Čiužiniai

Čiužiniai

Tinkamai parinktas čiužinys suteikia kūnui patikimą atramą ir padeda atsipalaiduoti. Jau kurį laiką skundžiatės suprastėjusia miego kokybe? Kamuoja nugaros skausmai, o galbūt tiesiog niekaip neatrandate geriausios gulėjimo pozos? Tuomet vertėtų apsvarstyti, ar neatėjo metas atnaujinti vieno iš svarbiausių saldaus miego komponentų. „Smart baldų“ pristatomi čiužiniai internetu gali padėti iš naujo pajusti pilnaverčio poilsio skonį.

 

Skirtingi priemonių tipai

Galima išskirti du pagrindinius čiužinių tipus: putų poliuretano ir spyruokliniai. Tiek vieni, tiek kiti turi viskoelastinį sluoksnį, kuris itin gerai prisitaiko prie kūno ir maloniai jį apgaubia. Tokie čiužiniai greitai atgauna savo pradinę formą ir tinka mėgstantiems gulėti įvairiomis pozomis. Be to, šios priemonės sugeria ir slopina perduodamus judesius. Todėl yra tinkamas pasirinkimas poroms, kurioms nori pasirūpinti netrikdomu poilsiu.

Spyruokliniai čiužiniai (internetu galite rasti keletą skirtingų jų tipų) pasižymi šiuolaikišku dizainu, kuris toli gražu neprimena senovinių priemonių. Šie sudaryti iš dviejų sluoksnių putų poliuretano ir kišeninių „Pocket“ spyruoklių. Kiekviena jų turi savo tekstilinį apvalkalą ir individualiai reaguoja į kūno spaudimą.

 

Galimi čiužinių matmenys

Čiužinio matmenų pasirinkimas priklauso nuo turimos ar planuojamos įsigyti lovos. Galima išskirti keletą populiariausių variantų:

  • 900 mm x 2000 mm x 180 mm,
  • 1400 mm x 2000 mm x 210 mm,
  • 1600 mm x 2000 mm x 210 mm.

Pirmieji čiužiniai skirti viengulėms lovoms, kiti – dvigulėms. Asortimente galite rasti ir modulinių priemonių. Dažniausiai jos naudojamos vaikų kambaryje.

 

Kaip išsirinkti?

Domina čiužiniai internetu, tačiau sunku išsirinkti tinkamiausią? Tuomet, visų pirma, vertėtų atidžiai įvertinti savo poreikius. Jei mėgstate miegoti minkštai arba esate nedidelio svorio, rekomenduojama apsvarstyti poliuretaninius čiužinius su viskoelastinės medžiagos sluoksniu. 

Sveriantiems daugiau labiau tinka spyruoklinis čiužinys. Jis suteikia tvirtesnę atramą. Be to, šis gaminys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o tai ypač aktualu gausiau prakaituojantiems.

Abiejų tipų čiužiniai turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu. Todėl jų priežiūra tampa dar paprastesnė. Reguliarus užvalkalo skalbimas užkerta kelią dulkių erkučių dauginimuisi. Tai itin aktualu nuo alergijų kenčiantiems žmonėms.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau