Stabdyti Video
Paleisti Video
YOUNG USER

Vaikų kambario baldai

Apie kolekciją:

Kolekcija augs ir keisis kartu su Jūsų atžalomis, skatins kūrybiškumą: mažieji galės patys formuoti baldų išorę, pritaikyti juos įvairiems žaidimams ar piešti smagiausias istorijas! Metalinės ryškiaspalvės plokštės, kurios užsimontuoja ant baldo, gali būti užsakomos kaip papildomi priedai prie standartinių baltų juodų baldų.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkimo sąlygos

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Kolekcija, sukurta įsiklausius į tėvų ir vaikų poreikius. Baldai YOUNG USERS padės išlaikyti tvarką kambaryje ir rūpinsis vaikų saugumu. Be to, jie augs ir keisis kartu su Jūsų atžalomis, skatins kūrybiškumą: mažieji galės patys formuoti baldų išorę, pritaikyti juos įvairiems žaidimams ar piešti smagiausias istorijas!

Pasinaudokite VoxBox programėle

Išbandykite programėlę VOXBOX. Su ja galėsite lengvai projektuoti norimą namų interjero stilių. Programėlėje Jūs taip pat rasite jau sukurtų idėjų, kurias galėsite iš karto arba pakeitę vos kelias detales pritaikyti savo namams.

Naudoti simuliatorių
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.