcijos
 

Visos Smartbaldai.lt lovos turi papildomų funkcijų, kurios dar labiau pagerina miego kokybę ir suteikia baldui funkcionalumo. Tai:

•    patalynės dėžė;
•    funkcinė niša;
•    reguliuojamo aukščio funkcija ir baldakimas.

Lovos, išsiskiriančios patalynės dėžėmis, puikiai tinka erdvėms, kuriose trūksta vietos. Dėžėse galite laikyti ne tik patalynę, tačiau ir smulkesnius daiktus, kurie užima papildomą vietą. Viengulės lovos su funkcinėmis nišomis taip pat padeda sutaupyti vietos: nišose galima laikyti knygas, žurnalus ar kitą spaudą. Taip pat jos papildo kambario interjerą ir suteikia jam jaunatvišką įvaizdį.

Lovos su baldakimu ir aukščio reguliavimo funkcija – praktiškas pasirinkimas norintiems pritaikyti lovą pagal individualius savo poreikius. Be to, baldakimas atrodo itin prabangiai ir suteikia papildomą akcentą.
 

Išskirtinis dizainas
 

Smartbaldai.lt asortimente taip pat galite rasti išskirtinio dizaino lovų, kurios puikiai tiks du ir daugiau vaikų auginantiems tėvams ar žmonėms, sulaukiantiems dažnų svečių. Specialaus dizaino viengulės lovos išsiskiria tuo, jog yra dvigubos – viršuje įprasta viengulė lova, o apačioje ištraukiama apatinė lova. Pastačius tokią lovą bet kuriame kambaryje sutaupoma vieta, svečiai visuomet turi kur pernakvoti, o vaikams lieka didesnė erdvė žaidimams ir pramogoms.

Greitas ir patogus pristatymas, platus pasirinkimas bei ypač griežtai atrinkti gamintojai – tai Smartbaldai.lt prioritetai, kuriais remdamiesi džiuginame šeimas visoje Lietuvoje. Užsisakykite ir įsitikinkite patys!


 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau