NEST

Vaikų kambario baldai

Apie kolekciją:

Kolekcija, šiluma bei rūpesčiu apgaubianti pačius mažiausius ir auganti kartu su jais. Šiuos baldus lengvai keisite ir derinsite, kai tik atsiras naujų atžalos poreikių: pradėjus eiti į mokyklą ar paauglystėje, reiškiantis individualumo norui. Kolekcijos funkcionalumas leis atnaujinti interjerą be didelių papildomų investicijų.

Pirkimas

Pateikti užklausą Pirkimo sąlygos

Išsirinkote baldus ir norėtumėte juos apžiūrėti salone, sužinoti kainas, įsigyti iškart iš sandėlio? Maloniai prašom skambinti mums tel. +370 685 96 819 arba atsiųsti paklausimą.

Populiariausias baldų kolekcijas visuomet turime sandėlyje, kad išsirinktą baldų komplektą namuose galėtumėte turėti labai greitai. Jeigu išsirinkote individualios komplektacijos baldus ar išskirtinę apdailą, Jūsų baldus užsakysime iš gamintojo ir pristatysime Jums sutartu terminu.

Smulkią informaciją dėl baldų užsakymo pateikiame pirkimo sąlygose. Jei Jums kyla klausimų, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais. Atsiųskite paklausimą arba skambinkite tel. +370 685 96 819

Papildoma informacija apie produktą Žiūrėti koleciją gamintojo puslapyje
  • Katalogas

    Kolekcija, šiluma ir rūpesčiu apgaubianti pačius mažiausius ir auganti kartu su jais. Šiuos baldus lengvai keisite ir derinsite, kai tik atsiras naujų atžalos poreikių: pradėjus eiti į mokyklą ar paauglystėje, reiškiantis individualumo norui. Kolekcijos funkcionalumas leis atnaujinti interjerą be didelių papildomų investicijų.

Pasinaudokite VoxBox programėle

Išbandykite programėlę VOXBOX. Su ja galėsite lengvai projektuoti norimą namų interjero stilių. Programėlėje Jūs taip pat rasite jau sukurtų idėjų, kurias galėsite iš karto arba pakeitę vos kelias detales pritaikyti savo namams.

Naudoti simuliatorių
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.

smartbaldai-konsultacija
Norėtumėte pasikonsultuoti?

Susisiekite su mūsų konsultante, atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti svajonių baldus Jūsų naujam namų interjerui.