Garantija

Visoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir kitas sąlygas rasite tokių prekių aprašymuose bei garantiniuose talonuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos.

Garantijos galiojimo laikotarpiu pastebėjus paslėptus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti mums fotonuotrauką elektroniniu paštu pardavimai@smartbaldai.lt. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t.y. ar prekės defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą nedelsiant informuosime Jus Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Mes savo klientams siūlome neeilinę galimybę gražinti nekokybišką prekę visus metus! Prekę galima gražinti per 365 kalendorines dienas ir atgauti visus pinigus. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.

Prekių grąžinimo sąlygos:

Kokybiškus baldus galima grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos;
Lizingo būdu pirktos prekės grąžinti negalima;
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje, nesuplėšytoje pakuotėje (pakuotės gali būti atidarytos (pvz. perkirpti pakuotės uždarymui skirtas lipnias juostas) tiek, kad galima būtų apžiūrėti prekės spalvą, komplektaciją ir t. t. );
Prekė privalo būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
Kokybiškų, tačiau bandytų surinkti ar surinktų prekių grąžinti negalima;
Prekių, kurios buvo gaminamos pagal individualų kliento užsakymą (spalvą, medžiagą, kitokių išmatavimų ir t. t), grąžinti negalima;
Grąžinant prekes būtina užpildyti prekių grąžinimo formą.  Taip pat galite susisiekti el. p. pardavimai@smartbaldai.lt arba tel. +37065534805
Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
Svarbu žinoti, kad esant mažareikšmiam trūkumui (pvz. apdailos nubrozdinimas) – prekė nekeičiama ir pinigai negrąžinami, tokiu atveju pardavėjas įsipareigoja per protingą terminą pašalinti išvardintą trūkumą.

Gamintojo kokybės garantijos ir terminai:


Minkštieji baldai 2 metai
Korpusiniai baldai 2 metai
Čiužiniai 2 metai
Elektros prietaisai 2 metai

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.
Sutinku Plačiau