Baldų TERRANEO katalogai

Transformuojami baldai TERRANEO – tai dydį keičiantys ir vietą taupantys stalai. Jie gaminami iš tvirtų, aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančių medžiagų. Čia pristatome metų kolekcijos katalogą. Jį galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu.

Daugiau informacijos apie patikusias prekes teiraukitės telefonu arba atvykę į artimiausią baldų saloną. Kreipkitės į „Smart baldai“ komandą – atrasime geriausią sprendimą kartu.

terraneo-valgomojo-stalai-transformeriai
 • Metiniai baldų katalogai
  • terraneo-katalogas
   2018 m. baldų katalogas

   TERRANEO stalai gaminami iš tvirtų, aukščiausios kokybės kriterijus atitinkančių medžiagų ir plokščių, mechanizmai taip pat yra itin efektyvūs ir kokybiški.

Baldų VOX katalogai

Tai – korpusinių baldų kolekcijos, skirtos Jūsų funkcionaliems ir jaukiems namams. Iš čia galite atsisiųsti SIMPLE, CONCEPT, 4YOU, SPOT, YOUNG USER, NEST, FRAME, NATURE, BALANCE kolekcijas ir teminius baldų katalogus.

Visus katalogus galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu. Daugiau informacijos apie patikusias prekes teiraukitės telefonu arba atvykite konsultacijos į artimiausią baldų saloną. Kreipkitės į mus be dvejonių – mielai padėsime atrasti geriausią sprendimą.

vox-baldu-katalogai
 • Baldų VOX kolekcijos
  • SIMPLE-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija SIMPLE

   Atkreipkite dėmesį į šią kolekciją. Tai paprastumas ir neribotos galimybės sukurti unikalų, Jūsų poreikius visiškai atitinkantį namų interjerą. Visi kolekcijos SIMPLE baldai yra daugiafunkciai, lengvai pritaikomi įvairiose namų erdvėse ir puikiai derantys vieni su kitais.

  • CONCEPT-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija CONCEPT

   Kolekcija, įgyvendinanti svajones! Su šia baldų kolekcija galėsite sukurti unikalų interjerą, prisitaikantį prie kintančių Jūsų atžalos poreikių. Ryškios spalvos ir estetiškas dizainas sukurs savitą erdvę, kurioje bus malonu ir mokytis, ir žaisti.

  • 4YOU-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija 4 YOU

   Praktiškumas ir laisvė kurti norimą interjerą – net mažose patalpose. Tokias galimybes Jums suteikia kolekcijos 4 YOU baldai. Jie yra tradicinės formos, daugiafunkciai ir lengvai pritaikomi įvairiose namų erdvėse.

  • SPOT-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija SPOT

   Kolekcija, įgyvendinanti svajones! Daili baldų išvaizda dera su funkcionaliais sprendimais, palengvinančiais savo erdvės kūrimą. Erdvės, kurią vaikams paversite nesibaigiančių žaidimų vieta: su palapinėmis ar mini teatro spektakliais.

  • YOUNG-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija YOUNG USER

   Kolekcija, sukurta įsiklausius į tėvų ir vaikų poreikius. Baldai YOUNG USERS padės išlaikyti tvarką kambaryje ir rūpinsis vaikų saugumu. Be to, jie augs ir keisis kartu su Jūsų atžalomis, skatins kūrybiškumą: mažieji galės patys formuoti baldų išorę, pritaikyti juos įvairiems žaidimams ar piešti smagiausias istorijas!

  • NEST-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija NEST

   Kolekcija, šiluma ir rūpesčiu apgaubianti pačius mažiausius ir auganti kartu su jais. Šiuos baldus lengvai keisite ir derinsite, kai tik atsiras naujų atžalos poreikių: pradėjus eiti į mokyklą ar paauglystėje, reiškiantis individualumo norui. Kolekcijos funkcionalumas leis atnaujinti interjerą be didelių papildomų investicijų.

  • FRAME-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija FRAME

   Kolekcija didžiuojasi stilingais ir itin funkcionaliais baldais, skirtais svetainei ir valgomajam. Su šią baldų kolekcija susikursite elegantišką ir vientisą stilių, lengvai priderinsite norimus dekoro elementus.

  • NATURE-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija NATURE

   Natūrali mediena, užtikrinanti aukštą kokybę, šiltos žemės spalvos ir baldų forma, leidžianti juos lengvai derinti vienus su kitais – tai kolekcijos NATURE ašis. O aplink ją suksis harmonijos, natūralumo ir jaukios laisvės pojūtis. Tiems, kas išsiilgo gamtos!

  • BALANCE-baldu-katalogas
   Baldų kolekcija BALANCE

   Su šia kolekcija lengvai formuosite individualų interjerą! Galėsite patys kurti originalius stelažus, komodas ar stalus. Pridėdami naujų elementų, keisite baldų išorę. Spalvų gama išties nepaprasta: nuo monochrominių iki ryškių. Baldus paprasta priderinti bet kuriam interjerui.

 • Miegamojo baldai
  • VOX_BEDS-baldu-katalogas
   Miegamojo kambario lovos

   Gera diena prasideda nuo gero poilsio patogioje lovoje. Tad miegamojo lova privalo patenkinti visus Jūsų poreikius. Su VOX lovų kolekcijomis savo miegamojo kambarį galite įsirengti taip, kad čia ne tik miegosite ar ilsėsitės, bet norėsite praleisti ir visą dieną. VOX pasirūpino, kad galėtumėte įgyvendinti savo idėjas ir kasdien džiaugtis jaukiu, funkcionaliu ir nuostabiai gražiu miegamojo kambariu.

    

 • Valgomojo baldai
  • VOX_TABLES-baldu-katalogas
   Valgomojo kambario stalai

   Išskirtinio dizaino stalai puikiai dera kiekviename interjere. Stalų kolekcijoje VOX atrasite funkcionalių sprendimų įvairių dydžių erdvėms. Tad valgomojo kambario interjero kūrimas virs tikru malonumu.

Baldų CILEK katalogai

Teminiai vaikų ir jaunuolio kambario funkcionalūs transformuojami baldai. Iš čia galite išsirinkti TRIO, PIRAT, CHAMPION, ROMANTIC, FOOTBALL, DYNAMIC kolekcijas ir metinius baldų katalogus.

Visus katalogus galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu. Daugiau informacijos apie patikusias prekes teiraukitės telefonu arba apsilankę artimiausiame baldų salone. Kreipkitės į „Smart baldai“ – mielai padėsime išsirinkti tobulus baldus vaikams.

cilek-baldu-katalogai
 • Baldų CILEK kolekcijos
  • dark-metal-kolekcija-smartbaldai-3
   DARK METAL

   Išskirtinio dizaino jaunuolio kambario baldų kolekcija, skirta sukurti modernų, unikalų bei funkcionalų kambario interjerą. Su šia kolekcija lengvai ir maloniai įrengsite paauglių kambarius, o Jūsų atžalos bus patenkinti kiekviena šios baldų kolekcijos detale.

  • Champion Racer kolekcija
   Kolekcija CHAMPION RACER

   Kuris berniukas nesvajoja apie sportinius automobilius ar lenktynių trasą? Vaikų kambario baldų kolekcija CHAMPIO RACER suteikia Jums galimybę vaikui sukurti ypatingą pasaulį tiesiog namuose, kad čia jis kasdien grįžtų su malonumu.

  • Romantic kolekcija
   ROMANTIC

   Kolekcija sukurta jaunosioms princesėms. Kiekviename kambaryje padės sukurti labai romantišką atmosferą. Jeigu maža mergaitė svajoja būti tokia kaip mėgstamų pasakų princesė ir gyventi pasakų pilyje, tai su kolekcija ROMANTIC Jūs galite lengvai įgyvendinti mažosios svajones.

  • Trio kolekcija
   Kolekcija TRIO

   Vaikų kambario baldų kolekcija TRIO yra šiuolaikiška ir universali, puikiai tinkanti apstatyt ir mergaitės, ir berniuko kambarį. Ši kolekcija puikiai įsikomponuos bet kuriame namų interjere.

  • Pirate kolekcija cilek
   Kolekcija PIRAT

   Piratų temos baldų kolekcija labai patiks piratais ir jūros toliais besižavintiems mažiesiems. Tai vaikų kambario baldai, skatinantys fantaziją, kuriantys unikalią, atradimų kupiną ir džiaugsmingą žaidimų aplinką.

  • Romantic Baby kolekcija
   ROMANTIC BABY

   Kolekcija skirta pačioms mažiausioms princesėms. Balta ir pastelinės spalvos bei rafinuotų detalių visuma padaro kolekciją BABY ROMANTIC tikra tyrumo ir švelnumo oaze Jūsų kūdikiui.

  • Dynamic kolekcija
   DYNAMIC

   Jaunuolio kambario baldų kolekcija, skirta sukurti modernų, unikalų bei funkcionalų kambario interjerą. Su šia kolekcija lengvai ir maloniai įrengsite paauglių kambarius, o Jūsų atžalos bus patenkinti kiekviena šios baldų kolekcijos detale.

  • Football kolekcija
   FOOTBALL

   Futbolas – vaikų kambario tema, jungianti visas kartas. Šia tema galima rasti labai daug visiems tinkančių idėjų. CILEK sukurta baldų kolekcija FOOTBALL turi visus reikiamus interjero elementus, padėsiančius Jūsų vaiko kambarį paversti nuostabia žaidimų oaze.

 • Metiniai baldų katalogai
  • cilek-baldu-katalogas-2017
   2017 m. baldų katalogas

   CILEK baldų temos yra labai įvairios ir mėgstamos vaikų. Kiekvienas vaikas gali susikurti tokį kambarį, apie kokį visuomet svajojo. Visi baldai sukurti pagal išskirtinę CILEK ROOM koncepciją, užtikrinančią vientisą viso kambario stilių.

Baldų FAMA katalogai

Tai – minkštųjų baldų kolekcijos tiems, kas vertina ypatingą komfortą. Sukurkite Jūsų namų interjerui idealiai tinkančią baldų kompoziciją. Čia rasite kolekcijų ARRIANA LOVE, INDY, ASTORIA, PACIFIC, MOONRISE, KOMBA ir KYLIAN katalogus.

Visus katalogus galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu. Daugiau informacijos apie patikusias prekes teiraukitės telefonu arba užsukę į artimiausią baldų saloną. Kreipkitės į „Smart baldai“ – patarsime dėl geriausio sprendimo Jūsų namams.

fama-baldu-katalogai
 • FAMA baldų kolekcijos
  • Arianne Love 2017 katalogas
   Kolekcija ARIANNE LOVE

   Modulinių baldų kolekcija ARIANNE LOVE leidžia Jums kurti itin unikalius baldų derinius ir lengvai juos derinti bet kokiame interjere. Kolekcija ARIANNE LOVE Jūsų fantazijai suteikia beribes galimybes. Jūs galite lengvai pasirinkti ir atskirus baldo segmentus, ir apmušalus.

  • Indy 2017 katalogas
   Kolekcija INDY

   Sofų kolekcija INDY – tai naujas ir inovatyvus sprendimas šiandienėje minkštųjų baldų rinkoje. Sofos sukurtos taip, kad kiekvienas galėtų atrasti sau patogiausią poziciją. Jos labai patogios, kompaktiškų matmenų, per kelias sekundes virstančios itin patogiomis lovomis su 35 kg poliuretano čiužiniu.

  • Astoria 2017 katalogas
   Kolekcija ASTORIA

   Kolekcijos ASTORIA minkštuosius baldus itin lengvai pritaikysite tiek mažose, tiek erdviose patalpose, gausi modelių įvairovė leidžia pasirinkti norimą baldo koncepciją: nuo nedidelės dvivietės sofos iki patogaus minkštojo kampo.

  • Pacific2017 katalogas
   Kolekcija PACIFIC

   Daug skirtingų matmenų ir variacijų leidžia kolekcijos PACIFIC baldus pritaikyti įvairaus dydžio erdvėse. Mėgstantiesiems interjero pokyčius ji suteikia galimybę lengvai pakeisti baldų padėtį ir savo svetainėje kurti vis kitokią, itin patogią ir komfortišką atmosferą.

  • MoonRise2017 katalogas
   Kolekcija MOONRISE

   Svetainės interjerą ir jaukią atmosferą kuria ne tik sofos, bet ir foteliai. Kolekcijos MOONRISE foteliai su poilsio funkcija Jūsų svetainės kambariui suteiks ne tik elegancijos ir solidumo įspūdį, bet ir kasdien suteiks galimybę patogiai atsipalaiduoti ir pailsėti.

  • Kangou Kylian Komba 2017 katalogas
   Kolekcijos KYLIAN ir KOMBA

   Kolekcijų KYLIAN ir KOMBA foteliai lengvai derinami su visų tipų sofomis bei minkštaisiais kampais FAMA. Puikiai tinka įvairių stilių interjeruose. Kiekvienam foteliui galite pasirinkti norimą apmušalo spalvą ir kojelių tipą.

Baldų ALTACOM katalogai

Išskirtinio dizaino ir ypač kokybiški transformuojami stalai suteikia daugybę galimybių susikurti komfortišką aplinką. Galite pasirinkti poreikius idealiai atitinkantį stalo aukštį ir dydį. Pateikiame 2018  m. kolekcijų katalogą – jame pristatomi visi ALTACOM sukurti transformuojami baldai. Jį galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu.

Daugiau informacijos apie patikusias prekes teiraukitės telefonu arba atvykę į artimiausią baldų saloną. Kreipkitės į „Smart baldai“ komandą – padėsime atrasti išskirtinį transformuojamąjį baldą ypač lengvai.

altacom-baldu-kolekcija
 • Metiniai baldų katalogai
  • altacom-baldu-katalogas
   2017 m. baldų katalogas

   ALTACOM – įvairių tipų ir dydžių stalai bei staliukai. Keliais judesiais juos galima lengvai paaukštinti ir pailginti. Kavos staliukas gali tapti plačiu valgomojo stalu ar net lova, visiškai neprarasdamas rafinuoto stiliaus. Visos ALTACOM stalų kolekcijos gimė iš nuostabios idėjos sujungti skirtingų funkcijų baldus į vieną unikalią visumą, sukuriančią inovatyvius sprendimus žmonėms, taupantiems erdvę.