Veidrodžiai

Renkantis veidrodį savo namams yra pakankamai daug aspektų, kuriuos verta apsvarstyti. Pagrindiniai iš jų – forma, dydis ir medžiaga. Nepaisant to, jog kai kuriems šis procesas gali atrodyti varginantis, jis vertas pastangų. Juk dekoratyviniai veidrodžiai namams suteikia ne tik estetikos, bet ir funkcionalumo. Taigi, kokius pagrindinius dalykus derėtų apsvarstyti renkantis tokius interjero aksesuarus?

 

Pagrindiniai veidrodžių tipai
 

Šiuo atveju galima išskirti du pagrindinius tipus:

 • Pakabinami veidrodžiai. Kitaip jie dar vadinami sieniniais. Tokie dekoratyviniai veidrodžiai paprastai tinka bet kokiam namų kambariui ir bet kuriam tikslui. Jie gali būti įvairių formų ir dydžių.
 • Pastatomi veidrodžiai. Šie aksesuarai itin patogūs tuo, kad jų nereikia niekaip montuoti. Dažniausia tai – dideli veidrodžiai, kurie yra pakankamai aukšti ir siauri.

Pasirinkimas, kurio tipo veidrodį naudoti savo namuose, paprastai priklauso nuo Jūsų turimos erdvės ir poreikių. 

Pavyzdžiui, tiek maži, tiek dideli sieniniai veidrodžiai gali būti naudojami net ir tuose kambariuose, kuriose nėra daug vietos. Pastatomi veidrodžiai internetu labiau tinka ten, kur yra pakankamai laisvos erdvės. Akivaizdu – juk norint juos pastatyti reikia turėti vietos ant grindų. 

„Smart baldų“ el. parduotuvės asortimentas itin platus. Čia galite lengvai rasti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį veidrodį. Užsisakykite norimas prekes internetu ir papuoškite savo namus neišeidami iš jų.

 

Kokio dydžio veidrodį pasirinkti?
 

Renkantis šio aksesuaro dydį, patariama vadovautis paprasta, tačiau labai naudinga taisykle: veidrodis turėtų sudaryti maždaug du trečdalius baldo, virš kurio jis kabinamas, dydžio. Jeigu Jums sunku tai įvertinti, galite tiesiog pasidaryti popierinį maketą. Pasidaryti tokį neturėtų būti sunku, nes mūsų svetainėje aiškiai pateikiami kiekvieno veidrodžio matmenys. 

Tiesa, jeigu prie sienos, ant kurios planuojate kabinti veidrodį nėra jokio baldo, galite rinktis tokio dydžio aksesuarą, kuris Jums būtų reikalingas ir tiktų prie bendro kambario dydžio. Pavyzdžiui, norint vizualiai praplėsti kambario erdvę, labiausiai tinka dideli veidrodžiai. Jei ieškote minimalistinio akcento, Jūsų dėmesio gali būti verti nedideli apvalūs veidrodžiai su rėmais. Paprastai šie pasižymi itin originalia išvaizda. 

„Smart baldų“ asortimente esantys apvalūs dekoratyviniai veidrodžiai gali būti tokio skersmens:

 • 800 mm;
 • 890 mm;
 • 900 mm;
 • 930 mm;
 • 1000 mm;
 • 1100 mm;
 • 1200 mm.

Tikslūs kiekvieno veidrodžio matmenys pateikiami jo aprašyme. 

Galimi stačiakampių sieninių veidrodžių matmenys (P × A):

 • 600 × 900 mm; 
 • 690  × 500 mm;
 • 752 × 1200 mm;
 • 900 × 1700 mm;
 • 910 × 910 mm.

Jeigu Jus domina nestandartiniai veidrodžiai, stačiakampio formos aksesuarai – puikus pasirinkimas, nes jie gali turėti ne tik lygų, bet ir bičių korį primenantį paviršių. 

Matmenys (P × A), kuriais gali pasižymėti pastatomi veidrodžiai internetu:

 • 250 × 900 mm;
 • 500 × 1600 mm.

Plačiame „Smart baldų“ el. parduotuvės asortimente tikrai yra iš ko rinktis. Viskas, ką Jums reikia padaryti – apsispręsti, kokio veidrodžio norite. O tam, kad tai padaryti būti lengviau, sekite kitus žingsnius.

 

Dekoratyviniai veidrodžiai pagal kambario tipą
 

Dar vienas dalykas, į kurį derėtų atsižvelgti renkantis tokį aksesuarą, yra kambarys, kuriame planuojate jį naudoti. Plačiau aptarsime pagrindinius variantus.

 

Prieškambaris
 

Paprastai jis būna pakankamai siauras ir nedidelis. Todėl ten bene geriausiai tinka stačiakampiai veidrodžiai. Pakabinus tokios formos aksesuarą prie laukinių durų, prieškambaris gali atrodyti vizualiai didesnis. Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį, kad veidrodis nebūtų pernelyg didelis. Kitu atveju gali būti iškraipomos kambario proporcijos. 

 

Svetainė
 

Dažniausiai joje naudojamų veidrodžių funkcija yra dekoratyvinė. Kitaip tariant, jais siekiama suteikti interjerui daugiau patrauklumo. Todėl svetainėje labai tinka tiek modernūs, tiek klasikiniai veidrodžiai su rėmais. Tam, kad šis aksesuaras harmoningai papildytų kambario erdvę, patariama atsižvelgti į tai, kad jo forma atkartotų ten esančių baldų linijas. Pavyzdžiui, tai gali būti griežtu siluetu pasižyminti sofa, fotelis su išgaubtu atlošu ar apvalus pufas.

 

Miegamasis
 

Tai kambarys, kuriame mes ne tik miegame, bet ir dažniausiai persirenginėjame, matuojamės drabužius. Dėl šios priežasties miegamajame bene labiausiai praverčia pastatomi veidrodžiai, kurie yra pakankamai aukšti. Todėl juose galima matyti visą savo atvaizdą. Be to, kad yra labai praktiški, tokie aksesuarai dar ir papuošia interjerą. 

Tai vieni iš pagrindinių kambarių, kuriuose dažniausiai naudojami veidrodžiai. Žinoma, jais galima papildyti ir kitas namų erdves, tokias kaip valgomasis, darbo ar vaikų kambarys.

 

Veidrodžių rėmai, medžiagos ir stiliai
 

Daugelis veidrodžių turi rėmą – tai apdailos detalė, apibrėžiantį jų stilių. Todėl atsižvelgiant į tai galima lengviau išsirinkti konkrečiame interjere geriausiai derantį aksesuarą. Be to, nuo šios apdailos detalės gali priklausyti ir veidrodžio kaina. 

Dažniausiai rėmai gaminami iš tokių medžiagų kaip:

 • mediena;
 • stiklas;
 • metalas.

Kiekviena iš šių medžiagų pasižymi savitomis savybėmis, tokiomis kaip spalva, raštas, tekstūra, blizgesys, matiškumas ir panašiai.

Rėmo medžiaga taip pat gali lemti ir tai, kokiame interjere veidrodis labiausiai dera. Pavyzdžiui, šviesi mediena labai tinka prie skandinaviško stiliaus, o tamsi – prie tradicinio. Stiklinį rėmą turinys modernūs veidrodžiai itin gerai atrodo šiuolaikiškame interjere. Metaliniai rėmai būna pačių įvairiausių dizainų, todėl gali būti derinami prie įvairių įvaizdžių, pavyzdžiui, industrinio, klasikinio, eklektiško ar daugelio kitų.

Norite vizualiai praplėsti kambario erdvę, papildyti interjerą ne tik stilingu, bet ir praktišku aksesuaru? Tuomet peržvelkite „Smart baldų“ el. parduotuvės asortimentą ir įsigykite sau patinkančią prekę internetu. Tiesa, čia galite rasti ir daugybę kitų interjero detalių, baldų, kurie tikime, kad tikrai padės atskleisti Jūsų asmeninį skonį.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau