Interjero detalės

Eiti į puslapį

Kilimai

Platus kilimų, šviestuvų, veidrodžių ir kitų interjero detalių asortimentas Smartbaldai.lt padės dekoruoti kiekvieną kambarį. Atrodytų, nedideli ir nereikšmingi, iš tikrųjų aksesuarai gali labai papuošti namus ir padėti sukurti jaukumą, savitą patalpų dizainą ir džiugią nuotaiką. Tad atraskite tai, kas labiausiai patinka jums ir dekoruokite namus lengvai.

 

Namų jaukumą kuriančios detalės

Jeigu norite, kad šeima po ilgos dienos darbų į namus grįžtų su džiugesiu ir dideliu noru kiekvieną vakarą susėsti prie bendro vakarienės stalo, jaukumas tam – būtina sąlyga. Jį kurti padeda šios Smartbaldai.lt kategorijoje esančios detalės:

  • šviestuvai,

  • užuolaidos,

  • kilimai.

 

Toršerai, staliniai, lubiniai ir kiti šviestuvai vakarais kuria romantišką ir jaukią namų atmosferą, nes gali skleisti šiltą geltoną šviesą. Svetainei rinkitės toršerus, o miegamajame, darbo kambaryje puikiai tiks sieninis arba stalinis šviestuvas. Dideli ir įvairių dizainų lubiniai šviestuvai gali papuošti bet kurį kambarį ir tapti puikiais akcentais.

Kilimas minkštumu ir švelnumu kone glosto, šildo kojas, todėl tai – taip pat neatsiejama jaukumo detalė. Nesvarbu, ar pasirinksite didelį, nė vieno pliko grindų lopinėlio nepaliekantį kilimą, ar mažesnį, telpantį po kavos staliuku – abu jie kurs jaukų ir romantišką erdvės interjerą.

Mūsų asortimente esančios užuolaidos pagamintos iš lengvų, perregimų ir švelnių audinių, kurie neapsunkins langų, o į erdvę įleis daug natūralios šviesos. Atkreipkite dėmesį, kad kilimai ir užuolaidos derėtų tarpusavyje: taip išlaikysite harmoniją ir skoningą stilių.

 

Detalės, paįvairinančios interjerą

Kad kambarys netaptų nuobodžiu, svarbu jį papildyti stilingomis, įvairiomis ir prie interjero derančiomis detalėmis. Pavyzdžiui, veidrodis gali tapti puikiu prieškambario, koridoriaus ar miegamojo akcentu – rinkitės apvalų, kampuotą, didelį ar mažą. Jeigu esate praktiški ir ieškote išskirtinių interjero sprendimų, vietoje veidrodžio ant sienos kabinkite modernaus dizaino laikrodžius.

Kartu su veidrodžiu prieškambaryje puikiai tiktų ir kabykla su suoliuku, pakabinama arba paprasta. Kabyklos ne tik paįvairina namų interjerą, tačiau taip pat yra praktiška detalė – ant jų galite sukabinti storus megztinius, striukes, o kai kuriose – ir laikyti batus, šlepetes.

 

Interjero detalės – kilimai, veidrodžiai bei kitos – neatsiejama jaukių, šiltų ir stilingų namų dalis. Siūlome rinktis iš detalių, skirtų grožiui ir tų, kurios tuo pat metu atlieka daugiau funkcijų. Namai be interjero detalių – namai be sielos ir gyvybės, tad puoškite juos drąsiai.

Skaityti daugiau
Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau