Pirkimo sąlygos

Įsigijimas salonuose arba iš sandėlio. Dalį baldų galite įsigyti iš sandėlio ir ekspozicijos mūsų firminiame salone, apmokėję galėsite atsiimti baldą tą pačią dieną arba užsisakyti pristatymą į namus mūsų siūlomu transportu. Dėl patikusios prekės, ar ji yra sandėlyje, teiraukite telefonu, el. paštu ar prekybos vietoje.

Individualus užsakymas. Dalis prekių užsakomas pagal individualią komplektaciją ir apdailą yra užsakomos ir pristatymo terminas priklausomai nuo konkretaus baldų modelio ir gamintojo. Apytikriai terminas gali svyruoti nuo 3 – 8 sav. Sutarčiai įsigalioti būtinas 30% avansinis mokestis, kurį sumokėti galėsite salone grynaisiais pinigais, kortele arba banko pavedimu. Kai Jūsų baldai bus pagaminti ir pristatyti į sandėlį, su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl pristatymo.

Užsakymas elektroniniu paštu. Išsirinkus baldus ir suvedus gaminio duomenis (pavadinimą, komplektaciją, apdailą), prekes galima užsisakyti elektroniniu paštu: info@smartbaldai.lt. Jums bus išsiųsta sutartis su kainos pasiūlymu, kuris galios 5 dienas. Užsakymo patvirtinimas įvyksta atlikus avansinį apmokėjimą (30% pirkinio vertės) arba visą sumą. Kai Jūsų baldai bus pagaminti ir pristatyti į sandėlį, su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl pristatymo.

Jei Jums kyla papildomų klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 634 85000.