Čiužiniai

Domina patogiai užsakomi, kokybiški čiužiniai internetu? Tinkamai parinktas antialerginis čiužinys suteikia kūnui patikimą, saugią atramą ir padeda atsipalaiduoti. Jau kurį laiką skundžiatės suprastėjusia miego kokybe? Kamuoja nugaros skausmai, o galbūt tiesiog niekaip neatrandate geriausios gulėjimo pozos? Tuomet vertėtų apsvarstyti, ar neatėjo metas atnaujinti vieno iš svarbiausių saldaus miego komponentų. Smartbaldai.lt asortimente rasite gaminius, kurie leis pajusti visaverčio poilsio naudas. Dalinamės keliomis naudingomis įžvalgomis, kurios padės pasirinkti.
 

Lietuviški čiužiniai: ką rasite mūsų kataloge?


Atrinkome pagrindinius „draugiškų“ sveikatai čiužinių variantus. Žinome, kur ir kokiais esminiais principais vadovaujantis pagaminta kiekviena asortimento prekė. Dėl šios priežasties drąsiai suteikiame produktams kokybės garantą. 
 
Virtualiame kataloge rasite:
 

 • kelis aukšto poliuretano tankio čiužinių tipus (įprastus, spyruoklinius),
 • skirtingus čiužinio minkštumo lygius,
 • čiužinius, pasižyminčius ergonominėmis savybėmis,
 • produktus, tinkančius visoms amžiaus grupėms (nuo kūdikių iki suaugusiųjų),
 • gaminius, išsiskiriančius antialerginėmis savybėmis, specialiais užpildais,
 • matmenų įvairovę.

 
Kiekvienas antialerginis čiužinys tinkamas tiek mažiausiems, tiek suaugusiems, tad galite dairytis kokybiško miego pagrindo vaikams ir sau. Toliau – kiek plačiau apie specifinius čiužinių tipus bei atrankos kriterijus, kurie padės atsakyti į klausimą, kaip pasirinkti aktualų čiužinį.
 

 

Skirtingi čiužinių tipai

 

Smartbaldai.lt kataloge esantys ergonomiški pagrindai – kokybiški ir pritaikyti maksimaliam komfortui poilsio metu. Specifinio gaminio pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių, įpročių bei sveikatos būkles. Žinoma, matmenys priklausys ir nuo turimos patogios lovos dydžio. 

Asortimente galima išskirti du pagrindinius čiužinių tipus: 

 1. Putų poliuretano;
 2. Spyruoklinius.

Tiek vieni, tiek kiti turi viskoelastinį sluoksnį, kuris itin gerai prisitaiko prie kūno ir maloniai jį apgaubia. Teisingai pasirinkti lovų čiužiniai pagal išmatavimus greitai atgauna savo pradinę formą. Jie puikiai tinka mėgstantiems gulėti įvairiomis pozomis. Be to, šios priemonės sugeria ir slopina perduodamus judesius. Todėl yra tinkamas sprendimas poroms, norinčioms pasirūpinti netrikdomu poilsiu.
 
Spyruokliniai produktai (internetu galite rasti keletą skirtingų jų tipų) pasižymi šiuolaikišku dizainu, kuris toli gražu neprimena senovinių priemonių. „Smart baldai“ rinkitės čiužinius, sudarytus iš dviejų sluoksnių putų poliuretano ir kišeninių „Pocket“ spyruoklių. Kiekviena spyruoklė turi savo tekstilinį apvalkalą ir individualiai reaguoja į kūno spaudimą.
 

Lovos čiužiniai internetu ir galimi produktų matmenys

 
Matmenų pasirinkimas priklauso nuo turimos ar planuojamos įsigyti suaugusiojo ar vaikiškos lovos. Specialistai rekomenduoja turimą vietos plotą naujam gaminiui įvertinti itin atsakingai. Kodėl tinkami čiužinio matmenys tokie svarbūs? Ekspertai įvardina kelias esmines priežastis:
 

 1. Poilsio metu tvirtai besilaikantis, neslankiojantis čiužinys leidžia ilsėtis visapusiškai saugiai;
 2. Tinkamas pirkinio dydis užtikrina maksimalų gerų gaminio savybių atsiskleidimą ir funkcijų išnaudojimą.

 
Smartbaldai.lt kataloge prie kiekvienos prekės rasite specifinę informaciją, taip pat – matmenis. Išmatuokite viengulės ar dvigulės lovos nišą čiužiniui ir rinkitės tokį modelį, kuris pilnai ją išpildytų.
 
Galima išskirti keletą populiariausių dydžių variantų:
 

 • 900 mm x 2000 mm x 180 mm;
 • 1400 mm x 2000 mm x 210 mm;
 • 1600 mm x 2000 mm x 210 mm.

 
Pirmieji modeliai skirti viengulėms lovoms, kiti – dvigulėms. Asortimente žvalgykitės ir modulinių priemonių. Dažniausiai jos naudojamos vaikų kambaryje.
 
Taigi, suteikiama pasirinkimų įvairovė leidžia patenkinti kone visų lūkesčius. Tų, kuriuos domina standartiniai gaminiai, ir tų, kuriems aktualūs nestandartiniai čiužiniai dvigulei lovai ar vienguliam miegojimo pagrindui.
 

Kaip išsirinkti individualiai tinkamiausią čiužinį?

Esate pasiruošę pereiti prie savojo pirkinio paieškos? Verta atkreipti dėmesį į dar kelis pasirinkimą lemiančius kriterijus. Specialistai pabrėžia 5 aspektus, kurie padės pasirinkti lūkesčius išpildysiantį čiužinį.

 

1. Sveikatos būklė

 

Pirmiausiai, įvertinkite savo sveikatos būklę. Jei miegate prastai, tai vienas ženklų, jog reikia keisti čiužinį. Vieni daugiausiai įtakos turinčių niuansų:

 1. Alergijos;
 2. Nugaros skausmai.

Jei turite kvėpavimo takų arba odos alergiją, verta investuoti į antialerginėmis savybėmis pasižymintį produktą. Sumanu dairytis gerai drėgmę sugeriančio ir išgarinančio pagrindo. 

Pavyzdžiui, Smartbaldai.lt kataloge esantis sojų aliejumi prisotintas poliuretaninis, antialerginis čiužinys. Sojų aliejaus užpildas sustiprina apsaugą nuo dulkių erkučių veisimosi, „pratęsia“ čiužinio ilgaamžiškumą.

Turite problemų su nugaros, kaklo, menčių srities skausmais? Tuomet kreipkitės į savo gydytoją, kuris padės apsispręsti dėl reikiamo minkštumo. Vienais atvejais labiau tiks kieti, kitais – minkšti čiužiniai lovai.

 

2. Miego įpročiai

 

Daug priklauso ir nuo jūsų miego įpročių. Yra nemažai dedamųjų, tačiau pakaks įvertinti kelias. Pavyzdžiui, porą savaičių prieš įsigyjant naują pirkinį sekite:

 • pagrindines miegojimo pozas,
 • miegui reikalingą erdvę.

Tokiu būdu objektyviau įvertinsite tinkamus miegui skirto baldo bei čiužinio matmenis, pastarojo minkštumo lygį. Atrodytų, įprasta poza yra nedidelė smulkmena, tačiau ji taip pat lemia atitinkamą minkštumą. 

 

3. Ūgis ir svoris

 

Žinoma, svarbu apžvelgti elementarius aspektus. Tokius kaip vaikų ar pačių jūsų ūgis bei svoris. Šie lemia naujojo pirkinio:

 1. Dydį,
 2. Minkštumą. 

Apsispręsti dėl aktualaus gaminio ilgio kiek paprasčiau. Kone viskas priklauso nuo to, kokią lovą turite. Sakoma, kad čiužinys turėtų būti bent 20 centimetrų „aukštesnis“ už miegantįjį.

Jei esate nedidelio svorio, rekomenduojama apsvarstyti poliuretaninius čiužinius su viskoelastinės medžiagos sluoksniu. Sveriantiems daugiau labiau tiks „Smart baldų“ spyruoklinis antialerginis čiužinys. Šis suteikia tvirtesnę atramą. Be to, gaminys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o tai ypač aktualu gausiau prakaituojantiems.
 

4. Turimas miego baldas

 

Sprendimas tiesiogiai priklauso nuo tinkamo dydžio lovos pasirinkimo. Idealu, jei ši išpildo komfortiško poilsio lūkesčius – yra tvirta, pakankamai erdvi. Specialistai rekomenduoja čiužinį dėti ne ant lygaus pagrindo, bet ant „grotelių“. Taip pagerinsite oro cirkuliaciją, drėgmės išgarinimą.
 

5. Paprasta priežiūra


Galiausiai, tik higieniška poilsio vieta bus saugi sveikatai ir maloni kūnui. Abiejų tipų „Smart baldai“ vienguliai ar dviguliai čiužiniai lovai turi nuimamus užvalkalus, kuriuos galima skalbti automatiniu būdu. Todėl jų priežiūra tampa dar paprastesnė. Reguliarus užvalkalo skalbimas užkerta kelią dulkių erkučių dauginimuisi. Tai itin aktualu nuo alergijų kenčiantiems žmonėms.
 
Apžvelgę šiuos 4 punktus, tikėtina, lengviau susidarysite būtent jums aktualaus modelio viziją. 
 
Kyla papildomų klausimų dėl atrankos kriterijų ar specifinio produkto? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. 
 

 

DUK

 

1. Ar jūsų čiužiniams taikoma garantija?

 

Taip, gaminio branduoliui suteikiama 7, o užvalkalui 2 metų garantija. Svarbu įvertinti, kad laikui bėgant kiekvienas daiktas natūraliai dėvisi ir tai nėra laikoma broku.
 

2. Per kiek laiko priprantama prie naujo čiužinio?

 

Šis procesas gali būti labai individualus. Kartais prie naujo miego pagrindo priprantama per keletą naktų, kartais tam prireikia daugiau laiko. Jei net ir praėjus 3 mėnesiams vis dar jaučiamasi nepatogiai, tai gali reikšti, kad čiužinys pasirinktas netinkamai.
 

3. Ar jūsų lovų čiužiniai internetu tinkami kūdikiams, į alergiją linkusiems žmonėms?

 
Taip. Juose esantis ekologiškas sojų aliejus padeda sukurti sveiką aplinką, nes neleidžia veistis dulkių erkutėms. Sumanus dizainas, apgalvotos dedamosios dalys ir medžiagos leidžia drąsiai sakyti – bet kuris antialerginis čiužinys tinka tiek mažiesiems, tiek alergiškiems.
 

4. Kaip tinkamai prižiūrėti čiužinį?

 

Tam, kad jis kuo ilgiau išlaikytų geriausias savo savybes, svarbu šį laikyti ant tinkamo pagrindo (pavyzdžiui, lovos su grotelėmis), kuris turėtų užtikrinti gerą oro cirkuliaciją. Taip pat patariama reguliariai nusiurbti ir išskalbti čiužinio užvalkalą (itin švelniu režimu, ne aukštesnėje nei etiketėje nurodyta temperatūroje).
 

5. Ar jūsų produktai gaminami pagal individualų užsakymą?

 

Taip, esant poreikiui, galima pagaminti čiužinį pagal specialių užsakymą. Tokiu atveju svarbu nepamiršti, kad pagal Lietuvos Respublikos įstatymus tokios prekės nėra grąžinamos. Geriausi čiužiniai jums nebūtinai tiktų kitiems. 
 

6. Kaip išsirinkti savo lovai tinkantį čiužinį?

 

Mūsų produktai pritaikyti standartinių dydžių lovoms. Norint išsirinkti sau tinkamiausią variantą, tereikia įvertinti baldo matmenis. Poilsio detalė turi pilnai išpildyti lovoje paliktą nišą, tačiau nespaudžiant ir nedeformuojant daikto.
 

7. Ką daryti, jei jaučiamas specifinis pirkinio kvapas?

 

Normalu, jog net kokybiškiausias naujas antialerginis čiužinys gali skleisti specifinį kvapą. Po kurio laiko jis turėtų išgaruoti. Jei tai neįvyksta ir po kelių mėnesių, susisiekite su mumis. Tam, kad užsakyti lovos čiužiniai internetu greičiau prasivėdintų, užtikrinkite kokybišką patalpos vėdinimą, reguliariai keiskite dvipusio čiužinio puses.
 

 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau