Kilimai

Eiti į puslapį

Stilingi ir kokybiški kilimai
 

Kilimas – tai universalus, kone kiekviename interjere lengvai derinamas aksesuaras. Detalė erdvei suteikia ne tik išskirtinumo ar jaukumo, bet gali padėti šią suskirstyti į keletą skirtingų zonų. Dėl itin didelės įvairių spalvų paletės bei skirtingo dizaino modelių asortimento, kilimas puikiai tinka bet kuriame interjero stiliuje. Maži ar dideli, platūs ar siauri, stačiakampiai ar apvalūs kilimai internetu: Smartbaldai.lt kataloge rasite jų gausybę, todėl neišsirinkti tiesiog neįmanoma.

 

Kuo ypatingas Smartbaldai.lt kilimų katalogas? 

 

Smartbaldai.lt asortimente tik kruopščiai atrinkti, patikimų gamintojų, tvarūs interjero akcentai. Mums itin svarbu sukurti pasiūlą, kuri atitiktų tiek aukštus gaminio kokybės standartus, tiek kiekvieno individualų namų dekoravimo poreikį. Taigi, mūsų internetiniame kataloge rasite:

 • skirtingų matmenų bei formų gaminius,
 • itin didelę interjero aksesuarų spalvų įvairovę,
 • išskirtino dizaino kūrinius: vienspalviai ir marginti kitų spalvų raštais,
 • išskirtinių medžiagų bei tekstūrų gaminių pasirinkimą, 
 • skirtingų gamybos technikų produktus: naujausiomis technologijomis pagaminti bei rankų darbo kilimai.

Visi išvardinti variantai pristatomi tiesiai jums į namus. Prie kiekvieno gaminio pateikiama detali informacija, tad galite saugiai, nepalikdami namų rinktis ir užsisakyti dar šiandien! 

 

Smartbaldai.lt – turtinga kilimų spalvų paletė
 

Mūsų atrinktame asortimente rasite labai plačią ir įvairią kilimų spalvų ir atspalvių paletę. Nesvarbu, ieškote sodrios spalvos vienspalvių gaminių, o gal jūsų interjerui labiau tiktų raštais dekoruotos detalės – galime pasiūlyti abu šiuos tipus. Žinoma, spalvos bei puošybos elementai priklauso nuo erdvės, kuriai skirtas gaminys. Stačiakampiai bei  apvalūs kilimai svetainei, virtuvei bei miegamojo kambariui spalvų palete stipriai nesiskirs, čia dažniausiai naudojami tokie atspalviai: 

 • ruda,
 • žalia,
 • mėlyna,
 • balta, 
 • pilka,
 • rusva
 • rausva.

Ne paslaptis, kad populiariame modernios klasikos interjere derėtų rinktis lengvai derinamą, pastelinės spalvos rudą, baltą arba pilką kilimą. Įrengdami šiuolaikinį, minimalistinį kambarį, rinkitės unikalų, viena ar keliomis spalvomis nuspalvintą aksesuarą. Jeigu ieškote kilimo prabangia klasikine dvasia dvelkiančiai zonai, ją galėtų papuošti mėlynos spalvos kilimas, dekoruotas įmantriais raštais. Tiems, kurie trokšta akcento – siūlome ryškesnių spalvų arba neįprastų raštų, „blukintus” gaminius. 

Kaip minėjome, kilimo spalvų paletė bei puošimo elementai priklauso nuo dekoruojamos erdvės. Šiuo atveju, ko gero, labiausiai skiriasi vaiko kambariui skirti tonai ir raštai. Čia asortimentas ryškesnis, pagyvintas įvairiais animacinių filmų, išgalvotais pieštais herojais. Dažniausiai vaikams užsakomi maži ar dideli kilimai internetu pasižymi šiais sodriais atspalviais:

 • mėlyna,
 • raudona,
 • žalia,
 • rožinė, 
 • oranžinė,
 • garstyčių.

Pavyzdžiui, mergaitės kambariui galite rinktis spalvotomis širdelėmis, gėlėmis puoštą, rožinės spalvos aksesuarą, o berniuko kambariui puikiai tiks lenktynininko detalėmis arba rykliais bei laivais dekoruoti akcentai. Kataloge taip pat rasite ir neutralių, tiek mergaitės, tiek berniuko kambariui puikiai tinkančių kilimų. Pavyzdžiui, dekoruotų pelėdomis, iliustruotais pasaulio žemėlapiais, pieštukais, meškiukais. Kai kuriamas kūdikio kambarys ar jau vaikystę „išaugusio”  paauglio tvirtovė, puikiai pritaikomi ir universalūs gaminiai. 


 

Modernūs kilimai – kiekvienai namų erdvei
 

Dėl itin plataus kilimų asortimento minkštą interjero detalę galime pasiūlyti kone kiekvienai namų erdvei, nepriklausomai nuo stiliaus. Pasitelkdami tinkamą audinį, galite harmoningai apjungti derinamas detales arba sukurti išskirtinį, dėmesį kaustantį patalpos akcentą. Dažniausiai mūsų katalogo kilimais dekoruojami kambariai:

 1. svetainė,
 2. valgomasis,
 3. miegamasis,
 4. vaikų kambarys,
 5. prieškambaris,
 6. dideli vonios kambariai. 

Tiesa, ši interjero detalė per pastarąjį dešimtmetį įgijo kur kas daugiau funkcijų, o bendrose erdvėse vis dažniau sutinkamas net ne vienas kilimas, o keli ar daugiau.

 

Funkcionali stiliaus detalė
 

Smartbaldai.lt kataloge siekiame atrinkti ne tik tvarius, bet ir kuo paprasčiau kasdien prižiūrimus audinius. Funkcionalūs namai šiandien siekiamybė, o jei šie dar ir stilingi – tai atitinka visus itin greitu tempu gyvenančiųjų lūkesčius. Maži bei dideli kilimai internetu pastaruoju metu įgauna vis daugiau reikšmės ne tik dekoruojant erdves, bet ir planuojant atskiras zonas. Kaip tai atrodo?

Šiandien vis daugėja patalpų, kuriose dominuoja bendros, atviros erdvės. Tai sukuria laisvės pojūtį, tačiau tuo pat metu kelia klausimą, kaip vieną kambarį suskirstyti į skirtingas zonas. Pavyzdžiui: darbo, poilsio, maisto ruošos, miego. Kai kuriuose namų planuose visa tai telpa vienoje didelėje patalpoje. Skirtingai išdėstant kilimus, galima lengvai „nubrėžti” ribas. Toliau pateikiame kelias praversiančias idėjas. 

 • Jei siekiate svetainėje, miego kambaryje įrengti darbo vietą, būtinai atskirkite šią kilimu. Galite naują daiktą derinti prie jau turimų ar priešingai, parinkti panašios tekstūros, bet kitų atspalvių gaminį. Taip aiškiai atskirsite poilsio ir darbo zonas.
 • Jei nedidelėje virtuvėje siekiate sukurti atskirą valgomojo kampelį, puikiai tiks apvalūs kilimai. Galite šiuos derinti prie apvalaus stalo ar sukurti netikėtą kontrastą kvadrato formos baldui. 
 • Vaiko kambaryje taip pat verta atskirti žaidimų ir poilsio erdves. Žaismingas kilimas gali tapti minkšta, patogia žaidimų vieta, o panašaus atspalvio „ramus” – pažymėti tą zoną, kur tikimasi, jog šėlsmą pakeis ramybė, susikaupimo reikalaujančios užduotys. 

Taigi, Smartbaldai.lt kataloge rasite tiek universalias, tiek išskirtines stiliaus detales, kurios puikiai atskirs namų zonas. Jei dvejojate dėl pasirinkimo, būtinai susisiekite su mūsų komanda – patarsime, kuris variantas jūsų interjero bei turimos erdvės atveju yra tinkamiausias. 

 

Kiti svarbūs pasirinkimo aspektai


Lygiai taip pat, kaip svarbu atkreipti dėmesį, jog kilimas derėtų prie interjero stiliaus, reikia atsižvelgti į dar kelis patalpos dizaino sėkmę lemiančius kriterijus. Nesvarbu, ar tai būtų kilimai svetainei, ar valgomojo erdvei,  pagrindiniai aspektai yra šie:

 1. Rekomenduojame dairytis tokio akcento, kuris neuždengtų viso grindų ploto ir paliktų matomus grindų lopinėlius. Priešingu atveju rizikuojate sukurti „perkrautą” ir neproporcingą, iš mados išėjusį kambario dizainą.
 2. Skatiname atidžiai skaityti produkto informaciją, kurioje nurodyti matmenys: plotis ir ilgis.  
 3. Primename, kad gaminio forma turi išties daug galios keisti interjerą: padidinti erdvės pojūtį, pabrėžti atitinkamos stilistikos braižą ir kt. Todėl svarbu rinktis ne tik tai, kas gražu, bet ir tai, kas geriausiai išpildo bendro patalpos paveikslo viziją.

Tegul minimalistiniai, eklektiški, klasikiniai bei modernūs kilimai jūsų interjere kuria prabangą, o ne neskoningą chaosą.

 

Patikimas ir saugus apsipirkimas


Smartbaldai.lt komanda gali užtikrinti, kad jūsų apsipirkimas internetu bus greitas, patogus ir saugus. Garantuojame ne tik platų asortimentą, tačiau ir pinigų grąžinimą bei nemokamą pristatymą nuo tam tikros sumos. Verta paminėti ir tai, jog vertinantiems mūsų unikalų asortimentą, bet trokštantiems prekę gauti kuo skubiau siūlome palankaus pristatymo termino pasirinkimą – katalogo filtravimo sistemoje galite pasirinkti kriterijų, kuris parodys prekes, pristatomas vos per 5 darbo dienas. 

Jeigu išsirinkti produktai jau jūsų prekių krepšelyje ir juos norite atsiimti patys, tai galite padaryti nemokamai viename iš keturių sandėlių-salonų, esančių didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje. 
 

 

 

DUK
 

1. Kaip rinktis naująjį kilimą?
 

Modernūs kilimai internetu yra greitesnis ir patogesnis namų atnaujinimo, pagyvinimo metodas, kuris puikiai tiks norintiems sutaupyti laiko. Siekiant sau palengvinti paiešką bei pasirinkti tinkamai, reikėtų atsižvelgti į:

 • Medžiagas. Gali būti naudojami natūralūs ar sintetiniai pluoštai. Kilimas iš natūralių medžiagų visuomet bus brangesnis. Visgi sintetinio pluošto kilimus prižiūrėti lengviau, jie kels mažiau rūpesčių alergiškiems žmonėms.
 • Spalvas. Norėdami erdvei suteikti gyvybingumo, galite rinktis ryškesnių spalvų kilimus. Jei patalpoje praleidžiama daug laiko, prisiminkite, kad šviesūs kilimai teplesni, juos valyti reikės dažniau. Norintiems atsipalaiduoti tiks pilki, rudi, gelsvi atspalviai. Kilimo spalvos nereikėtų labai griežtai derinti prie sienų, baldų, nebent norima griežto, konservatyvaus interjero.
 • Raštus. Tinkami raštai gali paslėpti mažesnes dėmes (aktualu turintiems mažų vaikų, augintinių), kitas žymes. Stambūs raštai sudaro mažesnio kambario iliuziją, tačiau yra malonūs akiai, įdomūs, o smulkesniais raštais puošti gaminiai kambarį didina.


Šie aspektai padės įvertinti, kuris kilimas atitiks jūsų poreikius ir geriausiai derės jūsų namuose ar kitoje erdvėje.

 

2. Ar kilimai svetainei gali būti atsiimami baldų salone? Ar jie pristatomi į namus?
 

Taip. Įsigytas prekes galite atsiimti viename iš mūsų baldų salonų-sandėlių:

 • Vilniaus r. Riešėje: Beržų g. 7
 • Kaune: Islandijos pl. 217-5
 • Klaipėdoje: Baltijos pr. 10
 • Alytuje: Naujoji g. 48a

Taip pat galite pasirinkti ir pristatymą į namus ar kitu jums patogiu adresu. Susisiekite su mumis ir aptarsime prekių atsiėmimo, pristatymo sąlygas.

 

3. Kaip prižiūrėti naują kilimą?
 

Stačiakampiai, apvalūs kilimai bei jų kombinacijos namuose sukuria išskirtinį jaukumo pojūtį. Norint, kad jie išlaikytų savo minkštumą ir patrauklią išvaizdą, rekomenduojama vadovautis keletu žemiau pateikiamų patarimų.

 • Kruopščiai išsiurbkite kilimą bet 1 ar 2 kartus per savaitę. Norint pašalinti visus nešvarumus, rekomenduojama siurbti keliomis kryptimis: pirmiausia pagal kilimo plauko kryptį, o pabaigoje – prieš ją. Po to sulyginkite interjero detalės šerelius paplaukiui.
 • Kartą per pusę metų ar metus apsukite kilimą 180 laipsnių. Taip nesusidėvės tik viena kilimo vieta, pavyzdžiui, ta, ant kurios stovi sofa. Taip pat netieskite jo ant nelygių grindų.
 • Dauguma neįsisenėjusių dėmių gali būti lengvai išvalomos naudojant vandenį. Neskubėkite naudoti cheminių valymo medžiagų.
 • Tiek universalūs, tiek rankų darbo kilimai blunka nuo tiesioginių saulės spindulių, todėl patariama dengti langus žaliuzėmis arba užuolaidomis.

Kilimų priežiūra nesudėtinga – tereikia trupučio laiko ir atidumo.

 

4. Ar kilimą reikia derinti prie kitų objektų, baldų, sienų?

Tai priklauso nuo jūsų tikslo: siekiate sukurti vientisą harmoniją, kurią pagyvinsite unikalia audinio tekstūra, o gal ieškote audinio, kuris taps akcentu? Bet kokiu atveju, kilimo spalvos nereikėtų labai griežtai derinti prie sienų, baldų, nebent norima griežtos, net kiek konservatyvios interjero linijos.

 

5. Ar suteikiate kilimams garantiją?
 

Kiekvienas gaminys turi gamintojo suteikiamą garantiją. Konkretus garantinis laikotarpis nurodomas kiekvienos prekės aprašyme. Čia taip pat rasite kitą svarbią informaciją, kokių matmenų yra maži ir dideli kilimai, iš kokios medžiagos šie pasiūti bei koks gamintojas teikia produktą mums. 
 

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau