Dvigulės lovos

Patogi, ergonomiška lova reikalinga kiekviename miegamajame. Ji užtikrina, jog kiekvieną dieną atsibustumėte žvalūs, kupini energijos, pailsėję ir pasiruošę ką tik prasidėjusios dienos iššūkiams ir darbams. Dėl visų šių priežasčių svarbu išsirinkti tokią lovą, kuri atitiktų asmeninius poreikius, todėl kviečiame pasižvalgyti po įvairų Smartbaldai.lt dvigulių lovų asortimentą.
 

Skirtingų modelių įvairovė
 

Tam, kad pasirūpintumėte skirtingais poreikiais, siūlome įvairių modelių dvigules lovas. Mūsų asortimente galite rasti:

•    Dvigulę lovą su baldakimu bei lentynomis.
•    Dvigulę lovą su funkcinėmis nišomis.
•    Dvigulę lovą su patalynės dėže.

Kiekvienas tipas sukurtas skirtingiems namų interjerams. Pavyzdžiui, jeigu jūsų miegamajame nedaug vietos arba jis sujungtas su bendra svetainės ir virtuvės erdve, Smartbaldai.lt dvigulės lovos su baldakimu ir lentynomis taps  puikiu pasirinkimu. Šios lovos rėmai gali atskirti miegamą erdvę, o į aukštą lentyną galėsite susidėti knygas ar kitus smulkius daiktus, todėl tai taps stilingu miegamojo kampeliu.

Miegama lova su funkcinėmis nišomis suteiks papildomą daiktų saugojimo vietą. Jose galėsite laikyti knygas, žurnalus ar kitus miegamojo ritualams reikalingus daiktus. Tai taip pat sutaupys vietos. Trečiasis miegamo baldo modelis išsiskiria funkcionalia ir praktiška patalynės dėže – ji taip pat taupo vietą, nes patalynės nereikės laikyti spintoje. Be to, orui praladižioje dėžėje galima laikyti ir kitokius nedidelius daiktus, kurie užima papildomą vietą.
 

Aukščiausio lygio komfortas
 

Smartbaldai.lt elektroninėje parduotuvėje esančios dvigulės lovos išsiskiria dideliais, aukštais atlošais (galvūgaliais), todėl galėsite patogiai atsiremti žiūrėdami mėgstamiausią savo filmą ar skaitydami knygą. Galite rinktis iš lovų su:

•    minkštais atlošais,
•    kietais atlošais.

Dvigules lovas su minkštais atlošais (galvūgaliais) rekomenduojame rinktis žmonėms, kurie siekia aukščiausio lygio komforto ir nemėgsta už nugaros ar galvos kaišioti pagalvėlių. Antrasis tipas tiks tiems, kuriems labiau patinka atsiremti į dideles ir minkštas pagalves arba minkštas atlošas netinka prie jų miegamojo interjero stiliaus. Verta paminėti, kad aukšti atlošai taip pat apsaugo sieną nuo įvairių nešvarumų bei įbrėžimų.
 

Patogus ir greitas atsiskaitymas
 

Smartbaldai.lt galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą. Tai yra:

•    bankinis pavedimas;
•    grynaisiais, prekės pristatymo / atsiėmimo metu;
•    per el. bankininkystę;
•    atsiskaitymas išsimokėtinai.

Nepriklausomai nuo to, kuris būdas jums patogiausias atsiskaityti už dvigulės lovos pristatymą, visų jų metu užtikrinamas saugumas.

Užsisakykite jau šiandien ir mėgaukitės aukščiausio lygio komfortu kiekvieną dieną!


 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau