SIMPLE

Korpusiniai baldai

Apie kolekciją:

Kolekcijos SIMPLE asortimentas labai gausus, baldai idealiai tinka apstatyti svetainę, valgomąjį, prieškambarį, jaunuolio kambarį ir biurą. Tarkime, užsakydami komodą, Jūs galite pasirinkti spalvą, kojelių ir rankenėlių dizainą. Tai puiki galimybė Jums susikurti individualų spalvinį baldo variantą, geriausiai tinkantį Jūsų namų interjerui.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkimo sąlygos

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Atkreipkite dėmesį į šią kolekciją. Tai paprastumas ir neribotos galimybės sukurti unikalų, Jūsų poreikius visiškai atitinkantį namų interjerą. Visi kolekcijos SIMPLE baldai yra daugiafunkciai, lengvai pritaikomi įvairiose namų erdvėse ir puikiai derantys vieni su kitais.

Pasinaudokite VoxBox programėle

Išbandykite programėlę VOXBOX. Su ja galėsite lengvai projektuoti norimą namų interjero stilių. Programėlėje Jūs taip pat rasite jau sukurtų idėjų, kurias galėsite iš karto arba pakeitę vos kelias detales pritaikyti savo namams.

Naudoti simuliatorių
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.